Fenerium Samsun'da Açılıyor !

Başlatan CeLL-O, 20 Nisan 2009, 20:54:52

« önceki - sonraki »

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: gizem - 20 Nisan 2009, 22:52:00
hımmm saat 20.kusurda mesaj atmışsın:)

Mevzuyu biraz daha açarsan ablacığım ( Ablacığım mısın onu da bilmiyorum da... ) daha net konuşabiliriz. Mesajı kim atmış, saatle ve Fenerrumla ilgisi neymiş. ( Fenerium demeye dilim dönmüyor, yılların alışkanlığı olsa gerek )

berusa55

Fenerrum musun Fenermeni misin nesin; sıkıysa pasajın icine değil de caddeye açın bakim gerci pasajın icinde de Allah kolaylık versin size. >:(

Fecr_55

Samsun'da dernekleri var, hatta ve hatta belli bir ilcemizde (bu ilcemizden nefret ettigimden adini yazmak bile istemiyorum) futbol altyapi okulu var malum takimin..icten fethetmeye devam edeceklerdir, nasil olsa altyapi da ellerinde..!!!! umarim altyapi altta kalir da yapilanamaz..!!

ziyaret haberlerinizi medyada gururla izlemek ümidiyle..!!

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: gizem - 20 Nisan 2009, 22:52:00
hımmm saat 20.kusurda mesaj atmışsın:)

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 20 Nisan 2009, 23:08:24
Mevzuyu biraz daha açarsan ablacığım ( Ablacığım mısın onu da bilmiyorum da... ) daha net konuşabiliriz. Mesajı kim atmış, saatle ve Fenerrumla ilgisi neymiş. ( Fenerium demeye dilim dönmüyor, yılların alışkanlığı olsa gerek )

Gizemli şahsiyet Papazın Çayırına dönmüş sanırım. Eyvallah yönetim.

Alıntı yapılan: Nuray_55 - 20 Nisan 2009, 23:48:17
Samsun'da dernekleri var..

Yanlışın var kardeşim. Samsun merkezde dernekleri yok hiçbirinin, olamaz da!

yaman55

arkadaşlar bukadarına izin veremeyiz açıldığı gün kapatalım herkes elini taşın altına koysun eğer 1 gün açık kalacaksa demekki samsunumuzda samsunsporlu kalmamış buna izin vermeyelim bu bize küfürdür sinirden delirdim haberim görünce kim açacak peki isim yokm u

Fecr_55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 20 Nisan 2009, 23:56:09
Yanlışın var kardeşim. Samsun merkezde dernekleri yok hiçbirinin, olamaz da!

yanlis söylemisim merkez demek istemedim, malum ilcemizde var dernekleri.. :-\

HoliganSamSunLu

bu günleridemi görecektik tıra kamyona alıştıkta bunlar kalıcı bişeyler sitiyorlar sanırım ee tırlara boyalı saldırılar falan oldu ama bunlar demekki bizdende akıllarda yer edecek kalıcı bişeyler istiyor samsun bu isteğe kayıtsız kalmaz sanırsam

yaman55

neyse burda yazmaya gerek yok polisler atlıyo gerken yapılır zaten endişem yok

AntZ

21 Nisan 2009, 03:44:55 #23 Son düzenlenme: 21 Nisan 2009, 03:47:23 Ant55
Alıntı yapılan: samsuni - 20 Nisan 2009, 21:45:45
Fener Rum, İstanbul'da değil miydi ya? :)

Samsun gibi ekonominin yerlerde süründürüldüğü bir şehirde en fazla 3 ay ömrü olur, ölü yatırım, salakça bir yatırım. Yine de hayırlı olsuna gidilebilir tabii.

Samsun'da Bakan Spor vergi rekortmeni oluyor ve bu paralardan Samsunspor nasiplenmiyorsa durum pek böyle değil sanki abicim  >:(

celebi

arkadaşlar gerekeni yapar sanırım >:(

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Ant55 - 21 Nisan 2009, 03:44:55
Samsun'da Bakan Spor vergi rekortmeni oluyor ve bu paralardan Samsunspor nasiplenmiyorsa durum pek böyle değil sanki abicim  >:(

Durum senin düşündüğün gibi değil ama... Bakanspor Adidas Samsun Bayii. Söz gelimi ben de pek çok malzememi, kıyafetimi oradan alıyorum ama satılan ürünler bir takıma ait olduğunda işler hiç de öyle göründüğü gibi olmuyor. 2005'te zaten Taraftar adıyla bir store açılmıştı Samsun'da. Centilmen Giyim açmıştı hem de. Orada sadece malum 4 takımın ve bizim ürünlerimiz satılıyordu. Bak sadece Fenerium değil, hepsi... Biz de dahil... Sonuç; hüsran...

Demek istediğim normal bir adidas bayii ile Fenerium gibi sadece FB ürünleri satan bir mağazayı kıyaslamak yanlış. Kaldı ki Adidaslarda o takımların formaları zaten var, satışlarının %1'i bile değil emin ol.

O yüzden diyorum, normal gidişata göre en fazla 3 ay.

Cadde55

21 Nisan 2009, 08:50:35 #26 Son düzenlenme: 21 Nisan 2009, 10:17:26 Cadde55

Ortadaki sayın belediye başkanımız  (yolda top görse kabak sanan cinsten) yanındakilerde Bafra fb derneği kurucuları üyeleri, felan fıstık, (bunlarda istanbula maça giden 80-90 formaya para veren ama Bafra maçlarına beleş girmeye çalışan cinsten) yani memleketine 5 kuruş faydası olmayan kişeler, hepsinin Allah belasını versin....

AntZ

21 Nisan 2009, 09:17:35 #27 Son düzenlenme: 21 Nisan 2009, 09:41:57 Ant55
Alıntı yapılan: samsuni - 21 Nisan 2009, 08:42:35
Durum senin düşündüğün gibi değil ama... Bakanspor Adidas Samsun Bayii. Söz gelimi ben de pek çok malzememi, kıyafetimi oradan alıyorum ama satılan ürünler bir takıma ait olduğunda işler hiç de öyle göründüğü gibi olmuyor. 2005'te zaten Taraftar adıyla bir store açılmıştı Samsun'da. Centilmen Giyim açmıştı hem de. Orada sadece malum 4 takımın ve bizim ürünlerimiz satılıyordu. Bak sadece Fenerium değil, hepsi... Biz de dahil... Sonuç; hüsran...

Demek istediğim normal bir adidas bayii ile Fenerium gibi sadece FB ürünleri satan bir mağazayı kıyaslamak yanlış. Kaldı ki Adidaslarda o takımların formaları zaten var, satışlarının %1'i bile değil emin ol.

O yüzden diyorum, normal gidişata göre en fazla 3 ay.

O zaman haklısın Abicim, inşallah diyelim. Bu açıklama için teşekkür ederim ayrıca, uzun zamandır düşünüyordum, ürün satışlarından Samsunspor kazanamıyor ama bu mağazalar vergi rekortmeni oluyor, bu nasıl iş diye... Bu şehirde düşündüğüm kadar 4 takım ürünü satılıyor olmamasına da sevindim.

Bu arada imkan olsa da şehrin her tarafına ilanlar yapıştırsak, FenerRum açılışına Tüm Samsunspor taraftarları davetlidir diye  ;D

@ cadde55

Bir tane de bizde var ama henüz boynuna atkı takma cesareti gösteremedi. Çarşamba Belediye Başkanı küçük esnafı korumak için Migros a ruhsat vermiyor, Koç grubuna kafa tutuyor ama Samsun da söz konusu Samsunspor olunca yasalar elvermiyor!

serdaryavuz

böyle şeref yoksunu insanların resmini buraya koymasan iyi olurdu diyecem ama koyduğun iyi olmuş böylelerinide tanımak lazım sövmek için.
Alıntı yapılan: Cadde55 - 21 Nisan 2009, 08:50:35

Ortadaki sayın belediye başkanımız  (yolda top görse kabak sanan cinsten) yanındakilerde Bafra fb derneği kurucuları üyeleri, felan fıstık, (bunlarda istanbula maça giden 80-90 formaya para veren ama Bafra maçlarına beleş girmeye çalışan cinsten) yani memleketine 5 kuruş faydası olmayan kişeler, hepsinin Allah belasını versin....

King Of The North

Alıntı yapılan: Cadde55 - 21 Nisan 2009, 08:50:35

Şu üsteki en sağdaki d**** polat alemdarın bafra çakması gibi ,Allah bizi böyle karelerde göstermesin.
FenerRUm,Trabzon vs. RUm gibi oluşumlara izin verilmemelidir,elimizde bir Samsunsporumuz kaldı onu da yedirmeyiz kimselere...