Fenerium Samsun'da Açılıyor !

Başlatan CeLL-O, 20 Nisan 2009, 20:54:52

« önceki - sonraki »

CeLL-O

Fenerium Samsun Şubesi , Çiftlik Caddesi'nde Levi's Mağazası'nın olduğu pasajda açılıyormuş.   >:(

guvener55

bizimkiler uyusun ancak.biri de şu çiftliğe samsunspor collection açmaz mı yaa?

cembaba

Alıntı yapılan: CeLL-O - 20 Nisan 2009, 20:54:52
Fenerium Samsun Şubesi , Çiftlik Caddesi'nde Levi's Mağazası'nın olduğu pasajda açılıyormuş.   >:(

Akşama camlarını kim indirir bilemem :D

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: CeLL-O - 20 Nisan 2009, 20:54:52
Fenerium Samsun Şubesi , Çiftlik Caddesi'nde Levi's Mağazası'nın olduğu pasajda açılıyormuş.   >:(

açsınlar hayırlı olsuna gideriz >:( hep beraber ;D

**KaR6**

bunlarda bişeye sürcek akıl yok ama ne oldugunu ben söylemicem actıklarında görurler bol bol nası olsa..

CurvaSudSamsunspor

fenerıum yerine oraya en iyisi KAÇARİUM yazsınlar  ;) ;)

mehmet yılmaz

Fener Rum, İstanbul'da değil miydi ya? :)

Samsun gibi ekonominin yerlerde süründürüldüğü bir şehirde en fazla 3 ay ömrü olur, ölü yatırım, salakça bir yatırım. Yine de hayırlı olsuna gidilebilir tabii.

red_white

evet güzel bir ziyaret çok güzel olur  8)

berusa55

20 Nisan 2009, 21:53:30 #8 Son düzenlenme: 20 Nisan 2009, 22:21:41 berusa55
Zaten dikkat ederseniz kapalı mekana pasajın içine açılıyor eğer öyleyse; cadde üzerine yememiş pek!! Açılışa gideriz! >:(

gozgoz yýlmaz

Samsun'umuz için hayırlı olsun, böyle güzel şeylere ihtiyacı var bu şehrin. Ben de tuvalet kağıdı markamı değiştirmeyi düşünüyordum, iyi olmuş Fenerrum.

Açılışı Sn. Milletvekilimiz Birnur Şahinoğlu'nun yapmasını ümit ediyorum. Fenerium Patriği Saint Bey de gelir mi acaba?

gizem

hımmm saat 20.kusurda mesaj atmışsın:)

Akyol

Tufan

20 Nisan 2009, 23:00:07 #12 Son düzenlenme: 20 Nisan 2009, 23:03:48 TuFaN55
Eskişehirde birkaç ay açık kalmış zamanında fener rum. bizdede o hesap bişe olur.

jean

kesin bir gurp olusturarak kapanmak lazim

europe_55

Bu saglam bir bilgi mi?
Ben acikcasi inanmak istemiyorum böyle bir habere...
Daha Ciftlik caddesine Samsunspor Collection acilmamisken, fb magazasi da ne oluyor??? >:(