Siyasetçilerden M.Teoman Taş Samsunlular Derneğine Ziyaretler

Başlatan mehmet yılmaz, 13 Mart 2009, 01:07:20

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Bugün Sn. Fatih Öztürk ve İlkadım Belediye Başkanı Sn. Erdoğan Tok ile biraraya geldik. Devlet Hastasnesinden, Spor bütçesine kadar pek çok konuda konuştuk. İçimizden geçenleri söyledik. Samsunspor'un işleyen sürecinde söz sahibi olmasını istedik. Y.Ziya Yılmaz ile ilgili ciddi sorunlar olduğunu söyleyebilirim. Yılmaz'la kendisinin bile görüşemediğini söyledi ama yine de Samsunspor konusunda seçim sonrası herşeye rağmen onu da işleyişe davet etmek için uğraşacağını söyledi.

Bu arada Erdoğan Tok'un olması da bir sürprizdi bizim için ve aslında iyi de oldu. Çünkü ona bir sitemimi aktardım. İlkadım'da yapılan Spor Salonuna Mete Adanır isminin verileceğini söyleyip sonra bundan vaz geçilmesini eleştirdim. Mete'den bahsettim, durumu anlattım. Haklısınız dedi, gitmenize yakın da olsa düzeltin bu durumu diye rica ettim ve hemen yanımızda arayıp talimat verdi. İsmini değiştireceğiz, doğru düşünememişiz,teşekkür ederim dedi ve biiki gün içinde dönüş yapacağını belirtti. Sonuç kesinlikle Mete Adanır Spor Kompleksi olacaktır, bu açıdan oldukça sevindiğimi belirtmeliyim. Ruhun şad olsun Mete Adanır.

Ayrıntıları diğer arkadaşlar da ben de yazarız icap ettikçe.

**KaR6**

mehmet yılmaz

İsmim başbakanlık için geçtiği için büyük şeref duydum  :P ancak şimdilik site yöneticiliği yeterli benim için.  ??? ;D Benim başbakanlığım için Türkiye henüz hazır değil! ( Bak hele bak bak...  ??? )

celebi

ali ihsan

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Mart 2009, 13:29:38

Bu arada Erdoğan Tok'un olması da bir sürprizdi bizim için ve aslında iyi de oldu. Çünkü ona bir sitemimi aktardım. İlkadım'da yapılan Spor Salonuna Mete Adanır isminin verileceğini söyleyip sonra bundan vaz geçilmesini eleştirdim. Mete'den bahsettim, durumu anlattım. Haklısınız dedi, gitmenize yakın da olsa düzeltin bu durumu diye rica ettim ve hemen yanımızda arayıp talimat verdi. İsmini değiştireceğiz, doğru düşünememişiz,teşekkür ederim dedi ve biiki gün içinde dönüş yapacağını belirtti. Sonuç kesinlikle Mete Adanır Spor Kompleksi olacaktır, bu açıdan oldukça sevindiğimi belirtmeliyim. Ruhun şad olsun Mete Adanır.

Son dönemde duyduğum en güzel haber.Teşekkürler ...

Ertuğrul Sağlam

Arkadaşlar bir konuda yanılmamanızı istiyorum Erdoğan TOK Samsunspor ile uzaktan yakından alakası yok eğer bu şahıs bugün Samsunspor için birşeyler yapıyor gibi gözüküyorsa bunun altındaki tek sebep kendisinin Akparti il başkanlığına oynuyor olması. Beş yıl boyunca ne İlkadıma nede Samsunspor'a ne verdi önce bunun hesabını versin seçim zamanı gelip popüleritesini artırmak ve kendi reklamı için Samsunspor'u kullanıyor daha çokşey var ama siteye uygun değil söyleyeceklerim bana kimse süleyman kaldırım ve erdoğan tok'un Samsunspor hayrına şunları yaptı veya yapacak demesin yapmadan kesinlikle inanmam 5 yıl onlarla birlikteydim onları okadar iyi tanıyorumki samimiyetlerine inanamıyorum

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 19 Mart 2009, 14:19:28
Arkadaşlar bir konuda yanılmamanızı istiyorum Erdoğan TOK Samsunspor ile uzaktan yakından alakası yok eğer bu şahıs bugün Samsunspor için birşeyler yapıyor gibi gözüküyorsa bunun altındaki tek sebep kendisinin Akparti il başkanlığına oynuyor olması. Beş yıl boyunca ne İlkadıma nede Samsunspor'a ne verdi önce bunun hesabını versin seçim zamanı gelip popüleritesini artırmak ve kendi reklamı için Samsunspor'u kullanıyor daha çokşey var ama siteye uygun değil söyleyeceklerim bana kimse süleyman kaldırım ve erdoğan tok'un Samsunspor hayrına şunları yaptı veya yapacak demesin yapmadan kesinlikle inanmam 5 yıl onlarla birlikteydim onları okadar iyi tanıyorumki samimiyetlerine inanamıyorum

Sevgili kardeşim biz de kimseyi en büyük Samsunsporlu falan ilan etmedik zaten. Orada olması hasebiyle daha önce rahmetli Mete'nin ailesini ve bizi çok rahatsız eden bir yanlışa müdahale ettik. Yoksa biz de kim ne kadar Samsunsporludur, kim samimidir, kim değildir bunun bilincindeyiz. Ama takdir edersin ki bizim için de beklenmedik bir görüşmede hem kendimizi ifade edeceğiz hem de talebimizi ileteceğiz, sonuçta orasının ismi Mete Adanır Spor Salonu olmalı idi, biz de giderayak da olsa bu haksızlığı gidermek istedik.

since1965

Sezon başında erdogan tok a gönderilen kombine biletlerin parası aynı gün kulube peşin olarak öndendi.Hemde adem bektaşınki gibi marathonda degil hepsi VIp bileti idi.Ha sunu tartışalım ama erdogan tok da fuat köktaşa siyasi olarak baglı olan onun emirinde olan bir kişi.İl başkanlıgına aday olması bizi de alakadar etmez.Ama su son zamanlarda yardım edenleride etmeyenlerden ayırmak lazım.Mete Adanır spor kompleksinin ismi için yapılan çalışmayı ise tebrik ediyoruz.Ufak diyip geçmemek lazım çok büyük bir olay.

Ertuğrul Sağlam

sevgili samsuni sizin taleplerinize ve Samsunspor için isteklerinize değil sözüm beş yıl boyunca ızdırap çeken ve bu beş yıllık süre içinde ikinci lige düşen Samsunspor'u daha yeni yeni hatırlıyor olmalarına kızıyorum Erdoğan TOK bilmiyorrmuydu o spor salonunun yerindeki park ve spor tesislerinin ismini Rahmetli futbolcumuz Mete Adanırdan aldığını bunu taraftarın istemesi ile değil oraya o spor salonunu diktiği zaman yapması gerekirdi Samsunspor'u bukadar düşünen bir Belediye başkanı hangi parka hangi sokağa hangi caddeye Samsunsporu temsilen bir isim verdi inşallah bu yanlıştan dönme erdemine diğerleride kavuşur yalnız 29 mart'a kadar değil görev yaptığı 5 yıl boyunca Samsunspor'u unutmazlar

METE_55

peki samsuni vekilimiz fatih öztürk nededi samsunsporumuz için galip öztürk neler düşünüyor samsunsporumuz için merak ettim bende diğer samsunsporlular gibi..

beşnumara

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Mart 2009, 13:36:38
İsmim başbakanlık için geçtiği için büyük şeref duydum  :P ancak şimdilik site yöneticiliği yeterli benim için.  ??? ;D Benim başbakanlığım için Türkiye henüz hazır değil! ( Bak hele bak bak...  ??? )
vuuuvv havalandııı :D :D

AntZ

Abi her zamanki gibi Büyük Samsunsporluluğunuzu konuşturmuşsunuz yine tekrar tekrar teşekkürler.

Yalnızca bu sözler tuhaf ötesi gelsi bana, oranın eski adı da zaten Mete Adanır Spor Tesisleri değilmiydi? Düşünemedik ne demek? Belediye adının verilmesini anlayalım hadi kendi yaptıklarını göstermek istiyorlar diyelim, bari İlkadım Belediyesi Mete Adanır Spor Salonu yapsalardı. Eski adı Mete Adanır ken ve öyle olması düşünülüyorken verilen cevap düşünemedik...

Sadece gülerim buna.

Herşeye rağmen zararın neresinden dönerseniz kardır, özellikle sizlerin, taraftarımızın bir konunun üzerine düşmesinin, takipçisi olmasının önemi bir kez daha çıkıyor ortaya.

Bazılarına düşünülemeyenleri! hatırlatmak lazım.

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Mart 2009, 13:29:38
İsmini değiştireceğiz, doğru düşünememişiz,teşekkür ederim dedi ve biiki gün içinde dönüş yapacağını belirtti.

Akyol

Sanırım sayın İbrahim Özyer ile ilgili ilk açıklamaları sizlerle ben paylaşacağım; Öncelikle değerli vaktini bizler için ayıran sayın İbrahim Özyer ve kurmaylarına teşekkür ederiz.

Toplantıda başkan adayımıza SAMSUNSPOR'u sorduk ve eğer seçilirse 30 Mart sabahı SAMSUNSPOR için düşüncelerini öğrenmek istedik.Başkan adayımız konuyu bir bütün olarak ele aldı ve SAMSUN şehrinin kültürel,ekonomik ve sosyal açıdan çok geride kaldığını bunun sorumlusunun da SAMSUNSPOR'u bu hallere düşüren zihniyetin olduğunu belirtti.SAMSUN'un eskiden SAMSUNSPOR sayesinde ülkede gerçekten müthiş bir yeri olduğunu, tarihten örnekler ile anlattı.Daha sonra başkanlık makamına gelirse SAMSUNSPOR'un kurtuluş reçetesinin kendisinde olmadığını, fakat bu işi bilen,SAMSUNSPOR'un sorunlarına çözüm getireceğine inandığı bir ekibi toplayarak çıkan sonucu uygulamaya koymak yönünde bizlere söz verdi.

Şimdi arkadaşlar sizlere 2 şey söylemek istiyorum ;

Birincisi Belediye Başkanı adayımız sayın Özyer maalesef Başkanımız Erdem Abi(Maraton) ve Mehmet Abi(Samsuni) nin ikazlarına rağmen bilgi eksikliğinden olsa gerek bizi taraftar grubu olarak adlandırdı.Bizler SAMSUNSPOR'a dolayısıyla da SAMSUN'a aşık kimseleriz. İçimizde taraftar gruplarından olan kardeşlerimiz, arkadaşlarımızda var olmayan da var.SAMSUNSPOR.BİZ ve M.TEOMAN TAŞ SAMSUNLULAR DERNEĞİ kırmızı-beyaz-siyah'a sevgi besleyen aşk duyan kim varsa onların buluşma yeridir.Keşke sayın adayımız bunu ayırt edebilseydi olmadı canı sağolsun.

İkincisi arkadaşlar bizler burda kesinlikle parti ismi olarak şuna buna oy verin demeyiz öyle de bişey olamaz. Herkes özgür iradesi ve düşüncesi dahilinde,istediği adaya oyunu verecektir.Kaldı ki site yönetimi bu konuda oldukça katı.Değinmek istediğim konu üslup arkadaşlar; Sayın İbrahim Özyer bende bu konuda büyük hayal kırıklığı yarattı. Benim kafamda ki aday inanın çok farklıydı ama sükut-u hayale uğradım.Bir liderde olması gereken hitabet yeteneği ve beden dili maalesef başkan adayımızda yoktu.Seçim stresinden olsa gerek biraz agresifti.

Bütün adaylara 29 Mart'ta başarılar inşallah kazanan SAMSUN ve SAMSUNSPOR olur arkadaşlar...

orhan

Allahını Kitabını seven bu seçimlerde çok iyi düşünüp oy atsın ne olur iki yalan söze kanmayalım.Bugün sivaslıların bir yazısını okudum,aynen şunu yazıyorlardı,Önce sivasspor daha sonra siyaset gelir,bizde böyle düşünüp ÖNCE SAMSUNSPOR Diyelim. Particiliği bırakalım.Bizler tepkimizi koymazsak göreceksiniz değişen hiç bir şey olmayacak,lütfen iyi DÜŞÜNELİM ve ÖYLE KARAR VERELİM.