Mynet Seçim Anketi - SAMSUN

Başlatan kuzey55, 11 Mart 2009, 21:11:37

« önceki - sonraki »

ramcQ_55

ulen ankarayı antalyayı anlarımda canakkale neiş  orada bile aday cıkarmışlar la kac tane cahal var orda onlara oy verecek gelde sinir olma yaww

celebi

ya arkadaş bu nedir böyle. >:( ülkemizin iyi yada kötü bir iktidarı ile ne oldu aşikar belli olan bir parti ile aynı kefeyte koymak cahilliğin ve çocukluğun alameti olsa gerek.

ahk34

Alıntı yapılan: celebi - 14 Mart 2009, 10:41:53
ya arkadaş bu nedir böyle. >:( ülkemizin iyi yada kötü bir iktidarı ile ne oldu aşikar belli olan bir parti ile aynı kefeyte koymak cahilliğin ve çocukluğun alameti olsa gerek.

ali ihsan

guvener55

ben 5-12 mart anketine baktım bugün.akp %51,33 ile açık ara önde gidiyo malesef.ikinci sırada %23,42 ile mhp var

europe_55

Kais

ladikte benimde eniştem dsp adayı :D

sBc-55

17 Mart 2009, 13:25:50 #37 Son düzenlenme: 17 Mart 2009, 13:48:13 samsuni
helal olsun mhpye

selahattin55

Sercan

Büyükşehir'de CHP alt belediyelerde MHP alsın istiyorum...

King Of The North

İlkadımda Kavaklı aday kesinlikle kazanacaktır büyük farkla.Akp'li aday kazanamaz.

furkan5534

King Of The North

Alıntı yapılan: 35ama55 - 19 Mart 2009, 02:26:37
Samsunda olsam oylarım ;

Büyükşehir : chp
atakum-ilkadım-canik : mhp

seçim tahminim ise ;
seçim tahminine katılıyorum ama Atakum'u Mhp'li Fevzi ER alır gibi geliyor bana.

büyükşehir : akp
atakum      : chp
ilkadım       : mhp
canik         : akp

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: 35ama55 - 19 Mart 2009, 02:25:21
Peki Revenge , sanırım 2004 yerel seçimlerinde de Kavaklılar DYP'li Ahmet Okuyucu'yu destekliyorlardı , ne olduysa son 1 ayda oldu AKP'ye dönüp Erdoğan Tok'a vermediler mi ? yanlıs hatırlamıyorsam öyleydi .. Burada kavaklılara lafım yok , olmaz da , olamaz da zaten , bunda art niyet aramanın luzumu yok  ;)

2004 yerel seçimlerinde ilkadımdan 3 tane farklı partilerden aday vardı belki daha fazladır ama diğerlerinin oy potansiyeli olmadığı için yazmıyorum ozamn hem kavaklıların oyları bölünde hemde Akparti rüzgarı ile erdoğan tok seçimi kazandı ama bukez durum farklı hem kavaklı tek aday hem Akparti o günki gibi güçlü değil ve necati demirtaş'ın hem iyi hem güvenilir biri olduğu söyleniyo yani işin aslı şu Kavaklılar şartlanmış bu adamı kazandıracağız diyorlar yani bende bir Kavaklı olarak ve ilkadımda oturan biri olarak Mhp li değilim ama bende mhp ye vereceğim oyumu birde şu sadece Kavaklı olduğu için değil Samsunlu aday

Ertuğrul Sağlam

seçim tahminim ise ;

büyükşehir : akp
atakum      : chp
ilkadım       : mhp
canik         : akp

Samsunda olsam oylarım ;

Büyükşehir : chp
atakum-ilkadım-canik : mhp

seçim tahminim ise ;