Yönetim Sefa'yı Affetti

Başlatan AntZ, 24 Şubat 2009, 00:36:16

« önceki - sonraki »

Mert

Zaten sefa bir sen birde yzy ayağınızı denk alın ona göre  ;D

AntZ

24 Şubat 2009, 01:07:43 #16 Son düzenlenme: 24 Şubat 2009, 01:11:51 Ant55
Alıntı yapılan: **KaR6** - 24 Şubat 2009, 00:57:36
taraftar henuz affetmedi ve sırtında yazan numaranın hakkını verecek topu oynayana kadar da affetmeyecek..

Olay budur, inşallah mesajı almışsındır Sefa efendi...

Bu kararda 55 Gençliğin, 55 Gençlik burada Sefa nerede sloganının yönetim tarafından tam anlamıyla net anlaşılmadığını düşünsemde dikkate alındığını sanıyorum.

Yani bu da taraftarın tepkisinin, isteklerinin yönetim tarafından dikkate alındığını gösteriyor. Sevgili Kar6'nın dediği gibi taraftarı dikkate al Sefa ve unutma taraftar henüz affetedi

gozgoz yýlmaz

Keskin sirke küpüne zarar demiş atalarımız.
Atalarmız çok zeki insanlarmış bu arada, eklemek isterim.

**

Sefa'nın sorunu kafada. Sınıfın söz dinlemeyen, yaramaz öğrencileri gibi. Sadece kendine zarar verse neyse ama hem dersi işletmiyor hem de birilerine musallat oluyor. Benim yeterli bulmadığım isimlerden birisi olan Yücel Ömür Ejder, özgüven kazandı, Üstüne koymasa da sırıtmadan oynuyor o bölgede, Murat'ı anlatmaya lüzum yok zaten, adamoğlu adam. Sefa bizim evladımız mantığı geçerliyse bilemem ama bizim evladımız diğer evlatlara oranla daha bir fedakar olmak zorundadır.

Takım ruhuna aykırı bir affetme olmuş. Önnce Antalya'da sonra da Kayseri'de hangi pisliği yaptıysa ilk uçakla postlanmıştı.

Benim hiç içime sinmedi doğrusu.

55.hakan

Alıntı yapılan: recep55 - 24 Şubat 2009, 00:40:18
inşallah sefayı kazanacağız diye Murat ı harcamazlar
murat'ı harcayacaklarını sanmıyorum ercüment hoca iyi giden takımı değiştirmem demişti.sefa yedek soyunur bir süre...kart cezalısı sakat oyuncu yerine girer...diye tahmin ediyorum

guvener55

affedildi diye bence her şey unutulmadı.sefanın sırtında taşıdığı forma sıradan bi forma değil.onun hakkını verecek seviyeye gelecekki asıl af işte o zaman olur die düşünüyorum

celebi

Alıntı yapılan: guvener55 - 24 Şubat 2009, 10:21:26
affedildi diye bence her şey unutulmadı.sefanın sırtında taşıdığı forma sıradan bi forma değil.onun hakkını verecek seviyeye gelecekki asıl af işte o zaman olur die düşünüyorum

ali ihsan

Sezon sonu satarlar Sefa'yı bence.Bir hayrını göremedik,belki biraz bonservis görürüz.

beşnumara

ben sefadan artık bir şeyler beklemiyorum. takıma bu saatten sonra zarar vereceğine inanıyorum.nereye giderse gitsin.sefayı kazanacağız diye bazı oyuncularımızı mı kaybedeceğiz? kim için? ne için? sefa adam olsan takımda durmazsın. o kayseride olanları da biliyoruz.samsunda kim kimin boğazını kesecek bakalım.

Ertuğrul Sağlam

Arkadaşlar bence çok fazla olumsuz düşünce ve görüş arz etmeye gerek yok çıksın topunu oynasın ona göre gene değerlendiririz çünkü Samsunspor'un futbolcusu destek olmak gerek ben o formanın hakkını vereceğine inanıyorum....

kaptan 55

ben kendi çocucuğumuz olduğu için hatalarına göz yumuyorum ama hatalarından ders almak kaydıyla neticede kendi öz çocuğumuz.Form tutarda hatalarından ders alırsa,bu takıma fayda sağlayacağına eminim.Bekleyip göreceğiz.Yönetim ve bizler sefanın kazanılmasından yanayız gerisi sefanın kendisine kalmış ya aklını başına alır sadece topunu oynar yada kaybolup gider.

ugrass

jean

55 yi giyiyorsun haddini bilerek oyna biraz yalakaliklari birak san ayine sans vermisler kiymetini bil inslalah basarili olur

cembaba

Alıntı yapılan: samsuni - 24 Şubat 2009, 00:41:44
Yazık olmuş...

Psikolog eşliğinde devam etseydi keşke çalışmamalarına.

Aynı fikirdeyim. Ayrıca bence daha o "55" numaranın değerini tam olarak anlayamadı. Bir de şu durum var. Takım şu an iyi bozmak yanlış olur. Ama Ercüment hoca en iyi şekilde kullanacaktır diye düşünüyorum.. Ama yazık olmuş Mehmet Abinin de dediği gibi...

bluegreen55

Arkadaşlar elimizdeki futbolcular bunlar biz taraftarlar olarak hepsine sahip çıkalım motive etmeye çalışalımda eğer onlarda değerlerini üçe beşe katlamak istiyorsalar önce playofflara kalıp sonrada süper lige çıksınlar.Bıraksınlar iç çekişmeleri ve diğer meseleleri süper lige çıkıp değerlerini artırsınlar hayatlarını kurtarsınlar.Hepsi genç onlar için kaçırılmaması gereken bir fırsat bizlerde destekleyelim hep beraber süper lige çıkalım...

germencisse

Bizr aralar erol kapusuz almıştı yalan oldu sonradan inşallah hatalarından ders çıkartmıştır sefa da..