Kartal Yuvası TIR'ı Samsun'da.. BU NE ARKDAŞLAR ???

Başlatan FaT1h, 14 Şubat 2009, 01:51:09

« önceki - sonraki »

Akyol

Alıntı yapılan: 35ama55 - 16 Şubat 2009, 18:11:47
Sorumluları hakkında gereken yapılmalı  ;D
%100 katılıyorum manisa maçında önce tribünde takdim edilmeli ve plaketleri verilmeli ellerinize sağlık arkadaşlar :))

celebi

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 16 Şubat 2009, 19:55:30
%100 katılıyorum manisa maçında önce tribünde takdim edilmeli ve plaketleri verilmeli ellerinize sağlık arkadaşlar :))

HaSaNCaN

plakete gerek yokmuş duyduğuma göre atkı verselerde olur diyomuş koleksiyonu için.

Mert

jean

her gelen takima ayni muamele yapilmalidir yapanlarin eline saglik

ali ihsan

MeL_55

Yapana helal olsun. Cok güzel olmus keske hertarafina yazsaydiniz :)

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 16 Şubat 2009, 21:36:00
plakete gerek yokmuş duyduğuma göre atkı verselerde olur diyomuş koleksiyonu için.

helal olsun hasancan bizi 2 dakikada salladın ben de burdayım ...

Akyol

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 16 Şubat 2009, 21:36:00
duyduğuna göre :D

AntZ

Beşiktaşın göbeğinde utanmadan BJK ye 4 çeken takımın taraftarından herşey beklenir yazıklar olsun şiddetle kınıyorum  >:(

İllaki salyangoz satmak yasaktır yazmak mı lazım müslüman mahallesi burası görmüymusunuz bire kafirler :D

Bu arada intikam almak isteyen kalt...lar pardon kartallar sizin ankete saldırmış herhalde liseli şirinler :)
http://www.liselisirinler.com/component/option,com_poll/task,results/id,20/?mosmsg=Oyunuz+i%E7in+te%FEekk%FCrler%21

HaSaNCaN

evet beyler bejekililer anketimize saldırmış. hadi beyler bu bir sanal savaşdır.

http://www.liselisirinler.com/component/option,com_poll/task,results/id,20/?mosmsg=Oyunuz+i%E7in+te%FEekk%FCrler%21

Yalnızca BİZ

Tırlarına sanatsal bir çalışma yapmışlar. Bu kadar da bozulurmaz ki.. Bu bejekeliler Sanat düşmanı ki sindirememişler içlerine... Sanata uzanan eller kırılsın... ;D ;D

kumköylü ahmet

tek kelime ile mukemmelin otesinde olmus  ;D ;D ;D
mac óncesi plaketi verelim bu arkadaslara

beşnumara

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 17 Şubat 2009, 12:55:06
Tırlarına sanatsal bir çalışma yapmışlar. Bu kadar da bozulurmaz ki.. Bu bejekeliler Sanat düşmanı ki sindirememişler içlerine... Sanata uzanan eller kırılsın... ;D ;D
:D :D

lucapicola

Çok güzel olmuş.Tebrikler yapan arkadaşlara.