Kartal Yuvası TIR'ı Samsun'da.. BU NE ARKDAŞLAR ???

Başlatan FaT1h, 14 Şubat 2009, 01:51:09

« önceki - sonraki »

HaSaNCaN

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: eLLis - 14 Şubat 2009, 23:24:08
Bari çıkmayan türden bişe olsada şehir şehir dolansa öyle. :)

arabanın ilk önce kabortajıya uğraması lazım:d

beşnumara

arkadaşlar yazık günah yaaa kim yapmışsa ayıp etmiş. çek değerli ezik yöneticilerine de ayıp oldu. şimdi samsun gaz sıkıntısı çekermişşşş :D :D kısasa kısas diyomuş kocakafalı

kuzey55

bakın şu samsun taraftarına.bjk tırını talan etmişler.ayıp etmişsiniz yha.gidip atkı forma alır insan.üzerinde kuşşş resmi varya :D

beşnumara

Alıntı yapılan: kuzey55 - 15 Şubat 2009, 18:03:10
bakın şu samsun taraftarına.bjk tırını talan etmişler.ayıp etmişsiniz yha.gidip atkı forma alır insan.üzerinde kuşşş resmi varya :D
kanarya olsa alınır ama kartal var yaaa.kartal biraz itici ama kanarya sempatik :D

red_white

bu arada güngören maçında başında bjk beresı boyunda atkısı olan birisinin yanında gittim bak bak utan dedim bu amblemi görüyosun demi dedim bu amblem ondan daha büyük dedim oda bizim içimizde o içimizde dio yerim senin içi dedim yazıklar olsun gelme buraya senin gibilere ihtiyacımız yok dedim sustu kaldı

Sadece Samsunspor

bugün sabah tırın önünden geçtim heralde tırın şoforüydü silmeye çalışıyordu ;D

inşallah çıkartamazlarda hep öyle gezer ;D ;D ;D

Sercan

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 15 Şubat 2009, 18:57:46
bugün sabah tırın önünden geçtim heralde tırın şoforüydü silmeye çalışıyordu ;D

inşallah çıkartamazlarda hep öyle gezer ;D ;D ;D

Aslında lastiklerini de patlatmak lazımdı  ;D ;D

cgr

15 Şubat 2009, 22:41:50 #23 Son düzenlenme: 15 Şubat 2009, 22:45:33 samsuni
dün gece 11 qibi atakuma giderken AKM yanındaki otopark'ta beşiktaşın tırı park etmiş bi şekilde duruyordu.. Sanırım bjk store tarzı bişey.. eğer bunlr samsunda satış yapıorsa bence tepkimizi göstermeliyiz...

Arkadaşlar boya badana işlerine girmişler zaten, :) satış yapamıyorlarmış!

http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=5475.0

seckin55

Ewet bi kaç gundur goruyordum sabahları belediye sapagından geçerken ama bu sabah tam geçerken baktımki saolsun bazı kardeşlerimiz kırmızı bir sprey ile tıra samsunspor yazıları felan yazmışlar...helal olsun alınlarından opuyorum o kardeşlerimin.

grkn55

helal olsun kardeşlerime ama yetmez lastikleri falan da bi elden geçirmek lazım  ;D

grkn55

;D ;D ;D 

kaportacı Mehmetde de kampanya varmış abi  ;)

ali ihsan

Kırmızı Beyaz bir TÜP çizseniz yeter.Onlar anlar ...

CeLL-O

Kartal Yuvası'na Saldırı !

Beşiktaş Kulübü'nün lisanslı ürünlerinin satıldığı 'Kartal Yuvası TIR'ı, 13 Şubat Cuma ve 15 Şubat Cumartesi günleri arasında Samsun'da satış yaptı. Daha doğrusu satış yaptı denmez pek ; Samsunlular bu tıra ilgi göstermedi. Ayrıca kimliği belirlenemyen kişilerce tıra sprey ile saldırı gerçekleştirildi. Tır üzerine Samsunspor ve Anti-İst yazıldığı öğrenildi.

Kaynak : www.liselisirinler.com

Tribün_ali

16 Şubat 2009, 18:11:00 #29 Son düzenlenme: 16 Şubat 2009, 19:30:47 samsuni
bizede yakışan bu zaten eliniza saglık arkadaşlar