Kartal Yuvası TIR'ı Samsun'da.. BU NE ARKDAŞLAR ???

Başlatan FaT1h, 14 Şubat 2009, 01:51:09

« önceki - sonraki »

FaT1h

AlıntıKartal Yuvası TIR'ı Samsun'da..

Beşiktaş Kulübü'nün lisanslı ürünlerinin satıldığı 'Kartal Yuvası TIR'ı, Samsun'da Siyah-beyazlı taraftarla buluştu..

Kartal Yuvası TIR'ı Samsun'da..

Türkiye'yi adım adım dolaşan Kartal Yuvası TIR'ı, Atatürk Kültür Merkezi otoparkında konuşlandı. Kulübün lisanslı ürünleri olan; ev testilinden okul malzemelerine, çocuk giyiminden aksesuarlara kadar birçok ürün TIR'da satılıyor. Kulübün resmi lisanslı ürün satıcısının Kartal Yuvası TIR'ı olduğunu belirten TIR Sorumlusu Özcan Güneş, alacakları lisanslı ürünlerle kulüplerine destek olmak isteyen Beşiktaşlıları, Kartal Yuvası TIR'ına beklediklerini söyledi. Amasya'nın Merzifon ilçesinden gelen Kartal Yuvası TIR'ının, 15 Şubat Pazar akşamına kadar Samsun'da kalacağı bildirildi.

Arkadaşlar bu ne böyle bi tırı gören varmı

Sadece Samsunspor

bi ara yeşilyurtun otoparkında da gs tırı vardı o da pek bişe bulamadan gitti bu tırda gider umduğunu bulamaz ;D

FaT1h

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 14 Şubat 2009, 01:53:16
bi ara yeşilyurtun otoparkında da gs tırı vardı o da pek bişe bulamadan gitti bu tırda gider umduğunu bulamaz ;D

inşl bulamadan giider lanet istanbul takımalrı

Tufan

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 14 Şubat 2009, 02:01:35
keske bugün onlarıda ziyaret etseydik

ben demiştim 3 arkadaş dün atkılarla önünden geçtik içerideki adamı birden heyecan sardı ...

samsunmania

gozgoz yýlmaz

Ciddiye almaya değmez, sotede park etmiş zaten. Satış yapamaz çakallar.

Sadece Samsunspor

AlıntıKartal Yuvası Samsun'da

14 Şubat 2009 / 14:01

Beşiktaş Kartal Yuvası Mobil Tır'ı Samsun'da.

Atatürk Kültür Merkezi Otopark'ında standını açan ve Siyah-Beyazlı ekibin lisanslı ürünlerini satışa sunan Beşiktaş Mobil Tır'ı 15 Şubat tarihine kadar Samsun'da meraklılarını bekleyecek. Yaklaşık iki gündür Samsun'da bulunan Beşiktaş Kartal Yuvası Mobil Tırı'na Samsun halkı çok fazla ilgi göstermedi. Yetkililer, tüm Beşiktaşlı taraftarları tıra beklediklerini açıkladı.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=19192

İşte bu yaaa helal olsun Samsun şehri ile bir kez daha gurur duydum

eLLis

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 14 Şubat 2009, 16:04:39
http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=19192

İşte bu yaaa helal olsun Samsun şehri ile bir kez daha gurur duydum
Çünkü ist.takımlarının Samsunda öyle çok fanatik taraftarı yok laftalar muhabbetine tutuyorlar orda burda konuşmak için pek kovalamıyorlar ilgi bence bundan az gurur duyulacak bir yanı bence yok aynı şehir Samsunspor'ada ilgisiz.

Akyol

Samsun'dan günde kaç tane tır gelip geçiyor onlardan biri deyin geçin arkadaşar :D

HaSaNCaN

akm nin ordan geçiyodum tıra samsunspor  antiist felan yazmışlar.

berusa55

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 14 Şubat 2009, 22:18:28
akm nin ordan geçiyodum tıra samsunspor  antiist felan yazmışlar.

Bu kadar basit. Çamaşır suyuyla yıkayın belki çıkar! Ezikler sizi... Tebrikler yapana.

CurvaSudSamsunspor

ewt ya samsunspor, anti -istanbul felan yazmışlar...

HaSaNCaN

14 Şubat 2009, 23:18:54 #13 Son düzenlenme: 17 Şubat 2009, 15:52:49 samsuni
çok kınıyorum böyle olayları, yazık yani >:(

eLLis

Bari çıkmayan türden bişe olsada şehir şehir dolansa öyle. :)