Samsun STO seçimleri; Samsunspor için Değişim Grubu

Başlatan Sadece Samsunspor, 11 Şubat 2009, 23:33:43

« önceki - sonraki »

Kaya

her daim yanımzda olan sayın TURGUT TÜFENK başarılarınızın devamını dileriz. SAMSUN ve SAMSUNSPOR un sizin gibi insanlara ihtiyacı var ALLAH yolunuzu açık eylesin.

seckin55

seckin55

STSO'da Zeki Murzioğlu dönemi

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) başkanlık seçimlerini Salih Zeki Murzioğlu kazanarak, başkanlığa getirildi.

TSO Davut Alkan Meclis Salonu'nda Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlığı seçimleri gerçekleştirildi. Seçimlere iki liste halinde gidildi. Başkanlığı 3 dönemdir yürüten Adnan Sakoğlu ile TSO Yönetim Kurulu Üyesi Salih Zeki Murzioğlu seçim yarışına katıldı. Saat 14.30'da sona eren oy kullanımına, 118 yönetim kurulu üyesinin hepsi katıldı. Yapılan sayımlarda Salih Zeki Murzioğlu 69, Sakoğlu ise 49 oy aldı. Yeni başkan olarak seçimlerden çıkan Salih Zeki Murzioğlu'nu, eski yönetim ve yeni yönetim tebrik ederek başarı diledi.

Meclis başkanlığı seçimlerine de iki liste halinde gidildi. Fahrettin Ulusoy ve Sedat Demirci'nin katıldığı seçimlerde, 118 yönetim kurulu üyesi oy kullandı. Sedat Demirci 60 oy alarak başkanlığa getirilirken, Fahrettin Ulusoy 55 oyda kaldı, 3 oy da geçersiz sayıldı.

STSO Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu: �Turgut Tüfenk, Halük Akyüz, Servet Keskinsoy, Mustafa Kemal Şahin, Süleyman Hızır, Ercan Albayrak, Yiğit Tören, Haluk Tan, Mustafa Topal ve Kadir Beytekin.

Sercan

Evet şimdi yerel seçimler kaldı ondan da SAMSUNSPORUMUZ için hayırlı bir sonuç çıkarsa çok güzel olacak...

ali ihsan

Samsunspor ile ilgili icraat bekliyoruz TSO'dan.

İlk iş olarak kulübe bir otobüs kazandırsınlar.

Tufan

harbi ya sivas tso otobüs almıştı galiba geçen sene. 118 üye 10ar bin lira verseler kralından otobüs alınır üste para bile artar .

gozgoz yýlmaz

Adnan Sakoğlu'nun yüz ifadesine bakın, son yıllarda Samsunlu iş adamlarının da yüz ifadesi aynen öyleydi. Saltanat bitti artık. Turgut Reis, çok ağır ifadeler kullanmış dün Sakoğlu dönemi için. Tek bir kuruş para kazandırmayan yabancı iş adamlarını, eşleriyle bile değil sevgilileriyle getirip otellerde ağırladılar demiş. Artık ne demek istediğine siz karar verin.

arena55

sonunda dınazor gıttı gercek samsunsporlular geldı sıra geldı super lıge haydı baskanım hayırlı olsun bızı ucurun artık

kayacan

Adamın beti benzi atmış.Yakında kalp krizi geçirirse şaşırmayın. Ancak teşvik rezaleti ona yettide arttı..

HoliganSamSunLu

Birileri artık samsunsporu ayağa kaldırmalı bence bu görevde samsunda ticaret yapan para kazanan iş adamları

deli 55

samsunumuz ve samsunsporumuza faydalı olmasını umuyorum

mehmet yılmaz

Murzioğlu´ndan şeref sözü

Şehir Kulübü´nde düzenlenen yemekte konuşan Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsunspor´a destek sözü verdi. Herkesin desteğini alarak Samsun´da bir değişim rüzgarı estirdiklerini belirten Murzioğlu, Sizlerin dik duruşuyla bayrağı elimize aldık. Bize güç veren herkese çok teşekkür ediyorum. Birlikten kuvvet doğar. Eğer bu birliktelik aynı şekilde devam ederse emin olun Samsun adına çok iyi şeyler yapacağız.Bugüne kadar STSO, Samsun´un markası Samsunspor´a hiç sahip çıkmamıştır. Eğer bu duruşunuz, desteğiniz devam ettiği takdirde sizlere şerefim üzerine söz veriyorum Samsunspor´un en büyük destekçisi biz olacağız" dedi. Başkan Murzioğlu´nun sözleri salonu dolduranlar tarafından dakikalarca alkışlandı.

http://habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=22721

Sercan

CeLL-O

europe_55