Coşkundere istifadan vazgeçti!

Başlatan Amsterdamli, 08 Şubat 2009, 16:58:39

« önceki - sonraki »

şimşek_55

TAkımı  bıraktı  bundan sonra  yonetımdekı  arkadaslar  ıdman yapıp esame  lıstesı hazırlarlar. Cok yazık oldu SAmsun   bır degerını  kaybedıyor .Uyanın  taraftarrrr

Recep

ya pekala siz olayın iç yüzünü bilmeden neden yönetime saldırıyorsunuz anlamadım

Sadece Samsunspor

yönetim yüzünden istifa etti, yönetimdeki bazı kişiler ilk 11i bile kendi kurmayı düşünüyormuş, hatta sefanın affı için ercüment hocanın gitmesini bekliyorlardı, amaçlarına ulaştılar

kuzey55

Hayırlısı olsun.yönetimin açıklamasını bekleyelim...

Mert

Lan sefanın eti ne butu ne arkadaş o kimdirki Samsunsporun kaderiyle oynuyor.Herkes gördü bu takımın sefasız ne yaptığını.Ercüment hocanın sefanın yalakalığını laubali hareketlerini engellemesi suç ise yönetim istifa diyorum.Bu hoca takıma disiplini getirdi.Böyle de olması gerekiyordu zaten.Bakın sercana adam çıktı aslanlar gibi mücadelesini ortaya koydu ksk  maçında bunu da golle süsledi çocuk.Sefa böyle olsa neden ercüment hoca kadro dışı bıraksınki.Sefanın yokluğu da bizi rahatsız ediyor anlaşıldı.Ama kimse Samsunsporun kaderiyle oynayamaz.Sefanın bu tutumu devam ederse taraftar ona gereken cevabı her türlü her ortamda ve her koşulda verir.Rahat olsun sefa bey.

jean

abiler biraz once telefonda konustum ercument hocayla morali yoktu galibiyet icin tebrik ettim sonrda istifa sebebini sordum yonetimdekilerin davranisi nedeniyle dedi donme ihtimalim yok dedi takimi toparlamistiniz biraksirsaniz kimi alacaklar dedim merak etme onlar hocalarini bulur dedi demekki adami iyice bunalttilar yada siyasi olarak kendi kafalarina uyayni seciyorlar

merkez

şimşek55 tetikçilik yapma,milleti gaza getirip yönetim aleyhinde kışkırtma.madem böyle bir şey var ercüment hoca istifa ederken gerekçesini de söyleyecekti,madem söylemiyorsun o zaman istifa da etmeyeceksin.
böyle samsunluluk olmaz.
ercüment hocaya yapılmış bir yanlış varsa ki,şu an bu konuda hiçbir net bilgimiz yok onu da burda eleştiririz yapanları şiddetle kınarız.
ama ercüment hoca nın bu hareketi hiç olmamaıştır,kendisine de yakışmamıştır...

kuzey55

sefa yüzünden ise ve sefa kadroya girerse her maç protestonun allahını görür torpilli kazma.

Kais

Abi şimdi girdim.Resmen ŞOKE oldummmmmm.

şimşek_55

Merkez  kardesım  tetıkcılık yapmıyorum hafta ıcınde  kendısı  gereken  acıklamayı yapacaktır.

Recep

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 08 Şubat 2009, 17:26:13
yönetim yüzünden istifa etti, yönetimdeki bazı kişiler ilk 11i bile kendi kurmayı düşünüyormuş, hatta sefanın affı için ercüment hocanın gitmesini bekliyorlardı, amaçlarına ulaştılar
bunları söyleyecek kadar kendisinin ağzı dili yokmu
kendisi açıklasın kardeşim yok yarın yok hafta içi açıklayacam yok böyle bir şey
kimse kimsenin avukatlığına soyunmasın

ozgur_altunay

hiç kimse samsunspordan üstün değildir oh negüzel samsunporu kullan piyasa yap sonra istifa ett seni biz imparator  die çağirdik herzaman arkanda olduk taraftar olarak sağolasın ercüment hocaa bu taraftari mutlu gününde üzdünya helal sana keske yarin istifa etseydinde bu galibiyetimize gölge düşürmeseydin:   :'(

merkez

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 08 Şubat 2009, 18:00:10
Merkez  kardesım  tetıkcılık yapmıyorum hafta ıcınde  kendısı  gereken  acıklamayı yapacaktır.

Varsa birşey neden hafta içi açıklama yapıyor onu da anlamış değilim.Hafta içine kadar insanların kafasını karıştırmaya futbolcuları kaosa sürüklemeye kimin hakkı var.Konusunda haklı olabilir,ssöylenilen nedenlerden dolayı ise bu istifa ,Yönetim içindeki bu aymazdan,ikilemden  bir an önce kurtulmalıdır bu anlamda biz de burada gerekeni yaparız.

Ama yineliyor ve altını çizerek söylüyorum,Ercüment Hocayı severim ve hem samsunluluğuna hem hocalığına güvenirim ,ona bu istifa şekli hiç yakışmadı...

Recep

GİDEN GİTMİŞTİR GİTTİĞİ AN BİTMİŞTİR
SAMSUNSPORUM GİDENİ DEĞİL GİDEN SAMSUNSPORUMU KAYBETMİŞTİR
bu kadar basit
hiç kimse bu takımın üstünde değildir

şimşek_55

Valla  bu gune  kadar bıarakıp  gıdenler el ustunde  tutulre  recep kardesım hıcte senın gıbı dusunmuyorum. Ornek mıı  ıstıyorsun ERtugrul, TAnju ....

2 tane yonetıcının  bu ısı cok bılmesınden  kaynaklı bu olay. Hayat devam edıyor sonucta.