Coşkundere istifadan vazgeçti!

Başlatan Amsterdamli, 08 Şubat 2009, 16:58:39

« önceki - sonraki »

şimşek_55

SAmsundan ılk haberler.Yonetım tarafından  Hocaya bır tur haraketler  yapılmıs  hocada  bırakmıss

emre

Alıntı yapılan: recep55 - 08 Şubat 2009, 17:11:54
ben bu yoruma takıldım ne demek yenilseydi bu takımın değerini bilmiyorsa ne diyeyim kendisine
modaya uydu kendisi cantuğ hoca bıraktı geri geldi bir hafta Samsun bunu konuşunca kendiside reklam yapmak ismini daha fazla duyurmak için bu yola başvurdu herhalde

bence sebebini bilmeden böyle yorumlar yapmak yanlışş.ayrıca bu yorumun sebebide en azından bizi galibiyetlere tasıyacak samsunsporu ayakta tutacak bi hocayı bulmuşken kaybetmemek istediğim için.

Sadece Samsunspor

yönetim yüzünden istifa etti, yönetimdeki bazı kişiler ilk 11i bile kendi kurmayı düşünüyormuş, hatta sefanın affı için ercüment hocanın gitmesini bekliyorlardı, amaçlarına ulaştılar

ali ihsan

Göreve gelirken sıkıntıları biliyordu zaten kendisi.Şimdi çıkıp sıkıntıdan filan söz etmesi hoş değil.
Sezon sonuna kadar takımın başında kalmalıydı  en azından.
Samsun'un çocuğu dedik bağrımıza bastık ama olmadı bu Ercüment Hoca hiç şık olmadı ...

Recep

hiç kimse Samsunsporun üstünde değil
bizim sevdamız SAMSUNSPORA gerisi hava civa

ali ihsan

Dar günde bırakıp kaçmak kolay,
Mücadele etmek ise olay,

Oldu mu şimdi Ercüment Hoca

şimşek_55

Arkadaslar  lutfen olayın aslını  bılmeden  yorum yapmayalım. Istıfadan soz etmesı tarzında. hocanın  ustune yurumus  bırkac kısı  ,sefanın olayıda cabası  

emre

Alıntı yapılan: recep55 - 08 Şubat 2009, 17:18:01
hiç kimse Samsunsporun üstünde değil
bizim sevdamız SAMSUNSPORA gerisi hava civa

tabi ki öyle zaten bende onun için öyle dedim.sonucta samsunsprun basarısı bi macla kalmıyor.önümüzde daha bi sürü mac var.
nese samsun için hayırlısı olsunn.inş bu sene play off lardayızz

şimşek_55

kuzey55

ya sefa kim de onun yüzünden bu takımın kaderiyle oynanacak..yönetimde yakını varsa alsın akrabasını gitsin.sefa gibi kıçıkırık topçuların eline kalmadık daha.başkan bu konuda gerekeni yapar gerekli açıklamayı da yapar en kısa zamanda.

KocumVolkan

al işte Ercument hocaya ayıp edilmiştir kesin yoksa kimse böyle bir zamanda böyle bir karar almaz istifası haklıdır büyük ihtimalle, takımın başına bundan sonra gelse gelse erdogan arıca gelir onla ugraşır dururuz

MeL_55

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 08 Şubat 2009, 17:17:43
yönetim yüzünden istifa etti, yönetimdeki bazı kişiler ilk 11i bile kendi kurmayı düşünüyormuş, hatta sefanın affı için ercüment hocanın gitmesini bekliyorlardı, amaçlarına ulaştılar

Ozaman YÖNETIM ISTIFA "!!!

emre

yaaa bence herks bişe söylüyor ama neyin doğru neyin yanlış oldugunu tam olarak bilmiyoruz.bir açılama gelsinn ondan sonra yorumları yapallımm.

jean

insllah gorevinin basina geri doner yoksa cok kotu neticeler alabiliriz takimi hazirladi alismisti birakmasini kesinlikle istemiyorum

Recep

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 08 Şubat 2009, 17:20:06
Arkadaslar  lutfen olayın aslını  bılmeden  yorum yapmayalım. Istıfadan soz etmesı tarzında. hocanın  ustune yurumus  bırkac kısı  ,sefanın olayıda cabası  
o zaman çıkacan istifa ettiğinde delikanlı gibi nedenini açıklayacan
böyle havada kalan sözlerle hafta içinde açıklayacam falan ben bu işte o zaman bi bit yeniği ararım açıklarsın haklıysan sonuna kadar peşinden geliriz öyle denizi bulandırmasının bi alemi yok