yönetim buna dikkat ediyormu acaba ?

Başlatan sam_55, 28 Ocak 2009, 15:18:18

« önceki - sonraki »

sam_55

SAMSUNSPOR'umuzun ekonomi olarak durumunu biliyoruz ama yönetimimiz SAMSUNSPOR'un geleceği için şartları zorlayarak yapması gereken bu konu ile nekadar ilgileniyor acaba

bizim artık büyük paralar vererek dışarıdan futbolcu alma imkanımız artık yok o yüzden elimizdeki çocukların kıymetini bilelim ve bu çocukları uzun süreli 3-4 yıllık sözleşmeye ikna edelim isteyen olursada bonservisi ile satıp kulübümüze para kazandıralım takımımızda geleceği parlak çok çocuk var bunları (Armağan Kuş) gibi elimizden uçurup kaçırmayalım çünkü SAMSUNSPOR'umuzun geleceği altyapıdan gelecek çocuklarda ve şuan a takımda oynayan gençlerde örnek (Sercan, Turgut, Oktay, Hakan KOÇARSLAN, Hakan AKMAN, Murat YILDIRIM ) başta bunlar olmak üzere süper gençten tanju, samet, hüseyin, oğuzhan, gibi gençleri uzun süreli sözleşme ile Samsunspor'umuzun geleceğini kurtarabiliriz lütfen bu konuyu önemseyin......... 

Yönetimimizi bu konuda uyarmak SAMSUNSPOR taraftarı olarak görevimiz diye düşünüyorum!...

yönetici

28 Ocak 2009, 15:31:43 #1 Son düzenlenme: 28 Ocak 2009, 15:52:44 yönetici
1- Samsunspor yönetimi bunun farkındadır, merak etme. Zaten kadrodaki oyuncuların hepsiyle 2010-11'e kadar sözleşme imzalandı. Tabii sen Samsunspor'u yeterince takip etmediğin için bilemeyebilirsin.

2- Siteye üye olurken Sam_55 nickini alıp, mail adresi olarak da E-Posta:  xxlxf_x5@msn.com'u veriyorsun ama sonra bir bakıyoruz ki üste de msn adresi eklenmiş. Peki o neymiş?   

xrtxxxzxr1907@msn.com

Şu 1907 ne oluyor acaba?

İstanbul takımlarını tutanları istemiyoruz burada.

Bize Samsunsporluluk anlatmasınlar!!!

Lütfen ya bir daha girme forumumuza ya da tövbe istiğfar edip öbür takımdan sıyrıl.

Tek gerçek Samsunspor'dur.
Samsunspor'u tutamayanlar Samsun hakkında söz etmesinler!

Zaten burada da hangi takımlı olduğunu açık etmişsin...

Delikanlı adam her forumda Samsunsporludur.
Başka yerde FB'li burada Samsunsporlu olunmaz!

http://www.frmtr.com/member.php?u=397533

berusa55

Bir insanda utanma yoksa bunu her yerde apaçık sergiler. İşte en bariz örneği. Gereğini yapan forum yönetimine teşekkürler.

"Başka diye soranlara inat SADECE SAMSUNSPOR!" Bu sözü özümsemeyen adamın burda işi yok!

mehmet yılmaz

Maalesef bu gibi hemşehrimiz çok sayıda var.

Elbetteki iyi niyetliler, kendi çaplarında Samsunspor'u sevmeye, tutmaya çalışıyorlar lakin gelgelelim Samsunspor'u tutmanın bir adabı vardır.

Samsunspor, rezerv ya da yedek takım olarak kabul edilecek kadar basit bir şehir takımı değildir.

Hele İstanbul'da çalan davulla Samsun'da oynayanların bize Samsunsprluluktan bahsetme gibi bir hakları asla olamaz!

Bu arkadaşlarımız gaflet uykusundadırlar; tabiri caizse Allah hidayet versin.

Sadece Samsunspor diyebilen herkese kapımız açık, kalabalık olalım diye bir derdimiz de yok çok şükür.
Bize Samsunlu değil Samsunsporlu lazım.
Yoksa bakıyoruz herkes 55 anasını satayım; yok mu Samsunsporlu?

Yalnızca BİZ

kaptan 55

site yönetimini hassasiyetinden dolayı kutluyorum istanbul yalakası olanlar hiçbir zaman yüreklerinde bizler kadar SAMSUNSPOR sevgisini taşıyamazlar

Sadece Samsunspor

yöneticimiz çok uyanık hemen bir yerden yakalıyor, önce yöneticiyi tebrik ediyorum sonrada bu arkadaşın hatasından dönmesini temenni ediyorum

yönetici

28 Ocak 2009, 17:02:31 #7 Son düzenlenme: 28 Ocak 2009, 17:15:19 yönetici
Arkadaşımız başka bir nickle rücu etmiştir.
Belik söyleyeceği birşeyler vardır; belki pişmandır, belki yanlış anlaşılmıştır diyerek aktive ettik nickini.

Bakalım neler söyleyecek?

Umarız, hatasının farkındadır.
Sadece Samsunsporlu olmak isterse sitemiz rehabilitasyon merkezi gibidir  ;D

Şu anda da profilime bakıyor :)

Tiryakiler55

kil olurum böylelerine... gönlümde yok fb'mi$ gs'mi$ bjk'mi$ ama KALBIMDE SAMSUNSPOR'mu$... nerde görülmü$ böyle taraftarlik yau... taraftar dedigin sevdigi takimi tutar.. sevecegi takimida ba$ariya göre secmez arkada$lariyla $ampiyon $uymu$ $ampiyon buymu$ kavgasi yapmak icin secmez. amatör'de oynasada kulubü yine tutar... yok neymi$ ben BÜYÜKLERIMDEN dolayi anamdan dolayi babamdan dolayi istanbul takimi tutuyom.... büyüklerin cam'dan atla dese atlarmisin... kendi beyin hücrelerini cali$tir kendi takimini kendin sec

kuzey55

evet fb,bjk veya gs liysen düşmansın bu kadar basit...merak ediyorum 5-0 yenildiğimiz katledildiğimiz maçta ne hissettin.anlamıyorum bir kalbe iki aşk nasıl sığar...

jean

cift takimlilik bize uymaz gunduz samsunsporu desteklicen aksamda kahvede lig tv den en fanatik fb li yada gs li olacan bize uymaz bu tur kisileri bende istemiyorum sitede

gozgoz yýlmaz

28 Ocak 2009, 18:41:13 #11 Son düzenlenme: 28 Ocak 2009, 18:43:30 gozgoz yýlmaz
Gerçekten tipik bir iyi niyetli Samsunlu.

Ama böyle olmaz arkadaşım.

Hem madem Samsunspor-FB maçlarında her zaman Samsunspor'u tutuyorsun o halde niye FB'liyim diyorsun, o halde senin hem Samsunluluğna hem de Fenerliliğine yazık!

Diğer sitede baktım fanatik Fenerli gibi davranmışsın.

Diyorsun ki bıraktım desem inanacak mısınız? Bu sitede pek çok insan daha önce bir yanlışın içinde olup bundan dönmüş kişilerdir. He demeyle olmaz ama zamanla bırakabilirsin, emin ol.

Samsunspor öyle tutulmaz, istersen bin keredeplasmana git! Sadece Samsunsporluyum dememişsein hikayeden öteye geçmez.

Bu neye benzer biliyor musun?

Benim kalbim çok temiz, ben de müslümanım deyip her türlü naneyi yemeye benzer.

Olmuyor öyle Fbliyim ama Samsunspor için de şunu şunu yaptım demeyle.

Hakikaten olmuyor...
Ayrıca bizden özür dilemeyeceksin arkadaşım

sarı-laciverde buladığın o mübarek 55'ten özür dileyeceksin.

CeLL-O

şimşek_55

SAmsunspor ıstepne takım degıldır. Bır kısı ya samsunsporludur ya hıc. Samsunsporu tutmak ayrıcalıktır. Asıl  bızansın takımları ıstepnedır. 

Bız SAmsunsporluıyuz

bluegreen55

Arkadaşımızın bir küskünlük içine girmediğine sevindim. Arkadaşlar biraz fanatikçe yaklaşmışlar ama samsunspor sevgisini bir kenara koyarsak, bir insanın içinde futbol sevgisi varsa rastgele açtığı bir maçta bile takımdan birini tutar. İspanyada bir takımın oyunu hoşumuza gider orda o takımı tutarız ingiltereye bir türk futbolcu gider hemen o takımı tutarız dünya kupasında Türkiye olmaz ama desteklediğimiz bir ülke olur.Yok kardeşim ben Samsunsporluyum demeyiz. Arkadaşımızında futbol sevdası yüksekki süper ligide takip ediyor  ordada desteklediği bir takım var ama eminimki Samsunspor süper lige çıktığında önceliği şimdi olduğu gibi Samsunspor olacak ve fener maçında  fenere bildiği bütün küfürleri edecektir.