Yönetim'den Sefa'ya af çıktı !!

Başlatan MeL_55, 17 Ocak 2009, 14:45:01

« önceki - sonraki »

MeL_55

17 Ocak 2009, 14:45:01 Son düzenlenme: 30 Ocak 2009, 16:04:09 MeL_55
AlıntıCoşkundere: Sefa yanlış yaptı

Teknik Direktör Ercüment Coşkundere Kayseri Erciyesspor maçı hazırlıklarının plan program dahilinde sürdüğünü belirterek,"Her takımda bazı sorunlar olabilir. Biz işimize bakacağız" dedi.

LİGİ DÜŞÜNÜYORUZ

Kayseri'de Erciyesspor maçının hazırlıkları tüm hızıyla sürerken, Teknik Direktör Ercüment Coşkundere, takımın son durumu hakkında bilgi verdi. Ligin ikinci yarısına bomba gibi gireceklerini belirten Coşkundere,"İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Şimdi bu çalışmalarımızı lige yansıtmak kaldı" dedi.

OLUMSUZLUK YOK
Sefa konusuna da açıklık getiren Ercüment Coşkundere,"Bir futbolcu sadece işini düşünmeli ve ona konsatre olmalı. Sefa'nın aklında ne var bilmiyorum. Arkadaşlarına davranışları pek hoş değil. Böylesine zor bir maç öncesinde yaptıkları afedilmez. Maç kadrosundan çıkardım ve yönetimi bilgilendirdim. Üzüldük ama takım içinde olumsuz bir hava yok" diye konuştu.

Alıntı
Sefa ilk uçakla Samsun'a gönderildi

Samsunspor'un yetenekli oyuncusu Sefa Aksoy, disiplinsiz davranışları nedeniyle kadrodışı bırakılarak Samsun'a gönderildi.

SAMSUN'A GÖNDERİLDİ
Kırmızı-Beyazlı takımın büyük umutlar bağladığı genç ve yetenekli oyuncusu Sefa Aksoy, kadrodışı bırakılarak Samsun'a geri gönderildi. Dün Kayseri'de yapılan idmanda arkadaşları ile tartışan Sefa Aksoy, bu tutumunu kafileyi otele taşıyan otobüste de sürdürünce Teknik Direktör Ercüment Coşkundere'nin tepkisiyle karşılaştı.

KENDİSİNE İHANET EDİYOR
Sefa'ya sert dille uyaran Coşkundere, otele gidence başkan Fuat Köktaş'ı da arayarak bu futbolcunun kadrodan çıkardığını bildirdi. Başkandan da okey alınınca Sefa ilk uçakla Samsun'a gönderildi. Coşkundere, Sefa çok yetenekli bir futbolcu. Ancak ne yaptığını bilmiyor. Kendisine ihanet ediyor. Aynı hareketi Antalya kampında da yapmıştı. Sonucu kendisi istedi! dedi.

FORMA UCUZ DEĞİL

Başkan Fuat Köktaş, Samsunspor'da oynayan her futbolcunun camiaya yakışır harekler içinde örnek bir futsbolcu olması gerektiğini belirterek,"Hocamız durumu anlattı. Sefa'nın yaptıkları afedilir gibi değil. Hiçkimse Samsunspor'dan üstün değildir. Bu forma öyle ucuz değildir. Layık olmayanı barındırmayız. Yönetim kurulumuz toplanacak ve son kararını verecektir" dedi.

Kadir ÇELEBİ

''Arkadaşlarına davranışları pek hoş değil.'' isabetli olmuş..

beşnumara

hocam helal olsun sana. sefanın içinde birikmiş enerji var ve bunu arkadaşlarına daha da önemlisi takıma yansıtıyo. bu kulüpte kimse vazgeçilmez değil.herkes aklını başına alsın

Akyol

son derece doğru bi karar bravo hocam..

Sercan

gerektiğinde bu kadrodan dışarda kalabileceğini öğrenmesi gerekiyordu.Bulunmaz hint kumaşı değil kimse...

sadece55

Bu forma öyle ucuz değildir. Layık olmayanı barındırmayız.

Başkanın bu Lafı bize yeter daha bu takım düşmez beyler.

55.hakan

helal olsun antalya da da yapmış aynısını uyarılara kulak asmayanın takımda işi yok ,sahip çıkmak da bir yere kadar ercüment hocam arkandayız bu hareketinde

Adige

o Forma kutsaldır nasip olmaz Herkeze

Kais

o formanın kutsallığını kanıtlamak adına sefa sezon sonuna kadar kadroya alınmamalı ben bu başkandan böyle bir hareketide beklerim üstelik para cezasıda verilmeli

Sadece Samsunspor

AlıntıFORMA UCUZ DEĞİL
Başkan Fuat Köktaş, Samsunspor'da oynayan her futbolcunun camiaya yakışır harekler içinde örnek bir futsbolcu olması gerektiğini belirterek,"Hocamız durumu anlattı. Sefa'nın yaptıkları afedilir gibi değil. Hiçkimse Samsunspor'dan üstün değildir. Bu forma öyle ucuz değildir. Layık olmayanı barındırmayız. Yönetim kurulumuz toplanacak ve son kararını verecektir" dedi.

Başka söze ne hacet ?

kuzey55

gayet isabetli bir karar daha önce yapılması gerekiyordu.

seckin55

sefa kendini imparator sanıyor. ama bi sik degil..senden çok var yawrum..yürü sen çiftlikte hava atmaya dewam et..varsa o yurek...

eLLis

Bundan sonraki hayatında 30 35 yaşına kadar anadolu turu yapması dileğiyle... ;D

Kais

macda trıbune cagırıp sonrada yuhalamak lazım :D

Kaya

bir çok kez bu isim üzerinde konuştuk sonun da bu sitenin genelinin düşüncesi bugün ortaya çıktı keşke kendine çeki düzen verseydi burada yazılanlardan biraz olsun etkilneip kendine gelseydi ama olmadı hayırlısı olsun