Yönetim'den Sefa'ya af çıktı !!

Başlatan MeL_55, 17 Ocak 2009, 14:45:01

« önceki - sonraki »

**KaR6**

son aldıgım istihbaratlara gore ordu yolundaymış sefa, durumu karısık, hayırlısı olsun..

Akyol

Alıntı yapılan: **KaR6** - 22 Ocak 2009, 16:00:11
son aldıgım istihbaratlara gore ordu yolundaymış sefa, durumu karısık, hayırlısı olsun..
güle güle ne diyelim...

pitbul055

ordu gibi takımların oyuncusuydu sefa

celebi

pitbul055

YAR SAÇLARIN RÜLE RÜLE SEFA SANA GÜLE GÜLEEEEEEEEEEE

Shane_Falco

Sefa'yı çabuk gözden çıkardık ama hiç kimse samsunspordan üstün değildir içimiz sızlasa bile samsunspor için hayırlısı ne ise o olsun

Shane_Falco

Bide şeyi merak ediyorum bileniniz varmı acaba sezon başında Samet Kılıç'ı manisaya satmıştık acaba ne kadar gelir elde ettik onda bilen varmı arkadaşlar

pitbul055

Oktayyy   Oktayyyyy    Oktayyyy   Oktayyyyyyyy

pitbul055

eksikliğinin aranacağını sanmıyorum.bizde daha ne sefalarrr var.

selahattin55

aslında samsunlu olupta samsunsporua böyle ihanet edenleri bir araya toplucaksın TANJU yuda anternör yapacan bunlara .samsunsporla maç yaptıracaksın kim galip gelir acaba.55 numaranın değerini bilemeyen lere diyecek sözyok.demekki o 55 çok ağır geliyor bunlara.

Kais

Bu gün idmandaydım ilk 11'i rahatlıkla sayabilirim.Ama şunlarıda söylemek istiyorum idmanın en iyileri Turgut - Murat - Defans dörtlüsü ve önlerindeki Hakan Koçarslan.Gençler genellikle mücadeleci ama  fazla bir varlık gösteremediler.İdmanın bombası ise Volkan'dı.Sahada yürüdü gençlere sürekli fırça attı ama attığı paslar yaptığı hareketler güzeldi yinede en kötü Volkan'dı.

AllydeenleaR

-------hasan------
turgay-kenan-gokhan-can
murat-hakan-oktay-sercan
----turgut-burhan----

gördüğümüz gibi sefaya ihtiyaç yok satalım gitsin.
volkan-veysel-yücel ömür ve gençler de yedekte ihtiyacını hissettirmez.
bide yabancıları düşünürsek koyverelim gitsin adam olduğu yeri unutmş

delikurt 55

Bizi unutan bizden değil arkadaşlar eden bulur çeksin cezasını  ozaman sefa bey. ama duyduğum kadarıyla yönetim affetmiş sefayı ama bir kaç maç oynatmayacaklarmış. bildiğim duyduğum budur arkadaşlar.

Kais

bana kalırsa ilk 11 şu olcak :

-----------Hasan---------
Veysel-Turgay-Kenan-Can
-------Hakan Koçarslan----
Turgut-Murat-Sercan-Oktay
----------burhan----------

delikurt 55

Alıntı yapılan: Kais - 22 Ocak 2009, 19:14:45
bana kalırsa ilk 11 şu olcak :

-----------Hasan---------
Veysel-Turgay-Kenan-Can
-------Hakan Koçarslan----
Turgut-Murat-Sercan-Oktay
----------burhan----------

işte ilk 11 rimiz 10 numara arkadaşım teşekkürlr güzel sıralama.