Yönetim olay çıkaran komiseri İçişleri Bakanı Atalay'a şikayet etti!

Başlatan Sadece Samsunspor, 08 Eylül 2008, 22:44:35

« önceki - sonraki »

kuzey55

gecen sene kartal kocaeli maçında baya olay olmuştu gectiğimiz gnlerde 30 taraftara 6 ay men 1500 ytl para cezası gelmiş.kocaelispor başkanı bu konuda gerekli mercilere başvuracaklarını söylemişler.umarım bikaç ortak şikayet olursa olumlu bir sonuc alınır.merak ediyorum acaba sadece kartalda mı oluyo bu olaylar?

veis

hep kartal hep sıkıntı.5 ytl lik bilet 15 oluyor polislerin havası cabası.kendilerineden nefret etmekden geçtik igrenmeye başladık yazıklar olsun umarım davalar sonuçlanır ve az akıllanırlar.

sbc_emir

arkadşlarım abilerim biz söğütlübahçe olarak deplasmana gidemedik ama gitmedigimize binbir pişmanız orda dayak yiyen bnm öz dayımınoğluu orda hiçmi samsunspor taraftarı yokmuş hiçmi kimse yokuşda asfak başakn engin abim dayak yerken isyan etmemiş heryerde bizlerinmi olması gerekiyor sonuna kadar bizim gibi ezginlerinmi olması grekiyorr abilerimiz orda dayak yerken hiçmi kimsenin vicdanı sızlamamış hiçmi yardım eden olmamış artık ben bu ülkede asker hariç hiçbi kurumda çalşıan insanlara güvenmiyorumm polis derler polisi gençler sevmedimi sonraa sevmedi olurr sevmiyoruzz böyle terörist muamelesi gördükçede polisleri sevmeyecegizz

34 SS 1965

bugun konustuk erkan zorluyla kartalın genc ve tecrubesız emnıyetı var dedı onlara ceza gelır amırlerı suruleur dedı bıdahada bu sekılde davranamazlar dedı dogru. (.....) kalkanların yasları genelde 23 125 arsı polıslerdı benı kelepceledıklerınde yası 45 cıvarında bı memur bırakın dedı sımdı bunu alcaz 3 5 saat ugrascaz hastane adlıye karakol derken ugras babam ugras dedı ıftara yetısemıycez evde cocluk cocuk beklıycek dedı bosverın salı dıyo adam bırını vurmaı yaralamadı salın dedı bı tane tek yıldız kendını bılmez polıs bız bu gorevı bosuna mı sectık ısımızı yapıyoruz sen karısamazssın dedı o olgun polıse

kuzey55

emir kardeşim orada yiyen kardeşimiz polis arabasında dövüldü ne kadar tepki göstersek de elimizden bişey gelmedi.sen bizden daha iyi bilirsin deplasman taraftarının polislere pek yaptırım gücü olmadığını.bizim arkadaslarımız da içeri alındı ama gösterdiğimiz ilk tepkide bütün çevik kuvvet üstümüze yürüdü.yapılanlar umarım karşılıksız kalmaz...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Alıntı

• Suat KILIÇ: Hesap verecekler
    Milletvekili Suat Kılıç, pazar günü oynanan Kartalspor-Samsunspor maçı sonrası çıkan olaylarla ilgili yaptığı açıklamada, "Gazeteci arkadaşların çektiği görüntüler, beni hayretler içerisinde bıraktı. Samsun sevdasıyla yolları çıkan taraftarlarımızı kimse coplayamaz" dedi.

SORUMSUZ GÜVENLİK GÖREVLİSİ
    Maçın genelinde centilmenliğin hakim olduğu, taraftar grupları arasında bir itiş kakış yaşanmadığını belirten Suat Kılıç, "Samsun taraftarı gayet ağırbaşlı, sakin, efendi ve kente yakışan bir sorumluluk duygusu içindeydi. Peki ne oldu da bir an içinde böylesine çirkin ve kötü bir durum ortaya çıktı? Bana göre olay, deneyimsiz ve sorumsuz bir güvenlik görevlisinin kışkırtmalarından kaynaklanmış gibi duruyor" diye konuştu.

TARAFTARIMIZI KİMSE COPLAYAMAZ
    Olay esnasında Kulüp Başkanı Fuat Köktaş ile telefonla konuştuğunu ifade eden Kılıç, "İ stanbul Valisi Muammer Güler ile irtibata geçtik, sorun o an için çözüldü. Ama bu meseleyi burada bırakamayız. Konuyu İçişleri Bakanı'nın gündemine taşıyoruz. Samsunspor´a karşı yoktan yere tahrik yaratanlar bunun hesabını verecek. Taraftarımız sevgi dolu, saygı dolu, efendi, ağırbaşlı tavrını koruduğu sürece hiçbir güç Samsun sevdasıyla yollara düşen insanları durduk yerde aşağılayamaz, coplayamaz, küçük düşüremez, onuruyla oynayamaz, yumruklayamaz" ifadelerini kullandı.Suat Kılıç, Samsunspor´u bu sezon deplasmanlarda yalnız bırakmayacaklarını, maçları taraftarlarla birlikte izleyeceklerini de sözlerine ekledi.

Kaynak: www.habergazetesi.com.tr

celebi

Kadir ÇELEBİ

HAFTANIN OLAYI - Tribünler centilmen ama emniyet sert...

Kartalspor-Samsunspor maçı sürecinde iki takım taraftarları arasında hiçbir tatsızlık yaşanmadı. Maçın bitiminde ise Samsunspor'un eski bir yöneticisinin park yüzünden tartıştığı bir komiserin acayip üslubuyla beraber kelepçelenerek gözaltına alınan ve sert davranılan insanlar oldu... Samsunspor yönetiminin İçişleri Bakanlığı'na şikâyet dilekçesi verdiği olay, futbol sahalarında ender görülenler arasına girdi bile...

www.zaman.com.tr

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 10 Eylül 2008, 18:02:54

Kartalspor-Samsunspor maçı sürecinde iki takım taraftarları arasında hiçbir tatsızlık yaşanmadı. Maçın bitiminde ise Samsunspor'un eski bir yöneticisinin park yüzünden tartıştığı bir komiserin acayip üslubuyla beraber kelepçelenerek gözaltına alınan ve sert davranılan insanlar oldu... Samsunspor yönetiminin İçişleri Bakanlığı'na şikâyet dilekçesi verdiği olay, futbol sahalarında ender görülenler arasına girdi bile...

www.zaman.com.tr

daha geçen hafta orda haftanıntakımı samsunspor ve haftanın futbolcusu burhan yazıyordu ve haftanın kadrosunda defansta kenan forvette burhan vardı...ey gidi ey

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 10 Eylül 2008, 18:02:54

www.zaman.com.tr

Evet, Zaman Gazetesinde Bank Asya'nın analizini ben yazıyorum. Bunu da özellikle koydum oraya. Ulusal basına da taşınsın diye.

http://zaman.com.tr/haber.do?haberno=736389&title=bank-asya-1-lig-panorama

izleyemeyenler için burada görüntüler var...

http://ozkanserce.blogspot.com/

Görüntü bende çok karlandı ama karşımızdakinin nasıl bir insan evladı olduğunu görmüş olduk? Bir de polislik sınavlarında boy standardı olurdu, bunun belli yerleri yere çok yakın, nasıl polis olmuş ki? 

Ayrıca son anlarda Tahsin Kosifdi sanırım, polise "sen bizi hafife mi alıyorsun?" diye sordu. Her ne kadar samimiyetine çok inanmasam da Suat Kılıç'ın bı çıkış da çok olumlu. Kesinlikle peşini bırakmamak, merhamet etmemek lazım bu adama. Yanlarına kar kalmasın bu sefer.

**KaR6**

nası sinirlendim yaa.. o artist polis delikanlıysa cıakracak üniformayı öyle gelip artislik yapacak, kıyafete güvenerek delikanlı olunmuyo.. ayrıca catabileceği en kotu adama carptı Fuat Başkan yanlış bilmiyosam Akp il başkanıydı, haritadan yer beğenmeye başlamıştır heralde delikanlı(!) poliscik..

hala kızı

Aslın da o olay en başın da küçük bir çocuğun kendini bilmez, insan nüsvettesi güvenlik görevlisinin çıkışta saldırısına uğraması ile başladı...Çocuk bizim önümüzden gidiyordu o güvenlik görevlisi çocuğa birşeyler söyledi azarlayarak ve çocuk sen polis misin?bana o şekilde davranıyorsun diye cevap vermesi ile küfürlere ve o adamın tartaklamasına maruz kaldı.SONRA karşılıklı atıştılar çevik kuvvet hurraa
sanki o küçük çocuk orada adam öldürmüş ya da bomba koyarken yakalanmışcasına kelepçelendi...Ondan sonrası görüntülerde mevcut zaten.

Yönetime  HELAL olsun!

34 SS 1965

bu olayların pesını bırakmasınlar mesale falan dıyolar adamlar ne alaka orda daha cekılmemıs wedıo lar varrr ıns adalet yerını bulacak bu sahsıyetı sıfır ınsanlar karakterıs ınsalanlar ıkı lokma ekmege muhtac kalacaklar

Kais

Baskan ustune basdıra basdıra ben Samsunspor klubu baskanıyım dıor ama 2 tane cuce kıcı kırık polıslere anlatamıor  polısleırn konusma uslubları zaten ne kadar tecrubesız ve ne kadar heyecanlandını gsderıor.ama en cok hosuma gıden seyde Baskanın taraftara cok ıyı sahıp cıkması cok sevıorum senı baskanım Allah senı basımızdan eksık etmesın Beyler ben burdanda bır sey solemek ıstıorm bu takımın hedefı sperlıg degıl demısdı baskanımız o yuzden 2 mac 3 mac yenılınce en azından sıtemızden lutfen kotuleyıcı veya yonetım ıstıfa hoca ıstıfa flan demıyelım daıma takımımızın arkasında duralım unutmayalımkı bu takım daha 2 ay oncesıne kadar lıge cıkıp cıkmıyacagı bıle bellı degıldı bolesıne buyuk bır baskan geldı takıma sahıp cıkdı o yuzden ltfen takım 2 3 mac yenılınce baskan ıstıfa hoca ıstıfa faln yazmayalım staddada bagırmayalım ....