Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

_SoN_

Net konuşmak için erken ama bence yenilerden Hasan,Ali Ülgen,Osman öne çıkan isimlerdi, ilerleyen maçlarda daha ayrıntılı konuşabiliriz.

jean

Yine favorilerden biriyiz ligde kritik maclari almamiz lazim direk rakiplerimizden cikmak istiyorsak

Stoper

Şimdi de Djedje problemi.
Parasal konulardır kesin.

eprianu

Dün sosyal medyada Samsunsporlu Aileler Platformu'nun 300 TL'ye Batı Alt tribününden kombine aldığı haberi yayıldı. Kulüp yalanladı ama platformun lideri bu sefer de kurdukları bando takımı için o fiyata kombine alacaklarını söyledi.

2 sezon önce bizim başımıza geldi. Dün de Twitter'da tanımadığım bir Samsunsporlu dile getirdi. Adam kombinelerin satışa çıkacağı an bilgisayarın başına geçmiş, tribünü seçmiş, Batı Alt'taki ortadaki 2 bloğun üst kısımlarının dolu olduğunu görmüş. Buna imkan yok. Biz de 2 sezon önce kombine alırken ne hikmetse ortadaki iki bloğun tamamen dolu olduğunu görmüştük.

Yani hem 750 TL'lik bileti 300'den vereceksin hem de orta bloğu önceden kapatacaksın. Ne güzel dünya değil mi?

Burada sorulacak tek soru kalıyor herhalde: Biz keriz miyiz? Öyle tiksinç bir olay ki her sene 3-4 bin kombine satıyoruz. Onda bile birilerine iltimas geçiliyor. Yemin ediyorum miden bulandı.

Bu arada 2 sezon önce 18 yaş altı çocuklar ve kadınlar 55 TL'ye istedikleri yerden kombine alabiliyordu. Bu sene o da kaldırılmış. Şimdi bu iki olayın aynı anda olması da insanın canını daha fazla sıkıyor.

_SoN_

Hayatımda en nefret ettiğim ve Ülkemizde hiçbir yerde hiçbir kurumda, kurtulamadığımız bu "ADAM KAYIRMA, ADAMINA GÖRE MUAMELE" bitmedi bitmeyecek arkadaş, en samimi arkadaşımda olsa aramam kimsenin önüne geçmem, gişe memuru kardeşimde olsa  sıramı beklerim, bende bu işlerlen tiskindim, nefret ettim, hayatımdaki asabiyetin belkide kökeni bu, ama değişmiyor arkadaş değişmeyecek! Bırak 300 ü gerçek değerinin on katınıda versen bazı yerlerden paranlada bilet alamıyorsun ! Niye ? çünkü ADAMINI BULUP bitirmişlerdir hocam, yada kapatmışlardır !!

Allah belasını versin bu SİSTEMİN !

_SoN_

Hastanede randevümü alacaksınız, adamını bulamazsanız bir ay sıra yoktur bazı bölümlere, ama hastanede adamınız varsa sabah kalkıp kahvaltınızı yaptıktan sonra rahatça muayeneye gidebilirsiniz, çünkü sıranız bir telefonla alınmıştır, bunuda yapanlar çok saygıdeğer bir meslek grubudur, ama eleştirmek bile suçtur, çünkü eleştirmek için bile ADAMINI bulman arkasını doldurman lazım. Dedimya neresinden tutarsan tut elinde kalıyor .

eprianu

Kombine almaya soğuk bakıyordum. Bu olaydan sonra almayacağım. Yüksel Bey çıkıp da kombine satışlarının azlığından şikayet ederse 300 TL'ye kombine aldıklarını söyleyen şahsın mesajını ekran görüntüsü olarak yapıştıracağım. İnsanı aptal yerine koymaktan vazgeçsinler. Kale arkası fiyatına Batı Alt kombinesi satılır mı?

Bu arada bayramınız mübarek olsun. Hayırlı bayramlar :)

Ayberk

Benim anlamadığım, kardeşim herkesin  maddi durumu iyi değil tamam. Ama bğtçene göre tribüne girmek varken neredeyse 3'te 1 fiyatına kıyak neden? Durumun buysa kale arkasına girersin. Bitti.

ugrass

Samsunspor'u bu kadar seven, düşünen bir grup neden ederinden cok daha düşük meblağlara bilet almak için uğraşır ki?

Umarım kulüp böyle bir oluşuma bu şartlarda aile tribununde izin vererek bir çok taraftarı küstürmez.

defansif orta saha

Bilet olayında hâlâ tatmin edici bir gelişme yok bence. Söz konusu ekran görüntüsünde açık açık "Kulübümüz, derneğimize 100 kişilik kontenjan ayırmış olup derneğimize sezonluk kombine fiyatını 300 tl yapmıştır" yazıyor. Kulüp açıklamasında bu yalanlandı ama ben ya her konuya müdahil olan başkandan ya da basın sözcüsünden üç beş kelimelik de olsa "sesli-görüntülü" açıklama beklerdim. Bu arada adı geçen taraftar grubu da bando vs demiş sanırım, bu fiyatları yalanlamamış sanırım. Eğer bir şey kaçırdıysam lütfen düzeltin.

eprianu

22 Temmuz 2021, 01:24:25 #48685 Son düzenlenme: 22 Temmuz 2021, 10:21:22 eprianu
Derneğe 100 kişilik kontenjan ayrıldığına dair söylentiler ve ekran görüntüsü yayılmaya başlayınca kulüpten yalanlama haberi geldi. Ancak ne ilginçtir ki aynı gün derneğin lideri Facebook hesabından yaptığı açıklama ile kontenjanın 100 değil 25 olduğunu, bu kontenjanın da bando ekibine ayrıldığını söyledi.

Ben bu açıklamaya inanmadım. Cüneyt Şenkal'ın Whatsapp grubunda paylaştığı mesajda bu kontenjanın bando ekibine ayrıldığına dair herhangi bir ibare yok. Kaldı ki bando ekibinin ne özelliği var da 750 TL'lik kombine bu ekibe 300 TL'ye satılacak?

Bu olayın can sıkan 2 yönü var. Birincisi, 750 TL'lik kombineler %60 indirimle birilerine 300 TL'ye satılıyor. İkincisi ve daha da kötü olanı Batı Alt'ın orta saha çizgisindeki 2 bloğu bu adamlar ayrılıyor. Çünkü kombineler satışa çıktığında bu blokların üst koltukları doluymuş. Yani Batı Alt'ın en iyi yerleri.

Batı Alt gibi insanların diğer tribünlerden kaçarak geldiği ve rahat rahat maç izlemek istediği tribünde bile iğrenç olaylar yaşanıyor. Futbol ve basketbol takımı sportif anlamda çok iyi yerlere gelebilir belki ama benim tribünler ve camia olarak bir adım ileri gidebileceğimize dair hiçbir umudum kalmadı.

Şunu da belirtmek istiyorum. PassoLig çıkınca almamak için 5 sene direndim. Bu süre zarfında maçlara davetiye ile girdim. Eski 19 Mayıs Stadyumu'ndaki kapalı tribünün çoğu beleşçiydi ve Samsunspor ile alakası yoktu. Yani şunu anlatmak istiyorum. Bu işler eskiden de yaşanıyordu. Ama belli ki gizli saklı yapılıyordu. Öyle bir devirde yaşıyoruz ki artık hukuksuzluklar aleni yapılıyor ve birilerinin gözünün içine sokuluyor. Yani kulüpten yalanlama gelmesine rağmen dernek lideri çıkıp hala daha indirimli kombine aldıklarını rahat rahat söyleyebiliyor. Beni en fazla üzen ve kızdıran mesele bu.

Batı Alt'ta bando olması da ayrı bir rezalet olacaktır. Aile tribününde bandonun ne işi var Allah aşkına? Millet rahat rahat maç izlemek için gelecek ama kafası şişecek. Bando işinin tutacağını sanmıyorum ama tutarsa Batı Alt'ta kombine satışlar ciddi oranda düşer.

Düzenleme: Bu olay duyulunca dernek lideri 100 kişilik kontenjanın bando ekibine ait olduğunu söyledi. Daha sonra bando ekibine birilerini bulamadıkları için 25'e düşürdüklerini söyledi. Bana kalırsa ikisi de yalan. Ne 100 kişilik ne de 25 kişilik bando ekibi olur. Sonuçta bu işi yapan Eskişehir tribünlerinde bando ekibinde kaç kişinin olduğunu biliyoruz.

muzo_55

Cücü bizde senin 25 kişilik bando takımını Y E D İ K :))))

ugrass

Eski kombinelerimizi alabilme konusunda gelişme var mı?

Passoligi de aradım fakat yardımcı olmuyorlar eski yeri satın alma konusunda.

maço

Kombine devir etme sayısı var mı acaba , varsa kaçtır?
batı alttan ya da kale arkasından alınan kombinenin devretme sayısı nedir ? 

furkan5534

Vay be bu platforma uye olali 14 sene olmus.18-20, yaslarimda cok aktif takilirdim burada.. herkese hayirli geceler