Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

jean

Pendige yenilirsek isler karisir onlarinda maci eksik yani fark sadece 4 olur insaallah pendigi yendikmi bu is tamam olur

Sol Açık

Alıntı yapılan: jean - 31 Mart 2023, 10:46:04Pendige yenilirsek isler karisir onlarinda maci eksik yani fark sadece 4 olur insaallah pendigi yendikmi bu is tamam olur

Kısmen haklı olabilirsin ama 2 nedenle rahat olmak gerek:

1. Kaybetsek bile, 7 puan fark olacak ve Pendik'in eksik maçı da olsa, onlar kazanmalı ki bize yetişsinler. Pendik'in bizden sonra Eyüp, Ç.Rize ve Sakarya ile de maçları var. Varsayalım hepsini aldılar, bu sefer diğer rakiplerimizi aşağı çekmiş olacaklar.

2.  Pendik son 6 maçta 5 galibiyet 1 beraberlik aldı ve seri ile geliyor. Ama biz kendimize güvenmeliyiz; (i) Ç.Rize son 8 maçta 7 galibiyet aldı, sadece bize yenildi! (ii) Sakarya son 11 maçta 10 galibiyet aldı, sadece bize yenildi! (iii) bu 2 takım ve Pendik muhteşem bir seri yakalasalar da bize yaklaşamadılar, çünkü 11 maçta 10 galibiyet 1 beraberlik aldık... Bu meseleleri Eyüp düşünsün!

Zor olacak muhtemelen ama kesin kazanacağımızı düşünüyorum. Çünkü stres olmayacak takımda. Maçı kaybetsek de hiçbirşey kaybetmiş olmayacağız!

jean

Neyseki gerek kalmadi pendik hesabina yendik cok sukur

ugurozkan

Bu hafta bizi takip eden eyüp, rize, sakarya, pendik ve keçiören puan kaybetti. Şaka gibi. Bir taraftarımıza hayalindeki skorları yaz desen ancak bu kadar olur. İşlerimiz ilk defa bu kadar rast gidiyor, inanamıyorum.

defansif orta saha

Yanlış hesaplamadıysam bugünkü skorlara göre önümüzdeki 2 maçı alırsak (göztepe ve tuzla maçları) eyüp'ten ikili averajı aldığımız için matematiksel olarak iş bitiyor.

ugurozkan

Alıntı yapılan: defansif orta saha - 03 Nisan 2023, 22:47:46Yanlış hesaplamadıysam bugünkü skorlara göre önümüzdeki 2 maçı alırsak (göztepe ve tuzla maçları) eyüp'ten ikili averajı aldığımız için matematiksel olarak iş bitiyor.

Evet hocam, rize en fazla 77, eyüp en fazla 75 puan toplayabilir artık.

eprianu

Alıntı yapılan: ugurozkan - 03 Nisan 2023, 22:44:33Bir taraftarımıza hayalindeki skorları yaz desen ancak bu kadar olur.

Bence bu kadar bile olmaz. Skorları biz yazsak biraz gerçekçi davranır ve bu kadarını hayal edemezdik 😄

Sol Açık

Dünkü sonuçlardan sonra, tüm rakiplerimiz bütün maçlarını da alsalar (ki hepsinin 7-8 maçları var), birbirleriyle oynadıkları maçlarda her iki tarafa üçer puan da versek, 75 puanla Süper Lige çıkıyoruz, 77 puanla da şampiyon oluyoruz. Şu an hükmen galibiyetlerle puanımız 69, matematiksel olarak garantilemek için geriye almamız gereken 6 puanımız kaldı.

Muhtemelen Tuzla maçında Süper Ligi, Keçiörengücü maçında da şampiyonluğu kutlarız...

Artık takım için "mesele" rekorları alt üst etmek olmalı!
Yönetim için "mesele", önümüzdeki sezonun hazırlıklarını yapmak olmalı!
Bizim için ise "mesele" falan kalmadı! Artık bu keyfi son anına kadar yaşamaktan başka bir mesele yok!

jean

Insaallah Tuzla macinda biter bu is resmi olarak super lig hazirliklari baslasin erkenden ozledik vallahi bu gunleri

Sadece Samsunspor

boluspor a sadece 28bin para cezası verilmiş yazık

defansif orta saha

Geçmiş yıllarda yaşadığımız kötü "son hafta" tecrübeleri, kulüp içinde yaşanan kaos, başkanların adeta nefes almadan birbirlerine karşı kırıcı söylemlerini vs hatırlayınca tüm bunlar bizi "acaba"lara yönlendiriyor olabilir. Ancak kalan dört maçtan en az ikisini alıp rahat rahat çıkacağımıza adım gibi eminim. Bu noktada en çok Hüseyin Eroğlu hocama güveniyorum. Hatta rakiplerimiz o kadar kırılgan ki tek maç kazandığımızda bile geçen haftaki skorlar gibi herkes bize çalışabilir.

Üzüldüğüm tek nokta ise Hüseyin Hoca hakkında "İki İzmir takımına üçer puan verdi" gibilerinden iğneleyici sözleri çokça duymam. Hadi taraftarı geçtim, yerel medya bile açık açık bu cümleleri dile getiriyor. Akıl alır gibi değil. Yahu bırakın adam işini yapsın işte. Nasrettin Hoca deyimiyle "Kazan doğururken iyiydi de öldü deyince mi kötü oldu?" 19-20 maç kazanırken her şey güzeldi, vay efendim İzmir takımına nasıl yenilmiş? (Bu sitemim foruma değil, yerel medyayaydı)

Gerçekten insanı çok yoran, insanın enerjisini emen bir şehir ve camiayız.

Son olarak stat konusunda da bir iki cümle yazayım. Son maçta tv'den bile belli oluyordu, Göztepe'nin "kutu gibi" stadına hayran kaldım. "Premier lig" gibi dünyanın en gözde liginde bile rakibe sahayı dar eden 15.000-20.000 kişilik harika statlar varken bize 33.000'i kişilik stat çok fazla. Hele bir de tribünler "tek ses" olmayı beceremeyince iş iyice çığrından çıkıyor. Keşke imkan olsa da stadı elden geçirip kapasitesini düşürseler.

Sadece Samsunspor

Samsun akp mv adaylarinda fuat yok cok sukur kurtulduk. Ancak yerine bakan mehmet mus 1. Siradan aday gosterilmis o da trabzonlu. Biri gidiyor biri geliyor bunlardan kurtulus yok

eprianu

09 Nisan 2023, 19:54:56 #49182 Son düzenlenme: 10 Nisan 2023, 04:54:15 eprianu
Diğerlerinin de pek bir farkı yok. Hadi Trabzonlu'ya alıştık da İyi Parti taaa İzmir'den bir kadını aday göstermiş.

CHP halen vekil olan Neslihan Hanımı aday göstermemiş. İyi bir Samsunlu ve Samsunsporluydu. İhsan Kalkavan'ın kızı Melis Kalkavan da listede yok.

Yani sonuç olarak al birini vur ötekine. Bu seçimden hangi sonuç çıkarsa çıksın bana göre Samsun ve Samsunspor'un bir kazancı olmayacak.

Sadece Samsunspor

Melis hanim cok da guzel vekillik yapardi Samsunumuza. Yazik yani muhalefet bi isi beceremiyor. Emin olun melis hanim 1.sira aday olsaydi chpden verecektim yani. Hayalkirikligi

futbolcu