Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

defansif orta saha

Şu VAR sistemine gidip de penaltı veya kırmızı kart vermeyen hakem var mı acaba? TFF 1 özelinde yazmıyorum, hangi lig olursa olsun VAR'a den hakem kesin ya penaltı ya da kırmızı kart veriyor. VAR'da izlemenin hakemler üzerinde psikolojik baskı oluşturduğunu düşünüyorum. VAR sisteminin kararlarını da otomatik hale getirsinler, boşuna vakit kaybı ve yalandan heyecan olmasın.

KocumVolkan

Alıntı yapılan: defansif orta saha - 09 Aralık 2022, 20:32:21Şu VAR sistemine gidip de penaltı veya kırmızı kart vermeyen hakem var mı acaba? TFF 1 özelinde yazmıyorum, hangi lig olursa olsun VAR'a den hakem kesin ya penaltı ya da kırmızı kart veriyor. VAR'da izlemenin hakemler üzerinde psikolojik baskı oluşturduğunu düşünüyorum. VAR sisteminin kararlarını da otomatik hale getirsinler, boşuna vakit kaybı ve yalandan heyecan olmasın.

Ayrıca, vardan sonra itiraz edip "sakatlanmış numarası" yapan takımlar avantajlı oluyor. Maç duruyor hakem kontrol ediyor.
Yoksa VAR faul mu değil mi incelemiyor bile

Raqua55

Rakipler kazandi. Haftaya kazanmaliyiz aksi takdirde yeni kaoslar gelebilir.

Raqua55

Var sistemi 1'nci ligde fiyasko olmaya devam ediyor.Hakemler gerçekten art niyetli olarak sahaya çıkıyor.Az önce pendiksporun lehine verilen penaltıyı vardaki hakemler göremez.Ne işe yarıyorsunuz ? Bizim aleyhimeze olan penaltıların yarısı varda incelenip etten püften sebebleri gerekçe gösterilip verildi.Aynı zamanda altınordu ve göztepe maçlarında net penaltılarımız görülmedi keza bu haftaki yeni malatyaspor maçındaki lauranın pozisyonu incelenmedi.Bandırma maçındaki golümüzün ofsayt çizgisi bile çizilmedi.

Klüp yetkililerinin bu konu hakkında açıklama yapması gerektiğini düşünüyorum.

ercan0655

Alıntı yapılan: Raqua55 - 12 Aralık 2022, 22:03:29Var sistemi 1'nci ligde fiyasko olmaya devam ediyor.Hakemler gerçekten art niyetli olarak sahaya çıkıyor.Az önce pendiksporun lehine verilen penaltıyı vardaki hakemler göremez.Ne işe yarıyorsunuz ? Bizim aleyhimeze olan penaltıların yarısı varda incelenip etten püften sebebleri gerekçe gösterilip verildi.Aynı zamanda altınordu ve göztepe maçlarında net penaltılarımız görülmedi keza bu haftaki yeni malatyaspor maçındaki lauranın pozisyonu incelenmedi.Bandırma maçındaki golümüzün ofsayt çizgisi bile çizilmedi.

Klüp yetkililerinin bu konu hakkında açıklama yapması gerektiğini düşünüyorum.
Üstüne bu hafta bodrum maçı tuz biber oldu. Sanki bilinçli olarak hatalar!!!!! bizim maçlarda oluyor.

Sadece Samsunspor

Denizli altay erzurum ve malatya -3 puan cezasi aldi. Kulupleri zor donemler bekliyor artik. Bazen kizsakta dovunsekde baskan sayesinde ayaktayiz yoksa kimse boyle bir ekonomide bu takima sahip cikmazdi. Normal zamanda bile cikmadilar kayyuma kaldik suan oyle bise olsa hayatta sahip cikmazlardi. Bursasporun hali ortada 3lige dogru gidiyorlar. Koskoca sanayi sehri dersin tik yok. Eskisehir desen amator yolunda. Cok sukur yinede bugunlerimize

jean

Bu tur seyleri dusunup baskana sahip cikmamiz lazim kotu gunde sahip cikti 5 yildir cepten yiyor KAr ettigi yok belkide edecegide yok Allah RAZi olsun kendisinden Ismail baskanda vesile oldu onuda unutmayalim

binikalamadım

Dünya Forma Gününüzü kutlarım...Forma Atatürklü arması olandır.

Sadece Samsunspor

Bu hakemler artik kafayi yedi. Sivasta iptal edilen gol. Tam o konusuluyordu ki. Antalyaspor 90+8de attigi gol ofsayt diye iptal edildi. Saka gibi. Nereye ofsayt dedi cizgiyi nerden cekti saka gibi. Izleyin bi bakin. Rezillik diz boyu.

evolution55

kurala göre ofsaytmış maalesef, defans oyuncusunun topa hareket etmesini engelleyen oyuncu ofsayttaysa ıvır zıvır kıvır çevir abidik gubidik twist 

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: evolution55 - 04 Ocak 2023, 10:50:15kurala göre ofsaytmış maalesef, defans oyuncusunun topa hareket etmesini engelleyen oyuncu ofsayttaysa ıvır zıvır kıvır çevir abidik gubidik twist 

Bu zamana kadar uygulanmayan kural bugun mu uygulandi. Yillardir bu ligleri izliyoruz hic oyle bisey duymadik. Kural var ama ister uygula ister uygulama gucun kime yeterse. Sacma sapan isler.

samsunmania

Selamlar arkadaşlar. Bayağı uzun zamandır yazmıyorum. Özlemişim vallaha. Hepinize selamlar. Bu sene inşallah süperlig...

_SoN_

Alıntı yapılan: samsunmania - 04 Ocak 2023, 23:39:37Selamlar arkadaşlar. Bayağı uzun zamandır yazmıyorum. Özlemişim vallaha. Hepinize selamlar. Bu sene inşallah süperlig...

a.selam , hep merak etmişimdir, bu kadar mudavim olup bu kadar uzun süre olmamak nedendir :)

mehmet yılmaz

Yarın Bodrumspor ile hazırlık maçımız varmış. Saat 16:00'da. Kazanırız ve sakat vermeyiz umarım.

samsunmania

Alıntı yapılan: _SoN_ - 05 Ocak 2023, 18:00:25a.selam , hep merak etmişimdir, bu kadar mudavim olup bu kadar uzun süre olmamak nedendir :)
Değerli renktaşım biraz kırıldım diyeyim. Artık atar gideri kafam çekmiyor. İnşallah her şey adımıza iyi sonuçlanır