Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Karabudun

Beni takımlarımızın performansından çok şehirdeki TS güruhu düşündürüyor artık. Samsun'da meydan doldurup kutlama yaparlarsa bende çok şey yıkılır. Umarım bu tarz bir şey yaşanmaz. Zaten can çekişiyoruz, bunun altında iyice eziliriz.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Karabudun - 05 Nisan 2022, 19:29:49Beni takımlarımızın performansından çok şehirdeki TS güruhu düşündürüyor artık. Samsun'da meydan doldurup kutlama yaparlarsa bende çok şey yıkılır. Umarım bu tarz bir şey yaşanmaz. Zaten can çekişiyoruz, bunun altında iyice eziliriz.

Yaparlar. Kimseden de ses cikmaz. Sasirmam. Sehrin her tarafi ts bayraklariyla dolu. Bu sehir artik tepki koyamiyor ici bosaltildi cunku.

Karabudun

Taraftar gruplarının(!) tavrının ne olacağını çok merak ediyorum.

eprianu

Bandırma maçında maraton üstte Trabzonspor formalı 2 genç vardı. Bizim taraftarlarla fotoğraf çekindiler bol bol.

alperen_55

Başkan,lig başlarken bu yıl Samsunspor'da bir tohum ektik demişti hatırlarsanız,bu tohumlardan çimlenen yada meyve verecek olan var mı acaba?

defansif orta saha

"Manisa maçını kaybedince lig biter" diye düşünüyorduk ama lig maalesef bizşm için bitmedi. Bu saatten sonra düşmemek için maç kazanmalıyız. Bu moral bozukluğuyla nasıl kazanırız bilmem.

_SoN_

Ben düşme tahlikesi yaşayacağımızı düşünmüyorum ama şu dakikadan sonra ne hoca kalsın takımın başında nede papazlar, ne yasin ne hasan ne tomane hiçkimseyi görmek istemiyorum, hele hele nurullah birdaha kaleye falan geçmesin, on tane yesin diğer kaleciler yesin,en azından böyle artist artsit maç bitiminde rakip takımı tebrik etmezler, hırslı adamlar oynasın, genç oyuncularımız oynasın, kendi alt yapımızdan adamları koyalım rahat rahat ligte kalırız merak etmeyin. Bu saatten sonra ne fuat hocanın dedikleri umrumda nede başkanın, varsa yoksa SAMSUNSPOR gerisi boş, niz zaten alışmışız çile çekmeye.

eprianu

Daha 7 maç var abi. Bu takım sahada futbol namına hiçbir şey sergilemiyor. Aslında Erzurum maçında da kötüydük biz ama bozuk zemin sayesinde kazandık ve herkes o maça aldandı. Son haftalarda takım gerçekten çok kötü. İnşallah düşme tehlikesi yaşamayız.

_SoN_

amsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu, dün 12 Nisan 2022 tarihinde Yüksel Yıldırım başkanlığında İstanbul'da toplanmıştır. Yönetim kurulu toplantısına, Teknik Direktörümüz Fuat Çapa, Soner Soykan, Veysel Bilen ve Batu Kaplan da katılmıştır. Gündemdeki gelişmeler değerlendirilmiş ve Yönetim Kurulumuz tarafından aşağıdaki kararlar alınmıştır.

1. Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu olarak, Teknik Direktörümüze ve ekibine olan güvenimiz devam etmekte olup, teknik ekibin görevini sürdürmesi kararlaştırılmıştır.

2. Her zaman vurguladığımız üzere, son düdük çalana kadar, matematiksel olarak play-off iddiamızı sürdürmeye devam edeceğiz. Bu konuda Yönetim Kurulumuz, İdari Ekibimiz ve Teknik Ekibimiz gerekli tedbirleri alarak çalışmalarını yürütecektir.

3. 17 Nisan'da oynanacak Eyüpspor maçı başta olmak üzere, kalan yedi maçımızı kazanmak için, oyuncularımızın görev ve sorumluluklarının bilinciyle hareket etmeleri istenmiş olup, kendilerine gerekli uyarılar yapılmıştır.

4. Başarının ekip çalışması ile mümkün olacağı bilinciyle, hemen herkesin üzerine düşeni fazlasıyla yapacağına olan inancımızı yinelemekteyiz. Aksi durumda çok daha radikal kararların alınması kaçınılmaz olacaktır.

5. Taraftarlarımızın haklı tepkilerini saygıyla karşılıyoruz. Onların üzüntülerini paylaşıyoruz. El ele, başarıya birlikte ulaşmak için, kulüp olarak her türlü fedakarlık yapılmaktadır ve takımımıza olan güven ve desteğin sezon sonuna kadar aynı şekilde sürdürülmesi kararlaştırılmıştır.

Spor kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş.

Biz anca kendi kendimizi yeriz, herşey aynı değişen sadece çektiğimiz sıkıntının tarihleri.

eprianu

Twitter'da Soner, Yasin, Savicevic ve Alaaddin'in kadro dışı kalacağı söyleniyor.

adige73

Alıntı yapılan: eprianu - 19 Nisan 2022, 14:56:39Twitter'da Soner, Yasin, Savicevic ve Alaaddin'in kadro dışı kalacağı söyleniyor.
savicevic dışındakilerin kadro dışı kalması iyi olur

ercan0655

Üç sezonda seksene yakın transfer yapıp, yedi sekiz tane iyi adam çikaramamak (u-19 dahil) muhteşem bir başarı!!!! Daha önceden futbolun ve bu kulübün içinde olup, nasıl bu kadar karavana atılır, insanın aklına başka şeyler geliyor.

ercan0655

24 Nisan 2022, 22:52:35 #48987 Son düzenlenme: 24 Nisan 2022, 22:58:00 ercan0655
Kaç haftadır, hatta sezon başından beri, kimin puana morale ihtiyacı var ise bizden aldı gitti. Altınordu da bizden puan alıp üstümüze çıkarsa hiç şaşırmam.
Takımda olmaması gereken, kalite sıkıntısı olan ve mücadele etmeyen, birbirine yardımcı olmayan, küsen oyuncu sayısı fazla.
Bu sezon takım sil baştan kuruldu ve alt ligden yeni çıkmış takım gibi uyumsuz kalitesiz. Yönetim transfer ve kadro mühendisliği konusunda sınıfta kaldı. Küme düşme /düşmeme hesapları yapan bir takım olmayı hiç istemiyorum. Geçen sene bu dönemlerde kadro dışı, hoca değişikliği, neden takım olunanadigi konuşuluyordu. Bu sene benzeri konuşmalar ve sonuç taraftar takıma küstü. Problem nerede bir türlü çözülemedi. Hoca değişti oyuncular değişti sonuç yine yeniden hüsran

_SoN_

Sosyal medyada malüm takımın bayrakları asılmış, kimisi indirilmiş şeklinde haberler var, hatta indirenler hakkında adli işlemler yapılmış, ben bu işe tepki gösterilecekse ki bu medeni şekilde sözle olabilir, tüm takımlara yapılmalı, bizim ilçede mahallede çoğu eve dükkana diğer takımların bayraklarının asıldığı gördüm ve tepki hiç olmadı, nede bu tranzonspor a böyle gereksiz bir tepki gösterilip neden biryerleri kaldırılıyor anlamış değilim, biz önce kendi işimize bakalım, daha takım bizim diyemiyoruz ki sahibi varmış, devamlı benim param, benim takımım, satın aldım gibi söylemleri olan başkanımız var, hatta başkınımızın bile kendi ağzıyla başka takım taraftarı olduğunu duyduk, tuttuğu takım şampiyon olsa zaten ilk kendi asacak bayrağını, yani bu tarz eylemleri yapanların hislerini anlamakla beraber doğru bulmuyorum, biz önce kendi içimizde bir bütün olarak  gerçek TARAFTAR olmayı başarıp, daha sonra komple bu tarz olayların karşısında HEP BERABER durmalıyız. Devamlı aynı şeyleri söylüyorum, biz önce kendi şehrimizde kendi mahallemizde, kendi çocuklarımızda başlatmalıyız bunu, benim üç çocuğumda SAMSUNSPORLUYUM diyorsa, maçlara hep beraber gidiyorsak ben biryerlerden başladım, bunu hep beraber yapalım. Bu küçük işler adı üstünde küçüktür bizleri küçültür.

Sadece Samsunspor

Bayrak indiren 4 kisinin maclara girisi yasaklanmis. Dogru mu acaba. Dogruysa cok sacma.