Alex Agbo (1996)

Başlatan Clint_Eastwood, 04 Ağustos 2008, 00:00:23

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

alex agbo Samsunspora gelmis en kotu yabancı forvetlerden biridir
tamamen katiliyorum

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 18 Eylül 2009, 16:55:51
Fenerli sandım?  ;) ayar olurum istanbullulara da

;D ;D

Ali, 87'li bildiğim kadarıyla... Alex Agbo, Samsunspor tarihinin en komik futbolcusudur, bilmezsin sen. 1995-96'da bizde futbol oynadı, daha doğrusu birşeyler yaptı da, oynadı diyoruz biz. Denizlispor'a deplasmanda gol atmışlığı bile var aslında, kaleci intihar etmiştir herhalde bu bombadan gol yedim diye. Bu arada golü istemeden, yanlışlıkla attığı söylenir halen :)

Her Alex'i De Souza sanma. Herkese nasip olmaz Alex'in Agbo'lusu...

Avatar da 10 numara, Averel Dalton gibi olmuş :)

Yaman55

18 Eylül 2009, 18:06:09 #17 Son düzenlenme: 18 Eylül 2009, 18:45:16 samsuni
agbo lafını biz türkçe küfürede çevirmiştik çocukken şimdi buraya yazamicam  ;D

Sioux

Tam bombaydı yav, Karabela Agbo.  ??? ;D

ali ihsan

Kazma ifadesi bile az kalır onun yanında  ;D

Tribün_ali

Alıntı yapılan: alex agbo - 18 Eylül 2009, 17:09:28
senin yas ufak biraz sanirim ondan hatirlamayabilirsin ama alex agbo Samsunspora gelmis en kotu yabancı forvetlerden biridir ama ben cok severim kendisini ;) istanbullular konusunda ayni fikirdeyiz kardes merak etme

Abi kusura bakma 1988 doğumluyum :) alex öğrendiğim iyi oldu şimdi anti istabul ölümüne SAMSUNSPOR

mehmet yılmaz

1977 liymiş. Muhtemelen yaşı küçültülmüştür. Çünkü o hesapla bize geldiğinde 18 yaşında olması lazım. :)
Bizdeki parlak(!) :) sezonunun ardından Vietnam, Malezya gibi ülkelerde dolanmış. 2008'de ülkesinin FC Sharks takımına dönmüş. Halen futbol oynuyor :)

33 yaşında daha, genç yetenek...
:D

Kadir ÇELEBİ

Van gobel vardı onunla aynı topa mudahale etmek isterken çarpışmışlardı agbo ayakta kalan taraf olmuştu genelde unutkanlık vardır bende ama bu nasıl olduda aklımda kaldı hayret sanırsam ebatlarından dolayıdır :D

kalptenþimþek

Bu da Hasselbaink gibi sonradan patlar hesabı olmuştur.. yoksa göz var nizam var, dönemin bol formaları bile olmuyordu herife..

Kaya

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 20 Temmuz 2011, 20:57:42
Van gobel vardı onunla aynı topa mudahale etmek isterken çarpışmışlardı agbo ayakta kalan taraf olmuştu genelde unutkanlık vardır bende ama bu nasıl olduda aklımda kaldı hayret sanırsam ebatlarından dolayıdır :D

Evet Ali Sami Yendeki bir maçtı bu dediğin..O sene gs deki Vangobel herkesi sakatlıyor bayıltıyordu..Ordaki maçın son dakikalarında ALex Agbo Vangobel'i saha içinde girdikleri ikili mücadelede bayıltmışrı..Ne koymuştu beeee  :holey:

mehmet yılmaz

Hehehe...

Ayunun da ayusuydu Alex Agbo. :)
Uzun kollu forma kısa kollu oluyordu ona.

Ayberk

Alıntı yapılan: selahattin55 - 04 Ağustos 2008, 12:32:20
birde adepoju vardı güngören de istanbulspora karşı oynamıştı oda agbodan aşağı değildi tam bir kazma.

Ey gidi Mutiu :D Hiç unutmam bir İstanbulspor maçı yine bu kez içerde maç. Takım kontraya çıkarken bir çalım attı, 3 oyuncumuz rakip yarısahada, İstanbulspor defansı tamamen bizim yarı sahamızda kalmış. Baktı eksiltecek adam yok, kendini çalımlamaya kalkıp güzelim atağı felç etmişti :oyun: :oyun: :deli: :deli: :deli: ;D

kalptenþimþek

unutmak istiyorum bu adamı :-\

sadece55

kalptenþimþek

cavcav iyi kitlemiş..