içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

masbene

burakbas

otostop ile çıktık yola , 19 mayıs da verdik mola- haydi samsun um koy bursa ya :) :) :)

Burak

Alcohol Connecting People ...

Tufan

Alıntı yapılan: Burak - 25 Şubat 2012, 00:39:04
Alcohol Connecting People ...

bu akşam 3 farklı yerden içme teklifi geldi ve evden çıkmadım krizden krize giriyorum damara bağladım alkolsüz sarhoş oldum  yapmayın etmeyin.
"İçki bütün kötülüklerin anasıdır."

CurvaSs

twitter'da acab trend olmuş, sevindirik oldum bi annnn. =)

TeRMeLee

Her şeye sövesim var. Futbolun bir oyun olduğunu kavrayamayıp şike yapanına, onları korumaya çalışanına, adaleti sağlayamayana, yararından çok zararı dokunan kazma futbolcusuna... Her şeye. Yoruldum artık, yoruldum.

CurvaSs

oooooooofffffffffffffff ulannnnnnnnn offffffffffffffffffffffffffff!!!!!!!!!!!

SametYılmaz55

zor geliyor artık yaşamak :'( :'( :'( :'( :'(

KareAs55

SametYılmaz55

29 Şubat 2012, 02:12:58 #1044 Son düzenlenme: 29 Şubat 2012, 03:12:14 SametYýlmaz55
mide yanması ne biçim bir şey ya :rulet: :rulet: ağlayacam resmen.su içerken bile canı yanar mı insanın :'( :'( :'(

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 29 Şubat 2012, 02:12:58
miğde yanması ne biçim bir şey ya :rulet: :rulet: ağlayacam resmen.su içerken bile canı yanar mı insanın :'( :'( :'(
yoğurt ye karrdesım 10 sn ıcınde nakavt ;)

SametYılmaz55

kardeşim Allah razı olsun valla :ok hızır gibi yetiştin adeta :) yoğurtta cidden itfaiye gibi oldu :)

emre__ss

Hacı hacıyı Mekke'de hoca hocayı Tekke'de it iti dakkada bulur.

SametYılmaz55

ev hanımlarını artık daha iyi anlıyorum :) evin bulaşığı,çamaşırı,temizliği,yemeği v.s uğraşılacak iş değil arkadaş.okul bitsin artık çok sıkıldım valla.bekarlık sultanlıktır diyen halt etmiş :)

Dartagnan

03 Mart 2012, 12:20:28 #1049 Son düzenlenme: 03 Mart 2012, 12:23:55 Dartagnan
samsunu özledim herkesi özledim.Bit ulan artık bittt....