içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

masbene

zenke ve bance ikilisi denensin ve onların macı olsun

ahmetsefa55

ulan perşembe ve cumayı bayram tatiline eklememişler ne kolpa kararlara imza atıyosun itü rektörlüğü yaa  :kafa:

SametYılmaz55

Kitap okumak boş zamanlarda yapılan bir şey değildir,kitap okumak için ekstra bir zaman ayrılması gerekir ama ben artık boş zamanlarda okunan değersiz bir kitap gibiyim  :rulet: :rulet: :rulet:

Burak

Alıntı yapılan: muhalif - 18 Ekim 2011, 23:56:54
ulan perşembe ve cumayı bayram tatiline eklememişler ne kolpa kararlara imza atıyosun itü rektörlüğü yaa  :kafa:

Dönüşünün 10 Kasım olmasından dolayıdır büyük ihtimalle

celebi

ahmetsefa55

10 kasım da tatıl mıydı ya  :-\
ıyı barı sevındım

Atakumlu

Ah Anadolu şimdi yurdun her yanı ağlayan ana dolu...       :'(

HoliganSamSunLu

Ölüm bize türkü ise biz direnişe ölümüz kaldır parmağını karakollar ismin afişlesin.

Burak

Alıntı yapılan: muhalif - 19 Ekim 2011, 14:48:14
10 kasım da tatıl mıydı ya  :-\
ıyı barı sevındım

yok kardeşim dönüşünde 10 kasım 'la ilgili törenler olacağı için tatil yapmamışlardır 10 kasım resmi tatil değil

ahmetsefa55

değil dimi bende şaşırdım bı an yıne uzuldum..

mimar55

allah belanızı allah sizi sizin gibi düşünleri cehennemde yaksın o sehitler o gencecik cocuklar sevgilileri anneleri babaları tüm sevenlerin size ettiği dualar kabul olur inşallah...

SametYılmaz55

bedenen değil ama ruhen çok yorgunum  :( turkiye_

Ajan

Tribünleri bu hale getirenler utansın. Koyacağız Karabük yeneceğiz karabük oldu yakında Allah nasip ederse yeneceğiz Karabük diye bağırırız :kafa: >:( :kafa: >:(

feveran

içimden şu an petkovıc karsımda olsa bagırsam suratına haykırsam genclıgımı yedeın desem

Tribün_ali

Eski çıktığım emel acaba ne yapiyor:( 18 aydır ayrıyız hala unutamadım kız seni:( numaranda değiştirmişin:( seviyorum seni hala emellllllllll