içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

özkan

21 yaşındayım,hayatımda ilk defa bir trabzon maçını canlı izledim.Belki benim için en büyük önem arzeden maç bu maç değil di ama hiç bişeyin travzana koymakdan daha öte olmadığını;canlı canlı o güzel sıcak gerçek samsunsporluların içinde yaşadım ya hep bişey eksikmiş gibi hissettiğim duygularım yerini daha olgun bir trübüncüye bırakmış gibi.

İyiki varsın Samsunspor'um..
İyiki varsın s.s.biz..
Ne biçin koydun be Ergün Teber  >l< >l< >l<

SAMSUNLU ORUMA 55

4 saat üst üste matematik mi olur ya :x((

mimar55

ulan yönetim biraz taraftarının arkasında dur destek ol...

CurvaSs

prosedür olayını sevmiyorum abi, sevmiyorum. zorla mı?!

55__Gurbet__55

Kimya sinavi al_sana al_sana :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

babasamsunlu

Allah Resûlü sallallahu aleyhi ve sellem buyurdu:

"Hâkimler üçtür: Bunların biri cennetlik, ikisi cehennemliktir Cennetlik olan, doğruyu bilip, doğru ile hüküm verendir Doğruyu bilip, zulümle hüküm veren ve bilmeden insanlar arasında hüküm veren, cehennemliktir"

Büreyde radıyallahu anh Ebû Dâvud...

Stoper

Özlediğim bazı şeyler var.

CurvaSs

- cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol.
- şefkat ve merhamette güneş gibi ol.
- başkalarının kusurlarını örtmede gece gibi ol.
- hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
- tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
- hoşgörülülükte deniz gibi ol.
- ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.

mevlana'nın 7 öğütünden birisi veya hepsi size/bize uygundur. belki kusurları örtmede gece gibi olabilirsiniz ama hiddet ve asabiyette ölü gibi olamazsınız. bunlardan hepsini hayat felsefesi haline getirebilirsek, hiçbir şey çözümsüz kalmaz.

çözümü bulmak için birbirimizin kalbini kırmak en kötü, en çıkmaz yoldur. bu yüzden, kusurum varsa, kusurumu örtmede gece gibi olabilirsiniz. kusurumu örtmediniz, birden asabi bi' tavıra girdiyseniz de, ölü gibi olmalısınız.

her şeyi geçtim; ya olduğunuz gibi görünmelisiniz, ya da göründüğünüz gibi olmalısınız...

BÜTÜN İNSANLIĞA...

Sercan

ElbistanLı4655

Bizim İçin Manisayaa Koooooooy  ;) :evet: :evet:

Serkan

hayvannnnn gibiiiiiiiiiiiiiiiii yüklennnnnnnnnnnnnnn

mimar55

HoliganSamSunLu

fındık

SAMSUNLU ORUMA 55

Ne oldu yani 3-4 saat face hesabımı hackerledin.. Bide ib.. Trabzonun logosunu profil resmi yapmışsın.. Hesabımda akıllı ol trabzonspor'a laf atma tekrar hackerlerim yazmışsın.. Senin gibi ib.. Trabzonlu`dan korksaydım ben Samsunsporlu olmazdım.. Hackerledikten sonra baskın timi yazmışsın.. Ergün teber attığı golle size iyi basmış heralde..