Yönetim, Taraftar Nasıl Birlik Olabiliriz? Bizler Neler Yapabiliriz?

Başlatan Adnan Mesadonoviç, 10 Nisan 2008, 11:41:36

« önceki - sonraki »

Adnan Mesadonoviç

SEVGİLİ ARKADAŞLAR;bence birlik olmalıyız YÖNETİM,TARAFTAR hep TEK YÜREK OLMALIYIZ ve bizler bu konuda neler yapabiliriz bunları tartışmalıyız iyisiyle,kötüsüyle bu sezon bizim için bitti gibi birşey ama bizler şimdiden gelecek sezon için birlikte neler yapabiliriz onu tartışmalıyız.herşey SAMSUNSPOR için BAŞKA DİYE SORANLARA İNADINA SAMSUNSPOR

körfez55

ne yapacağız ki geleceğimiz dediğimiz adamları çerez parasına satıyoruz resmen...bunun için hep umutluyduk gelecek sezonda genclerimiz var olacak bu iş diyoduk ama başladık satmaya...

veis

başlık gerçekden güzel olmuş ve düşünülmesi gereken ender şeyler birisi diye düşünüyorum.

Kais

helal olsun kardesım super bı konu bu ya !  bence bu sezon bu kadroya 1 2 takvıye ve bu sene belkı cıkamayız ama taraftara dusen de takıma kusmemek seneye dedıqım gıbı bu yonetım bu tknık kadro ve bu oyunculara 1 2 takvıye ve taraftar desteqı ıcerde dısarda bızı super lıqe tasır

körfez55

ne desteğinden bahsediyosun kardeşim.ne küsmesinden takviye diyosun elimizdekileri satmaya başladık sence kaç kişi kalacak bu takımda hepsini satacaklar.sonra dandik ruhsuz adamları toplayacaklar takıma taraftar 1 sezon daha cefa çekecek.sen seneye şampiyonluk hedefi koyuyosun yetiştiridğin topçuyu çerez parasına satıyosun.tabi hedefleri şampiyonluk mu onu da bilmiyoruz..ama şu bir gercek ki bu taraftar baştacı yapmaya bildiği gibi ayak altına almasını da bilir.

trabzonluyum55

samsunsporumuz için kurtuluş özündedir.bundan sebep birçok maçımızda zevkle heyecanla izlediğimiz yetenkli adamları yok pahasına satmak hiç de doğru değil.

CeLiL_55

ya beyler yetenekli gençler diyosunuz iyi güzel şimdiki gençler artist hepsi büyük takımda oynamak ister napsınlar Samsunda oynayıp kendilerini harcamak istemiyorlar cefakar oyuncu dönemi bitmiştir CeLiL Serkan v.s bunlar gibi olamaz kimse gençler biran önce kaçmak istiyorlar Süper Lig takımlarına bunlar bu kadar basit şu kadarını söyliyim bu yönetim neden Cenk işleri takıma getirmedi Cenke deselerdi gel Cenk samsunda oyna hayırmı dicekti seve seve oynardı ztn bu saatten sora Cenk her takımda oynamaya razı biri yazık yazık

ss

cenke gel denemedı cunku antalya 1 trılyon para verıyor cenke mıllet 5 kurus alamıyoo takımdan ara yok hangı paraya ıkna edecektın cenk ı ıkna olanlar bıle kacacaklar sezon bıtınce

ozkan17

Artık ne şehir eski Samsun,Nede taraftar eski Büyük Samsunspor Tarafatarı..Allahlık yani halimiz..

CeLiL_55

Alıntı yapılan: ss - 11 Nisan 2008, 12:56:33
cenke gel denemedı cunku antalya 1 trılyon para verıyor cenke mıllet 5 kurus alamıyoo takımdan ara yok hangı paraya ıkna edecektın cenk ı ıkna olanlar bıle kacacaklar sezon bıtınce
Kardeş Cenkin alıcağı paralara ztn ihtiyacı yokki adam Samsun için oynardı CeLiL Serkan bu adamların Paraya ihtiyacımı var sanki Cenkin Paraya ihtiyacımı var geldiği yeri unutmasın kimse para almadan oynardı Cenk ve inanın Samsun şimdi Süper Lige çıkmıştı

Kadir ÇELEBİ

Herşey taraftarın elinde buyuk potansiyel var bunu yeterince değil hiç kullanamıyoruz

bu başlığın oneminin farkında bile değiliz ne yazıkki iş oneri yada fikir beyan etmekse nedense bundan kacınıyoruz.. Taraftar birleşmek için birleşmemeli tribunde bu iş olmaz genel sıkıntılarımızı bireysel çıkışlarla dile getirmenin bir faydası yok. boyle yaparak cozum bulmak imkansız. daha once bir başlık daha hatırlıyorum genel gorus ve fikirlerin direk yonetime iletilmesi konusunda ne yazık ki başarısız olduk sadece yorumladık oyle kaldı bizim taraftarımız kendi duruşunu sergilemeli ve uzerinde durmalıdır hadiyin herkes fikrini beyan etsin yerel basını bizler yonlendirelim bu yanlış anlaşılmasın mudahale diye adlandırılamaz basının onemi buyuk bunu kullanmalıyız burda buyuk bir platformu kullanıyoruz kucucuk bir ses cıkartamıyoruz

celebi

Öncesinde taraftarın birlik olması lazım. ardından yönetimdeki sıkıntılarda elini taşın altına beraber koyacak yönetim.bunların ardından birliktelik beraberlik ses ve sonuç getirir.

Lazoli

Alıntı yapılan: Samsunspor.org.tr - 15 Nisan 2008, 13:10:21

Sayın GALİP ÖZTÜRK'e katkılarından dolayı,

BAŞGÖL PETROL'e katkılarından dolayı,
As Çelik Döküm İş. San. ve Tic. Aş. ye katkılarından dolayı,
SAMKAR LTD.ŞTİ. ne katkılarından dolayı,
KANARYA TUR 'a  katkılarından dolayı,
TERME TERSANESİ'ne katkılarından dolayı,
Sn. Hayrullah Uzunhasanoğlu'na katkılarından dolayı,
Bayındırlık ve iskan Müdürlüğü Çalışanlarına  katkılarından dolayı,
Metin ÇALIŞKAN' a katkılarından dolayı,
Samsunspor.biz Bağımsız taraftarlar gurubuna katkılarından dolayı,
19 Mayıs Tekel İş Amirliği -Çalışanlarına katkılarından dolayı,
Milli Eğitim Müd. Çalışanlarına katkılarından dolayı,
Güvenler Mobilya ya Kombine satış noktalarındaki stantların yapımındaki yardımlarından dolayı,
Tesislerin  Boyanması için  boya yardımı yapan  Bekir KÖKSAL'a, Doğuş Boya Fehmi FELİT'e , Filli Boya Aydın CAN 'a ,
AKSA jeneratörlerine stadyumdaki jenaretörümüzün tamir ve bakımını üstlendiğiden dolayı,
Gazi Belediye Başkanımız Süleyman KALDIRIM ve Tüm belediye personeline,
Canik Belediyesi Başkanı Osman GENÇ'e ve Tüm belediye personeline,
RECEPOĞLU A.Ş. 'ye katkılarından dolayı,
Doğan Makina Sanayi A.Ş. (DOMAK) 'a katkılarından dolayı,
İsviçre Sigorta Sn. Murat AKAL 'a Samsunsporun 5 yıl süre ile sigorta sigorta işlemlerini üstlendiğinden dolayı,
ÖZEN Tic. Sedat ÇAKIR'a katkılarından dolayı,
Samsun Baro mensuplarına katkılarından dolayı,
Yazıcı Makina'ya katkılarından dolayı,
Samsun Tic. Anadolu Tic. Meslek Lisesi çalışanlarına katkılarından dolayı ,
Poli Group Güvenliğe katkılarından dolayı ,
Bilişim Group'a katkılarından dolayı,
Pide de Samsun'a katkılarından dolayı,
Polfisan fiberglas'a katkılarından dolayı,
DHMİ Meydan Müd. Personeli'ne katkılarından dolayı,
Kadir KÖKNEL'e katkılarından dolayı,
ALYAK Katı yakıt'a katkılarından dolayı,
Türk Telekom Personeli'ne katkılarından dolayı,
Murat ALANYURT'a katkılarından dolayı,
Pınar Güç Dağ. Sis.'e katkılarından dolayı,
Vergi Dairesi Baş. Personeli'ne katkılarından dolayı,
Ara Müh. ve inş. san. ltd. şti.'ye katkılarından dolayı
Ahmet Titiz'e katkılarından dolayı,
Türk PHLIPS A.Ş. ( Erkan AKTÜRK)'e  katkılarından dolayı,
Mersinden M.Tunç GÜVENOĞLU'na katkılarından dolayı,
İstanbuldan Engin KARATAŞ'a katkılarından dolayı,
Arat Cart P.V.C. Kart & Otomasyon Sistemleri (Murat YURT)'a  katkılarından dolayı,
Soylu Sig.Ar Hiz.'e katkılarından dolayı
Murat Akal'a katkılarından dolayı
Ulusoy Güvenlik'e katkılarından dolayı
İnform elektrik'e katkılarından dolayı
Grafik Ambalaj'a katkılarından dolayı,
Erkan ŞALCI'ya katkılarından dolayı,
Gürsoy Çakıl Ocağı haf.nak.Md.İş.M.S.Ltd.Şti' ye katkılarından dolayı
ÖRS REKLAM ,Mustafa SANCAK 'a katkılarından dolayı,
Aygaz Karadeniz Bölge Müdürlüğü'ne katkılarından dolayı,
FİLİZ HELVA'ya katkılarından dolayı,
KALE RESTORANT VE Çalışanları'na katkılarından dolayı,
AMİSOS CARD ,  İshak TAŞÇI  bey'e katkılarından dolayı,
YAŞAR RENT A CAR VE AMBULANS CENAZE HİZ. ŞTİ.'ye katkılarından dolayı,

TEŞEKKÜR EDERİZ

SAYGILARIMIZLA,

Samsunspor Yönetim Kurulu

bukadar katki saglaniyorda niye yönetim hala paramiz kalmadi diyor? ya paramiz yok de sponsorlari koyma oraya yada para kalmadi diye ötme. ne istir bu anlamadim gitti vallahi.

55__Gurbet__55

benim de anlamadgim bisey orda en azindan 20 isyerleri var adam gelip sana 5 ylt verecek hali yok ya an azindan 1000ytl verirler diyorum is yeri olarak abi benn bu paramiz yok lafina fazla inanmiyom tabi tranfer veya baska seyler icn para yok ama baska seylere para herkes kendi menfatinin düsünmeye baslar bidaki sene ben acikca samsunsporun gelecene cok kokuyorum samsunsporun tek degiri taraftar kaldi

Nuri Asan

bizim yönetim kağıt üzerinde olmasada,futbolcuların kafalarında,şehirde bitmiş.önce taraftar birlik olmalı yönetim zaten yok,bunu futbolcularun demeçlerinden anlıyoruz değil mi?