Celil Sağır

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Mart 2008, 01:36:00

« önceki - sonraki »

sadece55

Bir Celil Sağır olsa bu takım böyle mi olurdu

kýzýlyýldýz55

55 sevdalısı başka bir adam yetiştiremedik .

SametYılmaz55

çok özledim seni izlemeyi :( :( :(

Stoper

Celil Sağır bir yıllık sözleşmeye imza attı

Geçtiğimiz ay adaya gelip Lefke formasıyla antrenmanlara çıkan TC Milli Takım oyunusu ve Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Celil Sağır, dün Lefke Belediyesi Belediye Başkanı Mehmet Zafer ve Lefke Türk Spor Kulübü Başkanı Yıltan Mükellef'in katıldığı seremonide bir yıllık sözleşme imzaladı.

Geçtiğimiz ay adaya gelip Lefke formasıyla antrenmanlara çıkan TC Milli Takım oyunusu ve Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Celil Sağır, dün Lefke Belediyesi Belediye Başkanı Mehmet Zafer ve Lefke Türk Spor Kulübü Başkanı Yıltan Mükellef'in katıldığı seremonide bir yıllık sözleşme imzaladı.

Başkan Mükkelef yaptığı açıklamada, TC'nin ünlü futbolcusu Celil Sağır'ı KKTC'de görmekten son derece mutlu olduklarını, bu transferi gerçekleştirdiklerinden dolayı da ülke futbolu adına önemli bir katkı sağladıklarını düşündüklerini ve mutlu olduklarını söyledi. İkinci yarıya güçlü kadro kurmak için Lefke Kulübü olarak gereğini yaptıklarını belirten Mükellef, Celil, Feridun, Tazameta ile sözleşme imzaladıklarını ve Alman futbolcuyu gönderdiklerini açıkladı. Mükellef, ara transferde ise ülkenin en iyi defans ve orta saha oyuncusu ile prensipte anlaştıklarını söyledi.

Celil Sağır ise, çok huzurlu ortama geldiğini, futbolcunun da zaten kulüpte aradığının huzur olduğunu, kafasının rahat olduğunu, paranın ikinci planda kaldığını söyledi. Sağır, "yönetici ağabeylerime ve başkanıma teşekkür eder, ikinci yarıda elimden gelenin fazlasını yapacağıma inanıyorum" dedi.

http://www.kibrispostasi.com/index.php/cat/41/news/68094/PageName/SPOR

Ajan

Adının  fener_bahce ile anılması  :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: >:( >:( >:( >:( :kafa: :kafa: >:( >:(

Kodalak

celil kumaramı merak saldı,futbolu bahanemi ediyor ne dersiniz

jean

dogru durust idmani bile yok nasil katki saglicak merak ediyorum ins basarili olur

Serkan

Dün tribünde bizimle birlikte izledi maçı özlemişiz.

Burak

Totti kimmiş pehhh İmparator Celil'imiz var bizim

fındık

SametYılmaz55

CELİL SAĞIR
özledik be imparator :( :( :( ne güzelde rüzgar gibi gelip şimşek gibi çakmıştın

jean

su golu radyodan dinlemistim sibiker gol dedigi anda cok sevinmistim celil gibi topcu yine gelir ins

AhmetDenizci

FaTiH_HaN

Senin gibisi çıkar mı daha alt yapıdan, 55 numarayı gururla taşıyan, pazubandının, armasının hakkını veren

mehmet yılmaz

2005-06
Ankaragücü-Samsunspor: 1-1