Ara transferde (2007/08) kimler alınmalı ?

Başlatan ali ihsan, 12 Kasım 2007, 00:35:51

« önceki - sonraki »

erkan55

Alıntı yapılan: "Tuqberk"
evet serdar samatyalı ve evren demiştim bunlar tuttu sayılır - geriye kaldı 2 tane biri orduspordan 10 no formalı şenol ve rize den şadi çolak 4 de 2 yaptım inş. 4de 4 yaparımda aldığım bilgiler yalan çıkmaz  :wink:

insallah 4 te 4 yapmassin :lol:
cünlü ben takimda senol gibi oyuncu istemem adam cokk disiplinsiz ordusporda ktan olmasina ragmen kadro disi birakildi
serdar  samatyali nin futbolculuguna diyecegim bisey yok ama kabadayiligina diyecegim var gittigi her yerde olay cikariyor huzur kaciriyor eger yine böyle yapacaksa hic gelmesin

simsar

ilk bombamla geridonus yapıyorum sıteye
mehmet oncan  ve şadi  samsunspora cok yakın

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "erkan55"
insallah 4 te 4 yapmassin :lol:
cünlü ben takimda senol gibi oyuncu istemem adam cokk disiplinsiz ordusporda kaptan olmasina ragmen kadro disi birakildi

erkan sen hangi şenolu diyorsun benim dediğim şenol forvet şenol  -  kaleci şenol değil  :wink:

celebi

Alıntı yapılan: "simsar"ilk bombamla geridonus yapıyorum sıteye
mehmet oncan  ve şadi  samsunspora cok yakın

mehmet oncan kim arkadaşım  :roll:

ngonge

abi neden hep transfer dönemlerinde veteranlara bakıyoruz yahu.

hep aynı isimler geçiyo işte evren turhan, cenk işler, tamer tuna v.s v.s

halbuki eskiden diğer anadolu takımlarından farkımız evren gibi ahı gitmiş ismi kalmış oyuncular yerine gençleri keşfetmemizdi. hiç mi alt ligleri takip eden samsunspor menejerleri olmaz yahu...

mesela gökhan gönül gibi bi adamları eskiden ilk samsun keşfederdi.

ayrıca şadi çolak iyi oyuncu ama hikayesi aynen gökhan kaba gibi. ( rize de, kadro dışı ve görünüşte yetenekli forvet) inşallah sonu öyle olmaz.

acele olarak orta sahada maestro, sağ kanat ve sol bek alınmalı bence.

kale de iyi biri bulunursa alınmalı çünkü 3. bi tane  vasat kaleci gereksiz olur.

ali ihsan

Şadi kesinlikle iyi transfer olur alınırsa,yalnız maç eksiği var biraz.mehmet öncan ordusporda sıradan bir oyuncu,bence gereksiz.Hele 10 numaraları olan şenol demirci tam bir çamur,ama bir o kadarda yetenekli.Anladığım kadarıyla Yücel hoca tanıdığı futbolcuların alınmasını istiyor,Çünkü adı geçen oyuncuların çoğu ordusporda oynamış olanlar.Orta sahaya Ümit Aydın,Emre Toraman gibi isimler lazım.

erkan55

Alıntı yapılan: "Tuqberk"

erkan sen hangi şenolu diyorsun benim dediğim şenol forvet şenol  -  kaleci şenol değil  :wink:

senin kimden bahsettigini biliyorum -senol demirci- bu sene orduda takim kaptaniydi ve kadro disi birakildi

erkan55

Gündemki oyuncular hakkinda bilgiler:
serdar samatyali:
Doğum Yeri :  Balıkesir
Doğum Tarihi :  26 Ocak 1976
Oynadığı Mevkii : Orta saha
3 kez ümit milli oldu. Milli formayla 1 gol attı

Evren nuri turan:
Ad Soyad :  Evren Nuri TURHAN  
D.Yeri :  Kayseri
D.Tarihi :  10.09.1974
Mevki :  Orta Saha
Boy :  1.80
Kilo :  74
A Milli :  2
Oynadığı Takımlar :  Kocaeli, Galatasaray, Adanaspor, Ankaragücü, Samsunspor, Diyarbakırspor, Malatyaspor

Senol demirci:
Doğum Tarihi ve Yaşı: 27/08/1980 ( 27)  
Doğum Yeri: Almanya
Oynadigi Takimlar:oberhausen

Sadi Colak:
Doğum Tarihi ve Yaşı: 10/02/1982 ( 25)  
Doğum Yeri: Türkiye / Rize
Görev Yeri: Santrafor  
OYNADIĞI TAKIMLAR :yeni Kirsehirspor,Çaykur Rizespor  
Gaziantep Belediyespor  
Mardinspor  
Orduspor  
Şanlıurfaspor

veis

bizim transferde yine yanılacagımız kanısındayım çünkü sinan demircioglu hakkı hocaoglu feridun sungur bu adamlarda alındı ama bi yarar göremiyoruz artık aç adam lazım bize.

**KaR6**

butun isimler iyi hosta, transfer yapmaya para lazım.. bakalım bulunabilcek mi o para.. elimizdeki isimlere guvenmek ve onların performansını artırmak şu an için yapılacak en mantıklı şey haline gelmeye basladı..

jean

unlu oyuncu kimmis sponsorla alinacak olan merak ediyom serdar samatyali sahane olur olursa

edmontdante

Orduspor'lu ŞENOL sokak futbolcusu gibi.Yetenekli ama  çok aşırı bireysel.Geçen sene burada taraftarla dalaşıp yaptığı hırsla bir Allahın kuluna top atmadığını hatırlıyorum.Belki iş yapabilir sonuç olarak adam eksiltebilen bir oyuncu ama yine de SAMSUNSPOR için yeterli karizmaya sahip değil.Tüm bunları düşünürken geçen seneki sahtekarların yerine ŞENOL olmuş olsa çok daha iyi olurdu diye düşünmekten alıkoyamıyorum kendimi

Geçen sezonun 2.yarısında izlediğim Şadi bence Caner'den çok daha faydalı olur bu takıma.Adam 2.yarının tozunu atmıştı geçen sezon Ordu'da.Tabiki gönül Caner'den yana ama ortaya koyduğu performans belli.

ali ihsan

Ben Caner'in alternatifi olmadığını düşündüğü için bu kadar gamsız top oynadığını düşünüyorum.Şadi alınırsa eğer bu Caner'ide ateşler ve rekabet olur.Ayrıca Caner sağ açık olarakta değerlendirilebilir.

simsar

arkadaslarbenım adım cenkturgut   bu forum ıyı tanırbenı.Ben bırsey soluyorsam  asılsız atmam. şadivemehmetoncan dıyorsam odur.Bu ıkı ısım samsunspora  cok yakın.Bırde  transferı yucel ıldız yapıyo tabıkı.Menajerı yok artık samsunsporun.Baskanında getırdıgı o sol acık nerde  bılen varsa solesın  ısmaıl karasaban.bız bıse dıosak oledır.
Saygılar

Kadir ÇELEBİ

Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Hüseyin Başgöl ile Teknik Direktör Yücel İldiz, Futbolcularının Kartalspor maçını düşünmelerini ve bu maça konsantre olmalarının gerektiğini ve bunun için çalıştıklarını söyledi. Son günlerde ortaya atılan transfer haberlerinden rahatsız olan futbolcularla toplantı yapan Başgöl ile İldiz'in oyunculara, "Bu tür asılsız haberlerle huzurunuzu kaçırmayın ve moralinizi bozmayın. Her şeye karşı tek yürek olmalıyız. Ortaya atılan şeylerin hepsi gerçek dışıdır. Önümüzde oynayacağımız zorlu maçlar var. Sadece onlara konsantre olun. Şu anda transferlerle ilgili hiçbir görüşmemiz olmadı. Biz maçlara rahat bir şekilde çıkmanızı sağlamak için çaba sarf ediyoruz. Kafanız rahat olsun " dedikleri öğrenildi.