Ara transferde (2007/08) kimler alınmalı ?

Başlatan ali ihsan, 12 Kasım 2007, 00:35:51

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Transfer sezonu yaklaşıyor ve takımdaki eksikliklerde iyice ortaya çıkıyor bence.Takıma takviye olarak kaleci,iyi bir orta saha ve forvet lazım bence.Forvet olarak geçen sene Yücel Hocanın öğrencisi olan ve şuan Rizesporda kadro dışı olan Şadi Çolak bence ideal.Kaleci olarak pek araştırma yapmadım ama geçen seneki Akın bile geri dönse bence yeterli olur.En önemli sorun orta saha ,rakip atakları kesecek ve en önemlisi topu iyi kullanacak birine ihtiyacımız var.Ümit Aydın olabilir.2-3 takviye bizi hedefe götürür bence.

Sadece Samsunspor

serdar samatyalı , şadi çolak , eski oyuncumuz evren (e.kürkçü olan değil) unlar muhtemel oyuncular aldığım bilgilere göre ama olur mu bilemem  :wink:

Gurbetci Bülent

insallah MEHMET NAZ orta sahaya
( tabi gelirmi ? g.birligi birakirmi ? )

kaleci muhakkak lazim ama kim ?

forvet bilmem ama bence Kemal Akbaba yeterli degil.

veis

şadi konya maçında oynadı kadro dışı olayı iptal oldu.bize orta sahada top yapacak oyunu yönlendirecek adam lazım evren fikrine katılıyorum.kaleye fevzi olabilir.ama malatyadan taner kesin olmalı hatta şimdi yönetim karışıkken yapışsak fena olmaz adama.

celebi

ben evren ve taner demirbaş derim.kaleyede fevzi iyi gider. :wink:

supporter

Bugünkü Halk gazetesi haberine göre Evren Turhan transferi tamam..

Düştüğümüz sene Malatya'da oynuyordu bize attığı gol ve sevinci hala hafızamda ama bilmiyorum  :?

celebi

Alıntı yapılan: "supporter"Bugünkü Halk gazetesi haberine göre Evren Turhan transferi tamam..

Düştüğümüz sene Malatya'da oynuyordu bize attığı gol ve sevinci hala hafızamda ama bilmiyorum  :?

Eğer öyleyse güzel bir haber sayılabilir ama ben hala güvenemiyorum halk gazetesinin haberine orta sahada evren iyi gider.

ali ihsan

Kaleye Fevzi olabilir.Ama Evren konusunda kararsızım.Yaşı 33.Tekniği iyi ama tempolu değil,defansa yardım edebilecek tipte bir oyuncu değil.Celil zaten defansa gelmiyor,birde buna Evreni dahil edersek sıkıntı büyük olur,takımda bu lüksü kaldırmaz bence.Serdar Samatyalı bize karşı çok iyi oynadı.sağ açığa ilaç olur.

**KaR6**

bende orta sahaya mehmet nas ı isterdim ama kendisi orda cok mutlu.. gelen her hocanın da vazgeçilmezi.. ayrıca 2. çocugu yeni dunyaya geldi, duzenini bozup geliceni sanmıyorum.. bizim ihtiyacımız 3 mevkiide.. bi kaleci zaten mecbur almalıyız.. ayrıca ortasaha da top yapıcak, takımı hucuma cıkarıcak ve topa basıcak ceyhun tarzı bi adam sart.. son olarakta hava toplarına hakim ve gol vurusları iyi, taner gulleri gibi bi adam alırsak ikinci yarı muhtesem bi SAMSUNSPOR izleriz..

HoLiGanisT

serdar samatyalı,fevzi,muhammed(sivaslı gelirmi bilmem jimnastiklere gol atan )

harbisamsunsporlu5517

kardesım hayal göruyorsun herhalde adam bjk ye enfes frıkık taktı gol krallıgında suan bırıncı super lıgde olsak belkı gelırdı

edmontdante

Ara transferde kaliteli adam almak çok zor.Zaten kulübünde başarılı olan adam ara transfere konu olmaz büyük ihtimalle.Ancak ekonomik zorlukta olupta dağılma noktasında olan takımlardan  kaliteli oyuncuları alınabilir.Bunun yanında Evren TURHAN durmunda olan artık futbolun son dönemlerinde olan kalite isimler.Bunlar  sadece ihtimaller.Mehmet NAS ve Muhammet'in transferi hayalden de öte bir şey.Geçen  seneki ara transfer oyuncuları gibi olacaksa hiç olmaması daha iyi en azından paramız cebimizde  kalır.

Evren TURHAN her zaman bu takımda oynar.Araya pas atan,şut atan  bir tane adamımız yok.Koşmayanlardan biri kızağa çekilir bu durumda.

Diğer Evren'den pek fayda geleceğine inanmıyorum.

Aslında bu işler ara transfer dönemine sıkıştırılacak işler değil ama malesef böyle gidiyor.
Senelerdir oluşturulan izleme komitelerinden hiç bir sonuç çıkmıyor ve bu garipliklerin en büyüğü.Ne iş yapıyorlar anlamak mümkün değil.

Çanakkale Dardanel'de Hasan KABZE'nin partneri vardı Mehmet ŞEN.Şimdi ALTAY'da.Kalite bir golcü şu anda 7 golü var ligde.Ama tabiki transferi zor.

HoLiGanisT

Alıntı yapılan: "harbisamsunsporlu5517"kardesım hayal göruyorsun herhalde adam bjk ye enfes frıkık taktı gol krallıgında suan bırıncı super lıgde olsak belkı gelırdı

bu adam 3 4 sene önce bizim transfer listemizde bulunuyormuş.şu anda tabi gelmez ama bir gün bu formayı giyecek.ne taktı dimi jimnastiklere :lol:
ya seve seve ya öpe öpe SAMSUNSPOR 1.lige

Tribün_ali

Paramız ve bütçemize göre hareket etmeliyiz gönül ister ki ne transferler yapalım ki ama maddi durum ortada onun için tam isabet uyugun kaliteli transfer yapmalıyız ama bu sölemeliyim ki kalaye kesin ve kesin transfer yapmlayız ercüment ve mehmet güven vermiyor

cem 55

ilk olarak kaleci sorununu haletmemiz gerektigi kanaatindeyim.türkiyede genel anlamda bi kaleci sorunu var bence alternatifler arasında en iyisi su an bosta olan ve samsunsporumuzda daha öncede görev yapıp sehri tanıyan fevzi tuncaydır.daha sonra ibb de hasagiç in yedegi olan ve gecen sezon ibb in 1.lige yükselmesinde büyük payı olan mehmet ali tunc degerlendirilebilir.orta sahada oyunu yönlendirebilecek pas yapabilecek oyuncu olarak ismi gecen evren turhan ismi bence cok olumlu bi isim bizde oynadıgı dönemlerde takımımıza büyük katkı saglamıstı su anda sekersporda oynuyo ve kendisini hala takip ediyorum her hafta golü var.sag kanatta serdar samatyalı alınırsa bence sezonun en önemli transferini yapmıs oluruz serdar samatyalı cok rahat adam eksİltebilen milimetrik paslar atabilen en önemliside cok tehlikeli serbest vurus ve korner kullanabilen bi oyuncu gecen sezon malatya en az 10 gol kazandı kornerlerden bizde belki bi 5 sezondur korner ve serbest vurus özürlüyüz 1.ligden düstügümüz sezon ceyhun serbest vurusları ve kornerleriyle bize güc katmıstı onuda dobi hasan sayesinde kaybetmik maalesef.ileri ucta ise gecen hafta mardinde kadro dısı kalan sezon basındada transferi gündemde olan samsunlu erkan ergün ismi bence cok iyi cünku erkan ileri ucta devamlı pres yapıp kosan farklı özelliklerde bi forvet oyuncusu takıma cok olumlu katkı saglayacagına eminim.bide defansın soluna bi oyuncu alırsak cok iyi olur çünkü can defansif yönde iyi hücüm yönü kotü sinan hücüm olarak iyi defansif yönu kotü.insallah devre arası transferleriyle özledigimiz 1.lig hedefine ulaşırız.