Efsane kaptan; Emin Kar

Başlatan timofte, 28 Ekim 2007, 12:16:29

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Senden başka hiç kimseye BÜYÜK KAPTAN denmesin bu saatten sonra, senin yüreğinin %1'i keşke topçularda olabilseydi, senin Allahına köle, Samsunsporluluk deyince mangalda kül bırakmayan iş adamlarımız, bakanlarımız bir baksın adam görsün, Samsunsporlu görsün.

sadece55

Maçtan sonra Apartmana girerken gördüm kaptanı...Onu gördükten sonra sahada ki ruhsuzlardan utandım.Kaptanın bu forma için yaptıklarını düşününce bazen diyorum ki bu şerefsizlere Senin formanı giyince içim acıyor...Büyüksün tek kelimeyle büyüksün.

BigBadMama5552

Dünden sonra bir kez daha gördük ki "Büyük Kaptan" sıfatının en çok yakıştığı adam Emin Kar...İşleri düşünce "Samsunsporluyum" diyen sözde Samsunsporlular Emin Kar'ı görsünler de utansınlar. Sen hiç başımızdan eksik olma Emin Kaptan!

beşnumara

Allah seni başımızdan eksik etmesin Emin Ağabey.

ElbistanLı4655

Teoman Taş Gibi Görmeden Bile Çok Seviyorum Seni Emin Amca..

Theofanis Gekas

http://www.facebook.com/photo.php?v=199194640512

Emin Abinin bu videosu yeni galiba ya da ben yeni görüyorum

BigBadMama5552

Alıntıhttp://www.facebook.com/photo.php?v=199194640512

Emin Abinin bu videosu yeni galiba ya da ben yeni görüyorum

Habertürk'ün "3 İnsan 3 Öykü" adlı programında 2009 yılında yayınlanmıştı. Televizyondan da izlediğimi hatırlıyorum.

emre

Alıntı yapılan: BigBadMama5552 - 05 Mayıs 2012, 23:33:14
Habertürk'ün "3 İnsan 3 Öykü" adlı programında 2009 yılında yayınlanmıştı. Televizyondan da izlediğimi hatırlıyorum.

Hadi ya, 3 sene geçmiş dün gibi hatırlıyorum programı beklediğimiz günü.

Theofanis Gekas

ben malesef yeni görüyorum,ama videoda yine düştük dedi sanki ondan yeni sandım

AhmetDenizci

mehmet yılmaz

İyi günde herkes var; Kötü günde Emin Kar...  >l< >l< >l< >l<

Nuri Asan

basligi  rahmetli teoman acmis. onuda bu mubarek gunde en azindan bir fatiha ile anmis olduk.

efsane kaptandi. bu takim icin  bedenini verdi  ama o o kadar buyuk bir  insandi ki o onu sakat  birakan takima sirtini donmedi kusmedi her macina geldi. takim kayyuma kalacak iken durun dedi bu takim sahipsiz degildir.  efsane kaptan idin simdi efsane baskan oldun. basarili olsan da olmasan da. sen bize sporda  onemli olmayan bir sey daha ogrettin Samsunspor askinin gercekten oldugunu.

kalptenþimþek

14 Ekim 2012, 03:59:12 #207 Son düzenlenme: 14 Ekim 2012, 04:07:34 kalptenþimþek

cembaba

Başkanın bugün doğum günüydü. Çok duygulandı kendisi. Çok seviyoruz seni Kaptanım, Başkanım!

engiz

Bu kulübü şehir ve taraftarla bütünleştiren Emin Başkan büyük bir övgüyü hak ediyor.İyi ki varsın Büyük Kaptan...Bu şehri yönetenler sana destek olmuyorlarsa ,bu büyük utanç onların olsun.Gün gelir hesap görülür elbet...