Haluk Koç, CHP Genel Başkanlığına aday olacak

Başlatan mehmet yılmaz, 27 Eylül 2007, 12:47:10

« önceki - sonraki »

red_white

HoliganSamSunLu

şu gerçeği unutmamak gerekir baykal istemedikçe kimse koltuğu ondan alamaz niye derseniz il başkanını ilçe beşkanını delegeleri baykal atıyor antidemokratik ne kadar yol varsa baykal hepsini kullanıyor bu durumda kendi seçtiği adamlar onu seçmesse o zaman o adamlar adam değildir... ben istiyorum haluk kocu ama imkansız kadar zor.. yinede hayırlısı

veis

ya nekadar alt kollarına hükmetse bile akp önündeki hezimetden sonra kendi istegiyle bırakmalıydı.

jean

adamda politika bilgisi var erdogandan daha cok bilgili dindar ayagina oy aldigian bakmayin adam birsuru devlet lideriyle calismis erdogan sadece bir belediye baskanligi yapti tahsilide fazla bayjkalin ustelik artik daha secilmesi imkansiz basbakan yerini iyi birne birakmasi lazim esasinda

veis

ama dindar ayagına yatmıyorki adam dindar.artı tahsili de gayet iyi.büyük ihtimallede bi 10 sene göreve devam eder bu gidişle.

SOYLU

Bencede R.T.E 10 sene Yapar ayagını kaydırmazsalar haksızlık yapıp sandıkta yenemeyip ayak oyunlarıyla alt aşşağı edemezseler..! işde benim kızdıgım şey bunlar Halk vezirde yapar rezilde Halk takdirini notunu cok iyi verir Halk kör degilki herkez herşeyin farkında Sıkışınca Kömür dagıttı oy aldı 1 torba kömüre oymu satılır ben buna gülüyorum madem 1 torba kömüre oy satılıyor chp 2 torba versin koskaca iş bankasına ortak hem fakir fukara onlar rekabet yaparken  kömür sahibi olur ısınır onlarda oy alırız sevdasına dagıtmış olur Gene kazanan fakir fukara olur :)

jean

tayibin nerde tahsili var abi lise mezunu adam hem dindar olsun sevabi bizemi yaziliyor hepsi musluman ona bakarsan

Recep

kim ne derse desin ister sevsin ister sevmesin recep tayyip bu politikayı hem çok iyi
biliyor hem de çok iyi çalışıyor adam istanbulu dünya kenti haline getirdi
Haluk Koç a gelince samsuna faydası olurmu bilemem ayhan bermekte samsunlu değilmiydi
samsunsporun bu hallerde olmasında katkısı çok büyük onun yüzünden erkek basketbol takımı ligden çekilmedi mi Samsunum için en hayırlı ne ise o olsun

south_london

ayhan bermekle ne ilgisi var simdi.hem bilip bilmeden bu kadar kesin nasil konusuyorsun ben onu anlamadim onun yuzunden cekildi fln bence bir sor sorustur ondan sonra yaz buraya

veis

vallaha ben kendisini seviyorum amatörde okmeydanısporda oynarken kulübün başkanıydı ve kendisini herzaman görürdümprimlerimizi o elden verirdi.ozamanlardada kişilikliydi.

Çaðrý55

Dini siyasete sokarak prim yapmasa iyi olacak sanki diğerleri müslüman değil.
Ayrıca köpek apoya sayın diyen kişiye bu ülke oy veriyor dağda asker şehit oluncada ağlıyor yav senin başbakanın diyor bi kere sayın diye.Ayrıca partisini kamer genci bi güzel dövdü benim partim şiddet uygulamaz diyor :) Baykal zamanında yağ benzin kurukları vardı dedi bi kaç gün sonra pirinç kuyrukları oldu :D cüneyt zapsunun amerikaya bu adamı kullanın dediğin kişi siyasetten nasıl anlıyor olabilirki..

red_white

adamda sıfır kültür war diyelim kültür herşeyt değil adam kitlelere hitap ediyor liderlik ayrı bir vasıf buda r. e .t de war liderlik vasfı en önemli olan

red_white

haluk koçu isterim ama çok zor chp 1 liği bundan sonra hayatta göremez

veis

Alıntı yapılan: Çağrı55 - 23 Nisan 2008, 10:04:32
Dini siyasete sokarak prim yapmasa iyi olacak sanki diğerleri müslüman değil.
Ayrıca köpek apoya sayın diyen kişiye bu ülke oy veriyor dağda asker şehit oluncada ağlıyor yav senin başbakanın diyor bi kere sayın diye.Ayrıca partisini kamer genci bi güzel dövdü benim partim şiddet uygulamaz diyor :) Baykal zamanında yağ benzin kurukları vardı dedi bi kaç gün sonra pirinç kuyrukları oldu :D cüneyt zapsunun amerikaya bu adamı kullanın dediğin kişi siyasetten nasıl anlıyor olabilirki..
TÜRKİYE cumhuriyetinin yarısı anladıgını düşünüyor ne hikmetse.

HoliganSamSunLu

İslamiyet Atatürk ve Mİllyetçilik gibi bu ülke insanının değerleri hiç bir siyasi partinin tekelinde değildir... insanlar namaz kılıyor ibadet yapıyorsa dini vecibelerini yerine getiriyorsa o insanın iyi siyeset iyi yöneticilik yaptığı anlamına gelmez bunlar sadece ülke insanını bölmekten başka hiçbir işe yaramaz herkez bu sevdadan vaz geçmeli