Haluk Koç, CHP Genel Başkanlığına aday olacak

Başlatan mehmet yılmaz, 27 Eylül 2007, 12:47:10

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: "samet"allahına kadar arkasındayız...

niye çarşambalı diye mi :wink:  :roll:

alWays

o değilde oftaş maçında komsere ne gider yapmıştı sen kimin taraftarına vurun die emir veriyosun die :)

yönetici

AlıntıSAMSUNSPOR MAÇI DEĞİL Kİ BU !!

CHP Samsun Milletvekili Suat Binici, delege seçimlerindeki tartışmalarla başlayıp Terme örgütünün görevden alınmasıyla devam eden süreçle ilgili sessizliğini bozdu. Terme İlçe Başkanı Muharrem Yavuz'un delege seçimlerinde hukuksuzluk yapıldığı ve kendisi hakkındaki iddialarına yanıt veren Binici, Baykal-Koç tartışmasıyla ilgili de net konuştu: "Falanın Haluk Koç'u sevmesine hiç kimse bir şey demiyorsa, benim de Baykal'ı sevmeme kimsenin bir şey deme hakkı yok. Samsunspor-Antalyaspor maçı değil ki, Samsunspor'u tutalım. Böyle olsaydı elbette Samsunspor'un yanında olurduk. Ama biz CHP'ye genel başkan seçeceğiz, lider seçeceğiz."
[/b]

Kaynak : Samsun Halk

kerem55

AlıntıBaykal ve Koç taraftarları kongrede birbirine girdi 

Olaylı geçen Samsun Merkez İlçe Olağan Kongresi'ni Koç'un desteklediği aday kazanamadı. 
CHP Samsun Merkez İlçe Olağan Kongresi'nde Genel Başkan Deniz Baykal taraftarları ile rakibi Haluk Koç taraftarları arasında kavga çıktı. 

Neco Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen kongrede Haluk Koç'un desteklediği Engin Abdik ile CHP Samsun Milletvekili Suat Binici'nin destek verdiği Hacıbey Akçay yarıştı. Haluk Koç, salona girerken "Başbakan Haluk" sloganlarıyla karşılandı. Koç, milletvekili ve partililerle tokalaştıktan sonra yerine oturdu; ancak taraftarlarının "Başbakan Haluk" sloganları devam edince Suat Binici ayağa kalkarak, "Burada merkez ilçe kongresi yapıyoruz. Genel başkan seçmiyoruz." diyerek gruba tepki gösterdi. Tepki üzerine iki taraf arasında tartışma çıktı. Arbede esnasında Milletvekili Binici'nin, Haluk Koç'un desteklediği Engin Abdik'e kafa attığı ileri sürüldü. Divan başkanlığını yapan Zonguldak Milletvekili Ali Koçal'ın, Haluk Koç ile Suat Binici'yi divana çağırması üzerine ortam sakinleşti. Genel Merkez'in adayı Hacıbey Akçay'ın kazandığı kongrede sonuçlar açıklanırken salona biber gazı sıkıldı. Gazdan etkilenen partililer ve gazeteciler, kendilerini dışarı zor attı.

Samsunlu Haluk Koç'a en büyük muhalefet yine Samsunlu CHPlilerden geliyor. Hangi parti olursa olsun Samsun'un kaderi bu bölünmüşlük demek. Ayrıca seçimi Baykal'ın adayı kazanmış.

Kadir ÇELEBİ

Siyaseti ayrı bir dert spor'u ayrı bir dert Emrah gibi oldu guzelim sehrimin degerleri..

jean

haluk kocla konustum secim zamani bizim evin oraya gelmisti yanlmiz chp nin gelecegi acisindan bir chp li olarak sarigulun gelmesini dahada cok isterim

esedullah

eğer mustafa sarıgül chpnin başıan geçerse chp patlama yapar büyük bir farkla iktidar olur(bu yüzden inş. mustafa sargül geçmez) inş. haluk koç geçer ama çok zor

Recep

murat karayalçında samsunlu değilmiydi yanlış hatırlamıyorsam
oda genel başkanlık yaptı değil mi
bu güne kadar hiç bir samsunspor maçına gelmiş mi acaba
orhan gencebaydan ne farkı var ben bilemiyorum da

körfez55

gecen sene oftaş maçındaydı..sohbet etmiştik hatta.inş olur

veis

hayırlısıyla olur inşallah da sedece chp nin başkanı olur oda ayrı konu.

jean

haluk abiyle telefonda konustum iki gun once sirnakta secim propangandasi yapiyormus ugrasiyoruz dedi sarigulu partiden ihrac ettiler aday olamiyor ne yazikki keske o olsaydi o olmayacagina gore haluk abi olsun

veis

umarım genel başkan olunca samsunsporumuza destek anlamında boş çıkmaz.

SOYLU

HALUK KOÇ  samsuna destek verirde nereye seçiliyor deniz baykal izin verirmi  heryere kendi adamları yerleştirdi istanbul 192 delegeyle tam destek verdi (firesiz) öbür illeri söylemiyorum araştırdıysanız desteklerini gazetelerde internet sitelerinde görürsünüz tekrar seçilecek herkez biliyor yapılanları kurulmuş koltugu bırakırmı CHP Barajı Neyle gecer biliyormusunuz halk ı kutuplaştırarak (sağ  sol diye ) Yoksa deniz baykalın barajı Gececegini düşünmüyorum..

jean

19 Nisan 2008, 22:58:31 #28 Son düzenlenme: 19 Nisan 2008, 23:33:30 berusa55
deniz baykal tam bir politika adami adi cikmis bir kere agziyla kus ta tutsa yaranamaz artik misyonunu doldurdu su adam basbakan olamadı ya bir turlu yaniyorum gercektende cok yazik

veis

Alıntı yapılan: jean - 19 Nisan 2008, 22:58:31
deniz baykal tam bir politika adami adi cikmis bir kere agziyla kus ta tutsa yaranamaz artik misyonunu doldurdu su adam basbakan olamadı ya bir turlu yaniyorum gercektende cok yazik

baykalmı :P