Geçmiş Olsun!

Başlatan bluegreen55, 22 Temmuz 2007, 19:33:37

« önceki - sonraki »

bluegreen55

Akp Samsunda %50 yi görünce çok üzüldüm ve öfkenden gözlerim yaşardı...

Samsun ve Samsunspor kaybetmeye devam edecek anlaşılan.

6 trabzonlu 2 samsunlu milletvekilimiz var.

Geçmiş olsun

Lazoli

hayirli ugurlu olsun samsunuza

insallah samsunsporumuzda bu secimlerden sonra destek görür politikacilardan

hasselbaink

bir de şöyle düşünmek lazım
geçen dönem samsunsporu koruyan kollayan haluk koç vardı, şimdi ise haluk koç ve fatih öztürk...

kötünün iyisi.

south_london

fatih öztürk diyosunuzda ben pek bi somut destek hatırlamıyorum.samsun halkı seçimini yaptı.çok şaşırdım samsunlular gerçekten uyuyor.

Sadece Samsunspor

bende akp nin kazanmasına çok üzüldüm ya - neyse bu fatih öztürk samsunspor genel sekreteri değilmiydi ya bize yardım yapar gibime geliyor

bluegreen55

sevgili admin şu sitede hangi partiye oy verdin anketi yaparmısın?

gerçekten samsunun ve samsunsporun bitirilmesine samsunlunun cevabı %60 la devam oldu.

peki bu sitedeki cevap ne oldu merak ediyorum?

jean

yıne varolma savası vermeye devam edecez bu hukumet bızı bıtırecek nasıl olurda samsunda yuzde 58 oy alırlar hayret edıyorum ısın dıger kotu yanı pkk yandasları bagımsız olarak meclıse gıordı ve grup olusturacak

HoLiGanisT

mazotun 3.5 ytl-fındığa verilen paranın 1 ytl-elektrik-su -telefona %50 zam gelmesi elde kalan tüm kurumların en ucuzundan satılması dileğiyle akp ye başarılar ...Durmak yok sömürmeye devam anasını satayim be

Herhalde Çifçi halinden çok memnunki hala oy vermeye devam etmiş.Fındık üreticileri ağlıyordu halimiz perişan diye ama hallerinden memnunlar herhalde.

berusa55

durmak yooooook,ananı da al yola devaaaaaaam akp!....

vay beee yazıklar olsun bu ne ya adamlar samsunda oylarını  %13 arttırmıslar.diyecek söz bulamıyorum.

hasselbaink

Tamam, Akp'yi kabul ettim.
Samsunsporluluk adına hangi partiye oy verilmeliydi peki?

Hangi partinin listesi Samsunsporluydu?

Neticede barajı geçecek üç parti belli idi, bu üçünden hangisi Samsunsporlu idi?

Hangi milletvekili! adayı Samsun'lu ve Samsunspor'lu başlığında konuştuk ve AKP'den Ahmet Yeni, Fatih Öztürk, CHP'den Haluk Koç similerinin dışında Samsunsporluluğuyla bilinen kimseyi tespit edemedik. ( Barajı geçen partiler için konuşuyorum.)  

Ben listeler açıklandığında söyledim, kim kazanırsa kazansın kaybeden Samsun olacak diye. Bu durumda da insanlar başka önceliklerini ön planda tutmuş olamaz mı?

celebi

Samsunsporumuza hayırlı olsun bu sonuçlar.Fatih Öztürkten ve Haluk Koötan destek bekliyoruz.Hadi bakalım Sayın Milletvekilleri gösterin kendinizi.

HoLiGanisT

Alıntı yapılan: "canikli"

Ben listeler açıklandığında söyledim, kim kazanırsa kazansın kaybeden Samsun olacak diye.

bu kelimeyi daha öncedende duymuş yürekten hak vermiştim.akp'nin listesine baktığımda resmen dumura uğradım bek Samsun'lu aday göremedim.chp'nin ilk 2 si tamam da 3.sıradaki adayı hayati soylu bildiğim kadarı ile adanalı.buda aslında pek içime sinmemişti.benim yanıldığım tek nokta ise dp oldu.son anda bir süpriz yapıp meclise girerler diye düşünürken aldığı oyları görünce kendileride istifa ettiler.mhp'den milletvekili çıkan osman çakır eski omü rektörü.3.sıradaki adayı (seçilmedi) bafra eski belediye başkanı hasan aslan idi.

bu seçim sonuçlarıyla kaybeden Samsun oldu,çok doğru ama bence asıl kaybeden de Türkiye Cumhuriyeti oldu.kime sorsak akp'ye oy vermeyeceğiz;tütünümüzü,fındığımızı,çiftçiyi,esnafı öldürdüler diyorlardı.şimdi ise her 2 seçmenden bir tanesi akp'li.seçim sonuçlarında bir hile yok ise ki heralde son ihtimaldir bizde bir terslik var demek,demekki biz yanlışmışız...

Türk askerine kelle diyen,öcalana sayın diyen,çiftçiye ananıda al git... diyen bir partinin kurucusunu vs yeniden başbakan yaptık.yarın bu ülkede fındıkçı,tütüncü,esnaf sokağa dökülürse üzülmeyeceksin demektir.1 ay önce ağlayan giresun - ordu yüzde 55 ile taban yaptı.hayırlı uğurlu olsun.bunca sene desene bu halk için boşuna boğaz patlatmışız,boşuna ezilenin yanında olmuşuz.dediğim gibi ya bir hile var ya biz yanlışız...

hasselbaink

@Hooliganist

samsunspor ve samsun siyaseti üzerinden yazdıklarına eyvallah ama burası genel siyaset için uygun bir yer değil.

söylediklerine katılmamakla birlikte uzatmanın da bir manası olmadığını düşünüyorum.

ayrıca geçmiş olsun başlığı da çok nesnel olmuş. samsunspora geçmiş olsun ise zaten listeler açıklandığında geçimş olmuştu, türkiye'ye geçmiş olsun demek ise izafi birşeydir.

supporter'in dediği gibi fatih öztürk'ün belki birilerini heveslendirebileceğini umut ediyorum ben de.

bluegreen55

Nee hallere düştük yaa

2 milletvekilimiz vardiye seviniyoruz...

unutmayın sinopun 3 milletvekili var

cem and naz55

samsunspor u kendi siyasetleriyle yok etme uçurumuna getirdiler
buda yetmedi köylünün asnasını ağlattılar
buda yetmedi şehit ailelerine kelle,askerlik yan gelip yatma yeri değili,köylüye ananıda al git gibi hitaplarda bulunan bir başbakanın partisi samsunda 100e 53 oy alıyorsa artık bu şehirde ve türkiyede kimse ağlamasın kimse sürünüyoruz anamız ağladı ayaklarıda yapmasın bu hükümeti siz seçtiniz şikayet etme hakkınız yok çünkü bu seçimlerde akp  2kere tek başına iktidara siz getirdiniz
ben bu karadeniz halkına artık inanmıyorum ordu-giresun karayolu nu fındık fiatı için kapatanlar sandıkda neredelerdi
bu şehirde bile 1ton kömüre 1 altına oyunu satan insanlar yarın kaşılarına başka vaatler gelince şehrinide satar
kim sürünüyorsda sürünsün artık umrumda değil
oy atanlar düşünsün
bu sitede bazı arkladaşlar işte fatih öztürk üfilan soktuk diyorlar fatih öztürkle beraber birçok trabzonluyuda  soktunuz dikkat edin ben bu şehrin insanına güvenmiyor ve inanmıyorum 2.kere bunu gördüm birincisi samsunspor a verilmeyen destekten 2.bu seçimden dolayı
yarın bu insanlar samsunspor u amatöre düşürdüklerindede hiç düşünmeyin oyunuzu akp atın
eskişehir antalya milletvekilleri ve bakanları ordunun millet vekilleri destek verirken senin şehrinin takımı var olma savaşı veriyor hangi akp samsun miletvekili pardon pardon akp samtrabzon millertvekili sahip çıktı samsunspor a
atın kardeşim atın yine atın samsunspor amatör e düşürülene kadar atın
bunları görmemezlikten gelemezsiniz bunları görmemezlikten gelen gerçeklerden kaçmış oluR
şimdi içinizden birileri bu adam komunist diye bilirsiniz ama hiç ilgisi yok ben samsunluyum samsunsporluyum benim şehrimin takımı varolma savaşı veriyorsa bunları yazarım varsınlar bana komunist desinler samsunum ve samsunsporum için canım feda..
azınlıkta olsak biz bunları savunuyoruz bunlar gerçekler