İsmail Uyanık yeniden başkan!

Başlatan cico, 28 Şubat 2005, 20:43:48

« önceki - sonraki »

cico

Samsunspor'un 32. Olağan Genel Kurulu yapıldı. İsmail Uyanık yeniden başkanlığa seçildi.
Büyük Samsun Oteli'nin Balo Salonu'ndayapılan kongrede Samsunspor'un yönetim kurulu üye sayısı 19'dan 27'ye çıkarılırken listede yeni isimlere de yer verildi.
Genel Kurul'a Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve alt kademe belediye başkanlarının katılmamaları dikkat çekti

28 02 2005 by kuzeyhaber .com dan alınmıştır
işte yönetim kurulu listesi
Büyük Samsun Oteli'nde gerçekleştirilen ve 1007 üyenin 288'inin oy kullandığı genel kurulda, İsmail Uyanık yeniden başkanlığa getirilirken, yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

"İsmail Uyanık, Cevat Öncü, Engin Uzun, Ercan İnce, Eyüp Güler, Fikret Yalçın, Fuat Köktaş, Kenan Özyılmaz, Mazhar Başoğlu, Metin Ateş, Mustafa Kurumahmutoğlu, Naci Pınar, Necdet Uzun, Refik Moral, Suat Çakır, Şafak Gedikoğlu, Şakir Özön, Talip Öztürk, Tarık Darende, Tayyar Cantürk, Temel Camadan, Turgut Sungur, Umut Tosunoğlu, Ümran Okumuş, Veysel Bilen, Yusuf Bayraktar ve Yusuf Yılmaz." Kırmızı-beyazlı kulübün denetleme kuruluna Adnan Toros, Mehmet Atalay ve Orhan Köseoğlu, disiplin kuruluna ise Şefik Kırcı, Ersoy Üstay ve Ali Serkan Bilgin seçildi.

kral55

Samsunspora hayırlı olsun.İsmail uyanık Samsunspor için bir şanstır.

largopen

İsmail Uyanık'ı tenzih ederek sölüyorum ama bence sansunsporun bazı kademelerine çeşitli görevlerle seçilen bir takım tanınmış isimlerin büyük bir kesiminin amacının Samsunspora katkı sağlamak değil sadece bir ünvan kazanmak olduğunu düşünüyorum. ....

timofte

Başkan çok duygusal bir konuşma yaptı. Özellikle gelmeyen büyükşehir belediye başkanı ve alt belde başkanlarına yönelik isim vermeden sitemleri oldu.
siyasilerin artık samsun şehri ve samsunspor futbol takımı konusundaki duyarsızlıkları rahatsız edici boyutlara varmış durumdadır.
largopen in söylediklerinde de nispeten doğruluk payı olduğunu düşünüyorum.

carsambali55

yusuf ziyz yılmazı neden belediye başkanı seçtik anlamış değilim... adam kulube başkan oldu bir sürü borç bırakıp gitti.samsunun bir samsunsporu var onunda kongresine gelmiyor.bu adam samsun için ne yapacak.acaba diyorum samsuna ayıracak birkaç saatidemi yoktu yazıklar olsun...

carsambali55

yönetimde paralı kişiler yok..ben daah güçlü bir yönetim bekliyordum..işadamlarınfalan... ama herkes kendi derdine düşmüş... bel. baskanlarının akp li olmasıyla gelmemeleri arasında bir bağlantı olabilir.. başkanda konuşmasında belirtiyor üyelerin çoğu gelmemiş..!! biraz düşünmek gerekli :evil:

cico

bu kongrede en çok suat çalık ın bu listeye alınmamasına sevindim 5 senedir yurt dışına gitti topcu bakmaya bi futbolcu bulamadı bize

ismail uyanık kongrede şunu söyledi

Samsunsporlu olmak kolay değil. Her hafta üzülmek pahasına bu takımı tutmak ciddi bir yürek işi.

SİZCE BU LAF HERŞEYİ ANLATMIYOR MU

fat55

Samsun'da görev dağılmı yapıldı..

Samsunspor'un 28 Şubat'taki olağan genel kurulunda yönetime seçilen üyeler arasında görev bölümü yapıldı.. İsmail Uyanık başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştiren yönetim kurulu, gündemindeki bazı konuları ele alarak, görev dağılımını gerçekleştirdi..

Buna göre Başkan Vekilliğine Refik Moral getirilirken, Asbaşkan Ercan İnce, İkinci Asbaşkan Talip Öztürk, Genel Sekreter Yusuf Bayraktar, Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Tarık Darende, Medya İlişkiler Sorumlusu Mahzar Başoğlu olarak belirlendi.

Samsunspor'da diğer görev dağılımları ise şöyle:
-Sosyal İlişkiler ve Dernek Sorumlusu: Cevat Öncü
-Şirketlendirmeden Sorumlu İcra Kurulu: Veysel Bilen, Turgut Sungur, Engin Uzun, Kenan Özyılmaz
-Finansman Kaynak Yaratmadan Sorumlu: Naci Pınar, Ercan İnce, Temel Camadan
-Stadyum Sorumlusu: Metin Ateş, Naci Pınar
-Tesisler ve Yatırımlar Sorumlusu: Cevat Öncü, Mahzar Başoğlu
-Basketbol Şubesi Sorumlusu: Şakir Özön
-Altyapı Sorumlusu: Suat Çakır
-Sağlık Hizmetleri Koordinatörü: Tayyar Cantürk
-Resmi Kurum ve Protokol İlişkileri Sorumlusu: Necdet Uzun, Eyüp Güler
-İstanbul Temsilcileri: Şafak Gedikoğlu, Veysel Bilen, Turgut Sungur