22 Mayıs 2007 Samsunspor Olağanüstü Genel Kurulu

Başlatan bodensee55, 26 Mart 2007, 13:37:08

« önceki - sonraki »

Ladikli

İdmana çıkmamakta haklılar.Parayı gereğinden fazla hak ettiler.Takımı layık olduğu yere taşıdılar şimdi tek sorun para kaldı.Lig A da unutmasınlarki çoğu takımın futbolcusu(her takımda birkaç oyuncu vardır onlar hariç)asgari ücrete,karın tokluğuna oynuyorlar.Canikli'nın de dediği gibi İmdat'ın 200 milyar(Ercanı bilmiyorum)alacağı var.Önce yaptıkları işlere,takımı düşürdükleri duruma bakıp öyle konuşsunlar.Samsunspor'umuza kimler geldi gitti,sizde kim oluyorsunuz,defolup gidersiniz kimse zorla tutmaz.

ali ihsan

Müthiş topçular ya idmanı yarıda bırakıp artistlik yapıyorlar.Verecen ellerine bavulu hadi güle güle.İkiside def olup gitsinler biz aramızda para toplayıp göndeririz artistlere.

ölümüne 55

valla hayret hiç beklemiyodum bu istifayı ama bu adamlar sezon sonuna kadar kalırlar bence...

o değilde kalan haftalarda takımı alt lige düşürmeseler bari beceriksizler.. :evil:

atakumlueray

bırakın futbolcu olmayı bi insanda hiç mi onur haysiyet olmazz...insan sinirden kendi kendini yiyor...bu kişiliksizlere küfür etmeye bile degmez..kaşınanı kaşımak gerekir bence..biz de o kadar yol tepip olimpiyata gitcez bu şerefsizler için..

rockneverdies

Yaa gerçekten gidicekmisiniz Olimpiyata...
Sezon başından beri izmit demedim izmir demedim gidebildiğim kadarıyla istanbuldan beri birçok deplasmana gitmeye çalıştım, istanbuldaki maçları zaten söylemiyorum... Ama sıkıldım artık yaw, Samsunspor olmayan kırmızı beyazlı forma giymiş birilerine Samsunspor muamelesi yapmaktan sıkıldım, o sahadaki ruhsuzluktan sıkıldım, beyin humması başka bir şey değil, lanet olsun bu heriflere başka bir şey demiyorum...
Yaw bir sürü maça gittim istanbulda fenerden 6 yediğimizi, beşiktaşın kalemizde tek kale oynadığı maçları izledim ama yeminle söylüyorum bu seneki ruhsuzluğu görmedim ya görmedim...

yönetici

Alıntı

Meydanı boş bırakmamalıyız..!

Daha düne kadar sesi soluğu çıkmayanlar bu gün hesap sorar oldu. Acaba bu hesap sormaların nedeni yaklaşan genel seçimler mi? Yoksa sadece Samsun ve Samsunspor mu? Bunu inanın anlamış değilim. Adnan Ölmez başkan iken de sonrasın da

oluşan yönetim var iken de yazdım. Bu vebalin altından nasıl kalkacaksınız. Bunun hesabı bir gün mutlaka sorulacak diye yazarken nerelerdeydiniz. Mazhar Başoğlu'nun seçildiği kongrede ben çıkıp kürsüden hesap sorarken siz nerelerdeydiniz. Şimdi ne değişti de  feryadı figan bastınız. Niyetiniz üzüm yemek mi ? Bağcıyı mı? dövmek.

Samsunspor'a Büyük Otel'in devri için verilen önerge sessiz sedasız görüşme konusu bile yapılmazken neredeydiniz. Neden bunun hesabını sormayı düşünmediniz. Daha önce olması gerekenin bu gün olması mı bu kadar sizi kızdırdı. Vallahi pes doğrusu tanımasam bu feryadı figana ben bile inanacağım.

Davul başkasında tokmak başkasında olduğunu bu gün mü anladık bunu bilmeyen mi vardı.Bugün manşet , manşet köşe , köşe kamuoyunun önüne diziyorsunuz. Bu doğruları hep

beraber aylarca konuşmadık mı ? Birileri bunları yazıları dile getirirken neden sizde yazmadınız. Şimdi ne oldu Allah aşkına bir gayret bunlar bilinmezmiş gibi yazıyorsunuz.

Bana sorarsanız en az gidenler kadar bu gerçekleri zamanında yazmayanlarda suçludur. Eğer bende yazmamışsam bende suçluyum. Hesabı giden yönetim içinden vermesi gerekenleri karıştırıp kamuoyunun aklının karışmasını sağlamak hiç birimizin hakkı değil.

Bir ekip ruhu ile çalışılmadığını hepimiz biliyoruz. Adnan Ölmez Başkandı. Ama herkes biliyor kulübü A takımı yönetiyordu. Mazhar Başoğlu Başkandı ama takıma yeni başkan bu olsunun kararını başkaları veriyordu. Yine bu kararı A takımı vermedi mi?

Allah aşkına neden bunları yazmıyorsunuz. Pınar kurudu mu ince , ince kaçanlardan , asıl pınarı kurutanlardan , Onursal Başkan İsmail Uyanık şehir artık destek vermeli artık şahıslar ile bu işler yürütülemez derken kulak tıkayanlardan , davulu başkasına tokmağı kendi elinde tutanlardan neden bahsetmiyor ve hesap sormuyorsunuz.

En güzel hesabı taraftar soracak kimin ne olduğunu en iyi bilen onlar. Gerekirse en kısa zamanda gerekirse seçimlerde bunun hesabını mutlaka soracak.

Gün hesap sorma zamanı değil aslında ne olacak bizim halimizin cevabını arama zamanıdır. Eğer tüm sivil toplum ve kuruluşlar , taraftarlar ve şehir bu cevabı birlikte aramaz ise yine cevabı eskiden bu yana arayanların bulmasını beklersek vay halimize derim. Hesap sorulması gerekenlere ne olacak halimizin cevabını bırakırsak işte asıl tehlike buradadır. Valimiz ile , Büyükşehir Başkanımız ile çözüm üretebilmemiz mümkün değildir. Kapalı kapılar ardında Washington'u izleye , izleye hepimiz bıktık. O halde bu kapalı kapıları aralamak değil yıkıp içine girmekten başka çaremiz yok. Gün birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz gündür. Bu günde bu birlikte hareket etme becerisini gösteremeyeceksek. Yazmanın çizmenin ne anlamı. Daha meydanı ne kadar boş bırakacağız. Sorarım sizlere...

Kemal TAŞ

MANŞET GAZETESİ

veis

adam çok güzel yazmışda samsun için samsunspor hiç bişey anlamına geldigi için takım açıkda kalacak gibi görünüyor.

nurimuzaffernaim

arkadaşlar gerçekten acı olacak ama nereye gittiğimizi kısaca özetleyeyim:

zonguldak,sarıyer,bolu,eskişehir,karşıyaka,göztepe...

yıllarca sürecek 1.lig hasreti.....

samet

şimdi nolcak kim gelcek bu takımın başına...

MeL_55

arkadaslar bos kalmayacak heralde ismail uynaik gelir birisi gelir bu takim bolu degil bu takim büyük bir külüp elbete bir adám gelecektir

caneRisse

sen bu takımı oynatamıyacaktın nıye geldın zaten senı hoca dıye alanın .. sen gökhan kabayı hala oynatıyosunn  sen nasıl adamsın ya amustafa cıcekle erola ceza verıyo sonra ıstanbul macında adamalar ılk 11 cıkıyo sen ılk once sozunde dur sımdı nereye gıtceksın gıtt

bodensee55

55cem55

duyumlarıma göre samsunsporun başına ismail uyanık getirilmeye çalışılıyormuş.. büyük baskı olduğunu duydum bencede getirilse harika olur.. en azından iş bitiriciliğiyle bizi su8per lige çıkartır 12 yıllık super lig tecrubesi var ne yapacağını çok iyi bilen birisi..

inaşallah olur

en azından şu kaosdan kurtuluruz

hergun bi spekulasyon bıktık yaa

KaleArkası

Alıntı yapılan: "55cem55"duyumlarıma göre samsunsporun başına ismail uyanık getirilmeye çalışılıyormuş.. büyük baskı olduğunu duydum bencede getirilse harika olur..
inaşallah olur
hergun bi spekulasyon bıktık yaa

Allah razı olsun kardeşim yaa.Son günlerde aldığım en iyi haberlerden bir tanesi.Ama Sayın Uyanığa bu kadar kötülük edenler,arkasından atıp konuşanlar bunlar değilmiydi.Yani baskı kim tarafından yapılıyor.Beceriksiz-Uğusuz kişiler tarafından mı yoksa Sivil toplum örgütleri tarafından mı?

s_uzunkaya

06 Nisan 2007, 13:06:00 #59 Son düzenlenme: 11 Kasım 2008, 10:28:21 slazenger
büyük başkan ismail uyanık.... en büyük taraftar... en fanatik samsunsporlu... küme düşmeme mücadelesi yatığımız bir maçtı herhalde yanlış hatırlamıyorsam. maçı kazanmıştık ve kendini sevinçten havuza attı diye haberleri okumuştuk :)... bu adamı nası oldularda bu sevdadan vaz geçirdiler anlayamıyorum. kendisi takıma birilerinin sahib çıkmasını, daha iyi olmasını istediği için başkanlıktan istifa ettiğini ve kararının kati olduğunu söylemişti. şimdi ondan beklenen odurki belki ozaman için aldığı kararın samsunspor için iyi olabilceğini düşünse bile gözüken tablonun onun yanlıdığının resmi olduğudur ve verdiği karardan samsunspor için dönmesidir. biz kahroluyorken onun yapılandırdığı bir samsunsporun bu halini görmek ona işkence geliyordur eminim. ben büyük başkan İSMAİL UYANIK tan ümitliyim. bence bu sene sonunda başkan olacaktır. keşke bu yazılanları okusa :(