22 Mayıs 2007 Samsunspor Olağanüstü Genel Kurulu

Başlatan bodensee55, 26 Mart 2007, 13:37:08

« önceki - sonraki »

bodensee55

sehir ayaga kalkmali zaten play off mlay off bunlar hikaye artik yonteim def olup birakmali ....neymis be o koltuk mazhar al gisela yı kaybol rusyaya...

supporter

Yönetimin memur yönetim olduğunu unutmamak lazım. Bunları kim yönetime getirdiyse ancak o getiren git derse giderler. başka türlü devam ..

Tribün_ali

Yönetim hepsi ruhsuz reklem peşide bunlar s... gidin lan bu şehirden

Var mı Senden Öte

KIRK YILLIK EFSANE REZİL OLDU SİZİNLE

BU TAKIM SİZİN ESERİNİZ

Bu sözlerden sonra bu takımda yöneticilik yapıyolarsa ben bişe demiyorum daha

KaleArkası

piyanist demiş ki:

Alıntı93-94 Sezonu:5 Başkan:İsmail UYANIK
94-95 Sezonu:8 Başkan:İsmail UYANIK
95-96 Sezonu:8 Başkan:İsmail UYANIK
96-97 Sezonu:9 Başkan:İsmail UYANIK
97-98 Sezonu:5 Başkan:İsmail UYANIK
98-99 Sezonu:10 Başkan:İsmail UYANIK
99-00 Sezonu:7 Başkan:İsmail UYANIK
01-02 Sezonu:15 Başkan:Y.Ziya YILMAZ
02-03 Sezonu:12 Başkan:İsmail Uyanık
03-04 Sezonu:7 Başkan:İsmail UYANIK
04-05 Sezonu:12 Başkan:İsmail UYANIK
05-06 Sezonu:Küme Düştük Başkan:Adnan ÖLMEZ + Gizli Başkan???

Son 11 yılın tablosu.Takımı elinden çekmesi gereken kişi ortada.Aylardır söylüyorum bu takımın başarısızlığının tek sebebi budur.Takımın başarısızlık dönemlerine dikkat edin.01-02,05-06 sezonu ve 06-07 sezonunun mimarları istifaaa

Sizcede bu başarısızlıklar tesadüfmü?Bence yanından bile geçmiyor

bodensee55

artik bir dönem  kapandi...yeni bi cag acmali sayin ibrahim eröz--->  sira sende................................................................dediklerim bir bir [cikiyor kimse hakkimi vermiyor dedim size su topcu yaramaz bu hoca yaramaz...bakyiorum 2 sene önce dedillerim kerem vs vs hep hakli cikdim -......[/code]

KaleArkası

Yönetim istifa etmiş doğrumu haber arkadaşlar?_

oğuzhan55

İstifa ettilerde ne olacak?Bu saatten sonra gelen istifa demek oluyorki "sonunda başardık, reklamımızı yaptık, takımıda tarihinde görülmemiş durumlara düşürmeyi başardık."Artık bu sezondan ümidi keselim.Neyseki ligden düşme gibi bir tehlikenin içinde değiliz.Yoksa böyle olağanüstü bir kongre kararıyla kopmanın eşiğine gelirdik.Anlayamadığım bir şey var.Neden artık Samsunspor camiasında alınan bütün kararlar geç alınıyor ve takıma zarar veriliyor?(Mesela vakitsiz yapılan teknik direktör değişiklikleri ve yönetimin başından beri beklenilen bir istifa kararını neden bu kadar geç almış olması gibi...)

KaleArkası

Az önce klübü aradım.Yönetim İstifamı etti dedim.Karşıma çıkan vatandaş nerde bizde büyük merakla bekliyoruz dedi.Olağanüstü toplanmışlar dedim.Onlar her hafta toplanıp geyik muhabbeti ederler dedi.Bende telefondan beri saydım.Adam benden dertli çıktı.Bu ruhsuzlarla daha ne olacakki dedi.Şu anda istifa felan yok dedi.bunlarda biraz utanma olsa bugünümü beklerdi dedi.

nurimuzaffernaim

sanırım istifa yok nisanda olağanüstü kongre kararı almışlar, spor55 programında bu şekilde söylediler.

bir de Galip Öztürk gelecekmiş diye duymlardan bahsettiler

supporter

hadi hayırlı olsun.. şimdi ne yapacağız bakalım demeyin, bunlardan kötüsü olamaz.. zaten bir yerden işaret almadan bu emanetçiler istifa etmezdi. alternatif olduğuna inanıyorum. kimsenin topçusunun da taraftarın da sallamadığı ciddiye almadığı bu insanlarla bir yere zaten varılamazdı

ali ihsan

Şükürler olsun ya.Ama bunlar gitti gitmesine ama Yusuf Ziyanında elini çekmesi lazım.Maddi destek sağlarsa eyvallah.ŞİMDİ SAMSUNSPOR SEVDALILARINI BEKLİYORUZ.BU FORMANIN RUHUNA UYGUN BİR BAŞKAN VE YÖNETİM İNŞALLAH SEÇİLİR.BU SEFER YÜZÜMÜZ GÜLSÜN BE.

hasselbaink

AlıntıSamsunspor'da kongre kararı alındı!

Türk Telekom Lig A'da mücadele eden Samsunspor'da yönetim kurulu, olağanüstü kongre kararı aldı.

26 Mart 2007,   20:14

Samsunspor Kulübü Yönetim Kurulu'nun bu akşam yaptığı toplantıda, özellikle dünkü Akçaabat Sebatspor maçındaki 2-1'lik yenilginin değerlendirdiği öğrenildi.

Kulübün geleceğiyle ilgili tartışmaların yaşandığı toplantıda yönetim kurulu, 17 Nisan'da olağanüstü kongrenin yapılmasını kararlaştırdı.

Olağanüstü kongre kararı alınmasında, yönetim kurulu içindeki kimi istifaların da etkili olduğu kaydedildi.

Çok şükür geyik muhabbeti sevenler derneği üyeleri düştüler yakamızdan. bir yılımıza mal oldunuz; hatta iki yıl ve hatta süper lig. çektiğimiz bütün açıların sebebi sizsiniz. gidin...

hasselbaink

stattaki adamın acı çektiğini söyleyemeyiz ki. adam haftasonu canı sıkılmış, kalkmış maça gelmiş. daha takımdakileri tanımıyor 10 numara 20 numara diyor. hatta yeminle söylüyorum maçın kiminle olduğunu bile bilmeyenler var. o adamlardan tepki beklemek anlamsız olur. ben rüyamda bile samsunsporu görüyorum. samsunsporlu çok ama maalesef bizim gerçek tribüncülerimiz taş çatlasa 4-5.000 kişi.

neyse, bunlar gitti ya çok şükür.

RauL^^