Yönetimde İbrahim Ersöz şoku!

Başlatan cuneytavar55, 02 Mart 2007, 19:02:41

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Sayın Avar, konuyu buraya kopyalıyorum. Yönetim de istifa başlığı varsa bile bu özel bir konu olarak görülüyor. Başlığı İbrahim Ersöz'den Açıklamalar olarak değiştirirsek daha sağlıklı olur kanaatindeyim.

Alıntı

Samsunspor yönetiminde şok!

23 Şubat Pazar günü Samsunspor Olağan Kongresi'nde yönetim kuruluna seçilen İbrahim Ersöz hakkında basında istifa etti söylentilerine karşılık, Ersöz '' Görevimin başındayım, basında çıkan istifa haberinin nereden nasıl çıktığı konusunda Yönetimden açıklama bekliyorum" dedi.

ZÜRİH- Türk Telekom Lig A'da mücadele eden Samsunspor'un geçen hafta yapılan Olağan Kongresinde Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen İbrahim Ersöz, görevinden istifa etmediğini açıkladı.

Samsunspor Basın Sözcüsü Cevat Öncü tarafından İbrahim Ersöz, özel işlerini gerekçe göstererek Yönetim Kurulu Üyeliği'nden istifa etti haberinin asılsız olduğunu belirten İbrahim Ersöz istifa olayıyla ilgili yaptığı açıklamada: 'Geçen hafta Pazartesi'ni Salı'ya bağlayan gece Samsunspor yönetiminden şahsıma Başkanlık teklifi geldi. Yapılan bu teklife karşılık, Mazhar Başoğlu'na karşı dürüstlük göstergesi olarak bu teklifi geri çevirdim. Başkanımız Başoğlu da bu gelişme karşısında kendisinin istifa edeceğini belirtmiştir. Mazhar Başoğlu istifa ettiği takdirde bende istifa edeceğimi belirttim. Bir gün sonra Mazhar Başoğlu istifa etmekten vazgeçtiğini belirtti ve kendi istifamı da basından okudum. Ben istifa etmiş değilim. Basına yansıyan İbrahim Ersöz istifa etti haberinin açıklamasını da Başkan'dan bekliyorum" dedi.

Kendisinin herhangi bir yazılı istifasının olmadığını istifa ettiği takdirde istifasını Samsunlularla Ulusal ve mahalli basınla paylaşacağını belirtti. Asılsız haberlerin medya ile paylaşılmasının Samsunspor camiasına büyük zarar verdiğini belitti ve Yöneticilerin bu gibi oyunlara alet olmamalarını istedi.

Bu yazılanlar doğruysa eğer bu yönetime ait iimizde kalan son umut ışıkları da uok olup gitmiş demektir. Yönetim Kurulu değil Brezilya Dizisi gibi mübarek...

Evet Luis Alberto seni dinliyorum.
Fakat sayın Carlos, önce Marco Roberto'yu da  dinlemek lazım.

cuneytavar55

İLGİN İÇİN TEŞEKKÜRLER HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNE SAYGILIYIM.TAKDİR KAMUOYUNUN

KaleArkası

Abi bu nasıl bir yönetim biçimidir ya.Benim aklım mantığım almıyor artık.Birileri oyun oynuyor bu takım üstünde Aramızda eminimki artık Engin uzun gibi bir çok hain var.Yönetim son kozunu Pazartesi günü oynamıştı.Bu yapılan yanlışlara dur diyecek bir delikanlı büyüğümüz yokmu çocuk oyuncağımı lan bu işler

cuneytavar55

Bu konuda herkesi mantıklı düşünmeye davet ediyorum.SAMSUNSPOR kimsenin oyuncağı değil.Birilerinden para bekleyerek yöneticilik yapılmaz.Ben ENGİN UZUNUN istifası için SKORBORD TARAFINDA elimden geleni yaptım.

timofte

Bu yönetim döneminde insanlara sorup etmeden "istifa etti" diye kamuoyuna açıklama yapma taktiğini daha önce de görmüştük. Emin Kar'a da aynısını yaptılar. Çok saygısızca bir üslup!
Hakkı Tomaç'ın döneminden beri en basiretsiz yönetimlerden birisi herhalde bu olsa gerek.
Mazhar Başoğlu Samsunlu diye bir önceki yönetime nazaran biraz rahatladık ama, Adnan Ölmez'i pek aratmıyor. Engin Uzun'u baş köşeye oturtmalarından belli. İsmail Uyanık'tan sonra gelenlerden yeter çektiğimiz! Kendi tarzlarında olmayan insanlara yapmadıklarını bırakmıyor, taraftara değer vermiyorlar.

Sayın İbrahim Ersöz'ün samimiyetine inanıyor ve kendisini destekliyorum..

cuneytavar55

SKORBORD KALE ARKASI ÖNCE SAMSUNSPORUMUZUN sonra başkanımız İBRAHİM ERSÖZÜN yanında.
                        ŞANLI KALE
                  FORZA ŞİMŞEKLER
                   HIRÇINLAR
                    MESKENLER
                     55 GENÇLİK
                      KAVAKLILAR

supporter

Bu işin sonu ne olur bilmem ama kulüpte yanar döner tiplere alıştırıldığımız şu günlerde,
Sayın ERSÖZ'ün nasıl MERT İNSAN olduğunu görmüş olduk bu vesileyle..

hasselbaink

Daha önce de söylemiştim. Engin Uzun açık bir şekilde niyetini ve düşüncesini belli etti. Ama bir de belli etmeden iş götürenler var demek ki... Bu yönetimin Engin Uzun'dan farkı yok. Her gün yeni yeni örnekler oluyor. Bkz. son bir hata pzts taraftarımız coplandı. salı Engin Uzun bşk. yard. oldu, çarşb. Cevat Öncü tarafarla ilgili saçma sapan bir açıklama yaptı. Cuma da bunu öğrendik.

Başkan yardımcını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.

İbrahim Ersöz'ü tanımam ama soyadına uygun biri olduğu kesin.

since1965

Samsunspor kulubu başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ın listeyi yaparken Başkan Yardımcılıgını(Engin Uzun un yerine)İbrahim Ersöz e söz vermiş diye duydum.Diger görevleri kabul etmeyecegini söylemiş Ersöz.Yakında gerekli açıklamalar gelir.Samsunspor Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz a ters bişey söylediyse memur yöneticiler böyle açıklama yapmış olabilir.

misafir

valla anlaşılmaz bir durum ama sunu soylemek ısterım her sey gorundugu gıbı olmayabılır.
demek istediğim genel seçimlere de bir sey kalmadı .sayın ersoz gelırı olmayan lıg A da baskanlık yapmak ısteyıp cebınden 5 trılyon koymazsa yada bu hareketı beledıye desteklı degılse ersoz baskanlıgı bıraktıgı anda artık maddı olarak kurtulusu olmayan bır samsunspor bırakır ve eger genel secımlerde daha once aday oldugu partıden tekrar aday olur sa kendısı ıcın ıyı bır isim yapmıs olur ama samsunspor ıcınde yıkım olur.
ama sayın ersoz cebınden beledıyenın aktardıgı kaynagı aynı sartlarda takıma aktarırsa HELAL OLSUN demek bıze duser .ama sunun surasında genel şeçimlerede bir sey kalmamışken reklam amaçlı bir istifa olayı ise  o zaman da samsunspora yazık.
Birde anlamadıgım nokta sayın ersöz isviçreden samsunsporu nasıl yonetecegıdır.

supporter

misafir sen haberi iyi okumadın galiba; adam istifa etmedim diyor sen reklam amaçlı bir istifa olabilir diyorsun

bence reklam yapanları daha dikkatli izlemek lazım hem de bedava reklam

bodensee55

ibrahim bey  tam karizma adam .....baskanlik sana yakisirzu

misafir

supporter sende benım yazımı ıyı oku ben anlasılmaz bır durum oldugunu zaten yazımın basında soyledım.
ama bu işten benım mıgdem bulandı .
yanlız isviçreden bu iş nasıl yürütülecek ben bunu çözemedim hele sorunlar yumagı bır samsunspor.
hiç kusura bakmayın ama sayın ersöz ün bu hareketinin ben yaklasan genel şeçimler için samsunspor taraftarını kazanmak için yapılmış bir hareket olarak görüyorum .eger genel secım lerde kensısı mılletvekılı adayı olmazsa ben kendısınden ÖZÜR DİLEMEYE HAZIRIM.

supporter

kendi deyimiyle zorla başkan yapılıp TOKi ihalesini alan reklamını yapan köşeyi dönenleri gördükten sonra Sayın Ersöz milletvekili adayı da olsa zemzem suyuyla yıkanmış kalır. kaldı ki Ersöz'ün kulübe ilk talip oluşu da değil. daha önce başkanlığa adaylığını koymayı düşündüğünü biliyoruz.