Kanal 55 (kanal s) uyduda!

Başlatan berusa55, 11 Ocak 2007, 17:07:09

« önceki - sonraki »

bengülü

arkadaşlar haberlerden sonra spor haberi verilmiyor bu arada samsunsporumuzu izleyemiyoruz bunun için atilla cebeci mail atalım işte mail adresi  info@kanalstv.com
spor haberi yayınlamanızı istiyoruz diyeceğiz inşallah bu şekilde samsunspor'a daha yakından izlemiş oluruz

samet

kanal 55 samsunsporla ilgili haber vermeye başladımı? anlamadığım bu bizim yerel kanal değilmi yoksa genel kanal mı?

RauL^^

arkadaşlar ben hala bulamadım kanal 55i bi arkadaş açık bi şekilde anlatabilirmi

KaleArkası

Alıntı yapılan: "RauL^^"arkadaşlar ben hala bulamadım kanal 55i bi arkadaş açık bi şekilde anlatabilirmi

Kardeşim Türsat 1C uydusu 11607 Vertigal, 02962 Sembol FEC 3/4 frekansı ekleyemedeysen uydunun markasını yazarsan daha da yardımcı olurum

RauL^^

o yazdıklarını anladımda onları nereden ayarlicam bide onu ayarlayınca şimdiki kanallar kalcakmı ki?

uydunun markası yumatu

Tribün_ali

otamatik arama yap belki cıkar ben de anlamam uydudan internetten a.q

KaleArkası

KANAL 55 in freaknsı değiştimi.Bir kaç gündür açılmıyor

jean

vet sorun var atilla cebecinin programina bakacaktim uzun zamandan beri cekmedi numarasini bulamiyomù aricam yoksa turkiyeyi

KaleArkası

Alıntı yapılan: "jean"vet sorun var atilla cebecinin programina bakacaktim uzun zamandan beri cekmedi numarasini bulamiyomù aricam yoksa turkiyeyi

Kardeşim aramana gerek yok ben sana en kısa zamanda cevap yazacam oradan çok yazar.Telefon şirketlerini zengin etme :wink:

Amsterdamli

Kanal S web sitesi haftalardir yayinda degil. Kotu motu yine izliyorduk spor 55i simdi hic goremiyoruz. Malesef uydu takamiyorum yonu ters oldugu icin.

jean

yyain kotu cekiyor tam anlamiyla rezalet bir isi yapamadilar yaziklar olsun ne kadarda sevinmistim

sinoplu

arkadaslar kanal s uydudamı su an izleme sansımız varmı
varsa nasıl
butun kanallara baktım bulamadım kanal s ı

ozkan17

abıler eger yapamayan warsa elle arama war onu yapın dahada olması bı tv ci getirin oky

Tribün_ali

Gecen akşam kanalları geziyordum saat gece yarısını gecmişti spor haberleri cıktı SAMSUNSPORDAN haber verir dedim sadece adnan polatın samsuna geldgi ve gs nin tarnsferlerini söledi bu ne bicim samsun kanalı diger ilin kanalları ne güzel kendi takımlarının haberlerini veriyorlar adamlar takımlarının reklamıı yapıyorlar sısf spor 55 için izliyorum o da atiila abi sundugu için

erkan55

bende kanal s yine kayboldu onu frekansni bilen varsa yazsin lütfen