Kanal 55 (kanal s) uyduda!

Başlatan berusa55, 11 Ocak 2007, 17:07:09

« önceki - sonraki »

berusa55

Türkiye'nin ilk yerel televizyonu Kanal S, Kanal 55 adıyla dünyaya açıldı. Kanal 55 dün akşam ilk uydu yayınını gerçekleştirerek, Samsun'da bir ilke daha imza attı

Türkiye'nin ilk yerel televizyonu Kanal S, Türsat 1C uydusu 11607 Vertigal, 2962 Sembol FEC 3/4 frekansı üzerinden dün yayına başladı. 1991 yılında Türkiye'nin ilk yerel telyevizyonu olarak kurulan Kanal S, uyduda Kanal 55 ismi ve logosunu kullanacak .
Samsun'un teveccühü ile
Kanal S ve Kanal 55 Televizyonu Genel Müdürü Ali Yılmaz, Samsun'un dünyaya açılan yüzü olduklarını belirterek, "Bizler Samsun'u ve Samsun halkını tüm dünyanın gözleri önüne sermek için çaba sarfediyoruz. Bundan sonraki süreçte hep birlikte el ele vererek, Kanal 55'i dünya genelinde izlenir bir televizlyon yapmaya çalışalım. Bizler günde 10'a yakın canlı yayın programlarıyla izleyecileremize boş ekranlar değil, bizlerin örf ve ananelerini de yansıtan eğitim, bilişim ve ekonomi alanında programlar sunuyoruz. Bugüne kadar yaptığımız yayınlarla Samsun halkının teveccühlerini kazandık, bundan sonra daha çok çalışarak, daha fazla mesai yaparak , bize gösterilmiş olan teveccühü bir kaç adım daha ileriye taşıyabileminin çabası içinde olacağız." dedi.

berusa55

arkadaslar en sonunda beklediğimiz oldu!artık samsunumuzun bir kanalı turksat uydusundan bütün dünyada!en cok da gurbetcilerimiz için samsunumuz dısında olanlar için sevindim!darısı klas tv nin basına!onu da en yakın zamanda turksatta görürüz umarım!

mehmet yılmaz

gerçekten de sevindirici bir haber bu... Sadece Samsun dışındakiler değil bizim gibi Samsun'da yaşayıp çatı anteni kullanamayanlar için de güzel bir haber.

Ancak asıl imtihan şimdi başlıyor. Kanal S bundan sonra daha profesyonelce ve kaliteli işlere imza atar inşallah.

MeL_55

vallah cok iyi oldu bravo artik samsun samsunspor haberleri gecirmiyecegiz !! cok sevindim bu habere sagol berusa55

bengülü

evet sonunda istediğimiz oldu bundan sonra samsunsporumuzu daha yakından izleme şansımız olucak işte artık bizimde bir uydumuz var bundan sonra samsuna hergün gitmiş gibi olucağım samsunumuz artık evimizde bu başarılardan dolayı kanal s sahibine ve çalışanlara tş ediyorum

jean

yahu kafayi yicem en cok istedigim sey oldu simdide acilmiyor bende insalah yayin olur turksat 2 a var bende c yele ayni normalde cikmasi lazim anlmadim niye cikmadi

MeL_55

Alıntı yapılan: "jean"yahu kafayi yicem en cok istedigim sey oldu simdide acilmiyor bende insalah yayin olur turksat 2 a var bende c yele ayni normalde cikmasi lazim anlmadim niye cikmadi

turksat 2a lan cikmaz turksat 1c oluyor tek

berusa55

arkadaslar turksat1c ve 2a aynı yörünge zaten!taratma yapmayın da direkt frekansı manuel girin mutlaka çıkar!su an test yayın!yaklasık 1ay sonra normal ve logolu yayına gececekler!tekrar hayrlı olsun samsunumuza!

jean

evet turksat2a ve 1c ayni c de cikipta turksat 2a da cikmaszssa anlami yok uyduya gecmenin antenciye soracam neyin nesi diye cikmadi bir turlu

red_white

devamı gelmedi böle şeylerin çok güzel

jean

tamam oldu frekansi yukselttim 12608 di 12609 u yazdim oldu gercekntende gfuru verici "karadenizin incisi" "kurtulusun basladigi yer" gibui ifadeler kullaniliyor sevindirici artik atilla cebeciyede bakacaz hemen turkiyeyi aramak icin kart alacam canli programa baglanmak icin acaba hangi gunler tam saati kac bilen varmi?

lucapicola

Gerçekten süper haber.Uydudan tv yayınlarını takip ettiğimden samsun haberlerinden mahrumdum. Artık uydudan samsunumuzu takip edebileceğiz.Darısı Klas tv nin başına artık.

bengülü

artık bizimde bir kanalımız oldu tabiki çok sevindim ama nedense spor haberleri verilmiyor haberlerden sonra ben samsunspor hakkında hiç haber yok pazartesi akşamları sadece atilla cebecinin programı var spor 55 başka hiç samsunspor konusu yok ben burdan diyorumki spor müdürü sayın atilla cebecinin email adresi varsa bu konu hakkında email atalım her haberlerden sonra samsunsporumuzu izleyebiliriz nedersiniz

red_white

arkadaşlar o zaman kanala maillerle telefonlarla sürekli samsunspordan haberlerin yetersiz olduğunu belirtmeliyiz

veis

dün uydudan bakdımda antep tv bile var ya herşeyde çok gerideyiz bunu anlıyamıyorum.samsunun ne eksigi var antepden ordudan.