Sandıkta görüşürüz vekiller......

Başlatan cem and naz55, 13 Aralık 2006, 22:29:43

« önceki - sonraki »

cem and naz55

tersane yapacaz dediniz -öylebirşeydemedik dediniz
lokoil zongulda ka değil samsun a yapılacak dediniz-beceremediniz
mobil santral artık çalışmayacak dediniz-daha dün çalışacağı açıklandı
ve sonunda havzanın köyünü amasyaya bağladınız
bunun sandığıda var ve ağzınıza yüzünüze bulaştırdığınız çok şey
ben burda siyaset yapmıyorum ben samsunluyum sadece şehrimi seviyor ve üstüme düşeni yapıyorum
admin sakın bu topiçi siyaset var diye silme ben samsunluyum bu memlekete beş kuruş faydası olmayan insanlar bu şehre bir kazık çaktırmak için uğraşmayan insanları buraya yazmak bir samsunlu olarak boynumun borcu
admin sakın silme bu topiçi senden rica ediyorum
  SAMSUN BUNLARI UNUTMAZ SANDIKTA GÖRÜŞÜRÜZ

kayacan

Bende ilk defa oy kullanacağım hesap sormak için dört gözle seçimi bekliyoruz. Samsun bu dönemki gibi hiç perişan olmamıştı.

jean

milletvekillerinin alayi trabzonlu hayatlarini iyi okuyun lutfen kokenlerini iyi arastirin samsunumuzu trabruma teslim etmeyeliù

yönetici

Başlık silinmedi, yalnız yanlış anlaşılma olmasın "admin kesinlikle silme" uyarısından dolayı değil. Amacın siyaset olmadığı düşüncesinden dolayı kalabilir. Yani küfür, hakaret, tehdit ve propaganda gibi bir durum olduğunda bu uyarılara bakılmaksızın silmek durumundayız. Bu olayda parti ismi önemli değil. Samsunspor'a duyarsız kalacak, şehrin gelişimini kendi kariyerinin en az yarısı kadar önemseyecek isimleri seçmemiz gerektiği ortada. Hangi partiden olursa olsun adayların herhalde hepimiz bu özelliklerine dikkat ederiz ..

Tribün_ali

Yaşim 18 ilk defa bende oy kullanacak abiler kimi öneririsiniz ona verim kendim ki en az 10 arkadaşımda bana uyarlar bize samsunsporlu alt belediye başkanları lazım oy için samsunsporlu istemiyorum

piyanist

Yaşım 24 2 defa seçim gördüm 2 sindede oy kullanmaya gitmedim.3.sünü görecez yine gitmeyecem.Sebeplerini açıklayamıyorum çünkü ilk önce burası bir taraftar sitesi İkincisi İnternet üzerinden konuşmaktan çok daha farklı yerlerde konuşmak daha faydalı olur düşüncesindeyim.İnternet üzerinden yanlış anlaşıma olabiliyor.Boşu boşuna 3 yıl 9 Ay yatmayalım :!:  :!:  :!:

Tribün_ali

Onur abi ciddimisin bir yazı ugruna 3 yıl 9 ay mı yatacaz

piyanist

Alıntı yapılan: "samsunlu1965"Onur abi ciddimisin bir yazı ugruna 3 yıl 9 ay mı yatacaz

3 Yıl 9 Ay ın Anlamı Başka.Özelden Anlatırım Ben Sana Burda Olmuyor