Lig A | Ara transfer başlığı

Başlatan radikal-fma, 04 Aralık 2006, 10:53:56

« önceki - sonraki »

tunç güvenoðlu

transfer yapmak önemli degil önmeli olan adam gıbı adamları bulup oynadıgı sürece samsunsporlu olan samsunspor formasının hakkını verecek adam bulmak gerek.futbolcular bir profesyonellik dir diye tutturmusşar ama bırazda amatör ruhla oynasalar bu takım başarılı olur.

oğuzhan55

Lig A'daki futbolcular konusunda bilgim yok.Zaten benden çok bu konuda transfer komitesinin bilgi sahibi olması gerekiyor.İnşallah onlar da transfer yapıldı desinler diye işimize yaramayacak oyuncuları almazlar.Bunu yapmayacaklardır çünkü en azından geçmişte yapılan hatalar biraz olsun buna engel olacaktır.Levent hocanın isteyip faydalanacağını düşündüğü oyuncular alınmalıdır.

hasselbaink

1- başkan "paramız yok" diye sızlanıyor. benim de param yok, acaba Samsunspor'a başkan mı olsam? kardeşim yoksa bırakın gidin yada olması için çabalayın.
2- İlhan'ın adını geçmesi yazan kişiler için utanç verisic birşey. adam futbolu bırakmış gitmiş. geçende de biri D.Bükreşli niculescu falan diyordu. Beyler bu forumu okuyan yabancı birilerine güldürmeyin Samsunspor taraftarını.
3- taraftar temsilcisi bir arkadaşımız, ercüment coşkundere'ye bir rapor sunulacağını söylemişti. rapor ne durumda ve ercüment bunu gerçekten dikkate alır mı?
4- takıma direkt girecek 5-6 sağlam adam almamız lazım. Aha da size Canikli aibinizden/kardeşinizden transfer dosyası.
a) D.Bakırspor maddi krizde bu takımdan iki hücumcu Burhan Eşer ve Mohammed Ali Kurtuluş parayı bastırılıp alınmalı. M.Ali iki yıl önce Sivas'ı tek başına taşımıştı. Burhan da stil olarak F.Bahçeli Tuncay'ı andırıyor. Okan Yılmaz gibi sorunlu bir oyuncu lazım değil bize.
b) Azerbaycan milli takımının ve Bakü FK'nin orta saha oyuncusu Ceyhun Sultanov alınmalı. Levent Eriş röportajında "neden olmasın" demişti. Azeri olduğu için dil ve kültür sorunu olmaz.
c) Sağ ve sol kanatlar aksıyor. Bu nedenle bizde iyi bir grafik çizen ve şu an Şeker'de kadro dışı olan Tamer alınabilir.
d) Avrupa'dan Türk oyuncu alınmasına karşı değilim. Ama bir İbrahim Aydemir bir eski Erkan kalitesinde olacaksa aman kalsın. Transfer komitesi epeydir gezip tozuyor. Bulsunlar artık birşeyler.
e) çok zor bir ihtimal ama Zico'nun gözden çıkardığı Serkan Balcı ile Beşiktaş'ta oynayamayan Ali Güneş gibi isimlere teklif götürülebilir. Ayırca G.Saray'da fırsat bulamayan Uğur Uçar ve Aydın da bize uygun topçular.

Ben taraftar olarak bu kadarını düşünebiliyorsam, yönetim de yapsın artık birşeyler.
Yoksa Bursaspor'lu Hatce Recep gibi başkan olacağım bu takıma.

Çok ciddiyim ha...
Canikli başkan, Samsunspor şampiyon tezahüratlarına alıştırın dilinizi.

Gurbetci Bülent

Benim 1 numarali favorim Mehmet naz . onun futbolina bayiliyorum ama gelirmi bilmem veya g,birligi birakirmi onu.
Insallah 2.yari serkan aykut düzelirdi o eskisi gibi golleri yazsa.

veis

cem and naz sana katılıyorum ümiti transfer dönemindede yazdım süper bi adam antalyayı o çıkarttı geçen sene yunusda süper bi golcü.ama 4 büyüklerden kiralamadan yanayım kocaeli bile kingston ile anlaşmış kale için yani 5 ve ya 10 tane gurbetçi veya gaziden adamsa 4 tane saglam süperlig topçusu olsun yeter.

ahmet

burda bir taraftar olarak fikrimi sundum ama görüyorum ki canikli  kendi kendine kafaya almaya çalışıyor.doğru yada yanlış ama birileri samsunspor için kafa yormuş bir trasfer listesi ortaya koymuş yinede saygı lütfen saygı bu takım bizim.

piyanist

Caniklinin transfer listesi bana çok akıllıca geldi.Ama yönetim kurulunda bunları düşünen varmı oda ayrı bir konu.Yoksa olmaz bizim paramız yok böyle devam edecezmi diyorlar.Napalım kaderimizde varsa Lig B'ye Düşmek razımı olcaz diyorlar.Yoksa Lig A da Tutunsak orta sıralarda oda bize yetermi diyorlar.Eğer öyle bir şeyler düşünüyorlar ise akıllarını başlarına alsınlar ve unutmasınlarki burası Samsunspor Klübüdür.Gerçi Sayın Başkan Ne kadar parasısız felan desekte ben iyi transferler yapacaklarını biliyorum.Yada kendimi öyle avutuyorum.

hasselbaink

Alıntı yapılan: "ahmet"burda bir taraftar olarak fikrimi sundum ama görüyorum ki canikli  kendi kendine kafaya almaya çalışıyor.doğru yada yanlış ama birileri samsunspor için kafa yormuş bir trasfer listesi ortaya koymuş yinede saygı lütfen saygı bu takım bizim.

valla kardeşim senin nerde yorum yazdığını bilmiyorum bile. bu topicte bir yorumun yok bildiğim kadarıyla. ayrıca kafa bulmuyorum ama sanki yönetim bizimle kafa buluyor gibi.

yazdığım liste hiç kafa bulan bir liste değil. sadece eleştirip bırakamk istemedim alternatif de sundum yönetime. herkesin fikrine saygı duyarım ama saygı kadar mantık da lazım değil mi?

bengülü

arkadaşlar bu arada şekerspor tamer tuna ve ahmet dursun kadro dışı kaldılar neden samsunspor'a gelmesinler transfer olabilirlermi samsunspor'a ben merak ediyorum

MeL_55

AlıntıTRANSFERDE DÜĞMEYE BASILDI

Eskişehirspor'dan Serkan Rençber ve Elazığspor'dan Erman Kılıç'ı renklerine katmak isteyen Samsunspor'un bu oyuncuları büyüteç altına aldığı öğrenildi

İKİ İSİM ÖNE ÇIKTI
Samsunspor'da devrenin bitimine bir hafta kala transfer çalışmaları ayyuka çıktı. Kırmızı-Beyazlılar, büyük gizlilikle yürüttüğü transfer çalışmalarında sona geldi. Samsunspor'da Eskişehirspor'dan Serkan Rençber ve Elazığspor'dan Erman Kılıç listede bulunun diğer oyunculardan bir adım öne çıkan futbolcular olarak göze çarpıyor.

GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR
Yönetimin bu futbolcularla anlaşma sağlamak için büyük mücadele verdiği ifade edildi. Kırmızı-Beyazlı ekibin gündeminde daha bir çok isim yer alıyor. Önümüzdeki günlerde Teknik Direktör Levent Eriş'in raporu doğrultusunda bu iki ismin dışında diğer oyuncularlada görüşüleceği ve kadronun güçlendirilmesi adına gerekenin yapılacağı açıklandı.

MeL_55

Serkan Recber kim dir ?

dogum günü:18.10.1975
YAS: 31
1,74
sag sol ayak
sol da oynayabiliyor

Erman Kilic kim dir ?
forvet ama tam detayli boyu falan bulamadim

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "MeL_55"Serkan Recber kim dir ?

dogum günü:18.10.1975
YAS: 31
1,74
sag sol ayak
sol da oynayabiliyor

Serkan Rençber çok genç yaşta Parreira ile şampiyon olan F.Bahçe kadrosunda bulunmuş ve zaman zaman da oynamış bir oyuncuydu.(1995-96) Ancak takımda Kemalettin ve Saffet Akbnaş gibi isimerin olması nedeniyle Ç.Dardanelspor'a gitmiş ve uzun süre orada oynamıştı.
Geçen sezon Bursaspor formasıyla başarılı maçlar çıkarmıştı. Bu sezon Samsun'da oynadığımız Eskişehir maçında da rakibin en çok göze batan oyuncusu olmuştu. Orta sahada iyi pas yapan ve oyunu yönlendiren bir isim. Ancak en büyük eksiği gole dönük olamaması.
Bu arada haberin kaynağı nedir bilemiyorum. Serkan'ın Eses'le sorun yaşadığını hiç duymamıştım.

Erman Kılıç hakkında herhangi bir kanaatim yok.

Alıntı yapılan: "canikli"
a) D.Bakırspor maddi krizde bu takımdan iki hücumcu Burhan Eşer ve Mohammed Ali Kurtuluş parayı bastırılıp alınmalı. M.Ali iki yıl önce Sivas'ı tek başına taşımıştı. Burhan da stil olarak F.Bahçeli Tuncay'ı andırıyor. Okan Yılmaz gibi sorunlu bir oyuncu lazım değil bize.
b) Azerbaycan milli takımının ve Bakü FK'nin orta saha oyuncusu Ceyhun Sultanov alınmalı. Levent Eriş röportajında "neden olmasın" demişti. Azeri olduğu için dil ve kültür sorunu olmaz.
c) Sağ ve sol kanatlar aksıyor. Bu nedenle bizde iyi bir grafik çizen ve şu an Şeker'de kadro dışı olan Tamer alınabilir.
d) Avrupa'dan Türk oyuncu alınmasına karşı değilim. Ama bir İbrahim Aydemir bir eski Erkan kalitesinde olacaksa aman kalsın. Transfer komitesi epeydir gezip tozuyor. Bulsunlar artık birşeyler.
e) çok zor bir ihtimal ama Zico'nun gözden çıkardığı Serkan Balcı ile Beşiktaş'ta oynayamayan Ali Güneş gibi isimlere teklif götürülebilir. Ayırca G.Saray'da fırsat bulamayan Uğur Uçar ve Aydın da bize uygun topçular.

bu liste gayet uygun bence de. özellikle ,burhsan ve Muhammed Ali bu ligin üzerinde oyuncular.
Ayrıca F.Bahçe'li Semih için ciddi anlamda bastırmak lazım. Zor ama denemeden de olmaz. Yine Fenerli Kerim Zengin de tercih edilebilir. Okan Yılmaz, Ahmet Dursun gibi isimlerden bu saatten sonra kimseye hayır gelmez!

veis

bence serkandır okandır ermandır biraz salıyorlar sezon naşındada arda diyardan göksel trabzondan mekhmet yılmaz derken gele gele gökhan kabalar barışlar fatihler geldi.eskişehirden serkandansa ümit aydın tam bir savaşcı.

Tribün_ali

Rize spordan cem baki alınmalı gercekten iyi futbolcu kadro dışı kalmış kötü oynadıgından degil hocayla anlaşamamış  almalıyız

Tamer55

arkadaşlar iyi has da güzel isimler öneriyorsunuz ama
başka takımda süper oynıyan futbolcular  bizim takıma gelince hiç oynıyamıyorlar ne hikmetse yanılıyormuyum yoksa ?