Lig A | Ara transfer başlığı

Başlatan radikal-fma, 04 Aralık 2006, 10:53:56

« önceki - sonraki »

radikal-fma

SELAM SÜYÜK SAMSUNSPOR'UN BÜYÜK TARAFTARI! ANLAŞILAN OKİ BU SENE SÜPER LİG HAYAL... BU NEDENLE BEN DİYORUM KİBU SENEYİ KAYBETTİK BARİ GELECEĞİMİZİ KAZANALIM.. BİR YIĞIN PARA VERİP FUTBOLCU ESKİLERİNİ ALACAĞIMIZA GENÇLERİMİZE YER VERELİM. MESELA EREN FORVETTE ONA ŞANS VERİLSİN. TRANSFER EDİLECEK İSİMLERİNDE GELECEĞİ OLSUN

Mesajlarınızı lütfen CAPS LOCK açık konumda iken yazmayınız. Forum yönetimi.

AllydeenleaR

arkadaşım düşüncen güzel olabilir ama herşey daha bitmiş diye bir şey yok aradaki puan farkı kapatılabilir zirvedekiler barcelona chelsea değilki 10 hafta 1 puan kaybetsinler
devre arasında 2 forvet 2 tane de kanatta etkili olabilecek adam alırsak en kötü ihtimal play-off lara kalabiliriz
ama eldekilerinde çıkması lazım dediğin gibi
örneğin dün beni maçta fitil eden sivastan alınan ibrahim onun yerine kimi oynatsan iyi oynar
fatih: kötü değil ama daha iyi biri yanında adı bile geçmez
sinan demircioğlu: her maçta bariz hataları var daha iyisi gelirse çok iyi olur
s.Dökme:çok pasif özellikle ilk yarı dolandı saha içinde daha aktif bir adam lazım

ve diğerleri...

Bide Mustafa Çiçek uzaktan şut çekmese tam süper olacak :D

piyanist

Adam gibi yapılacak 3-4 transfer bizi rahat bir biçimde ilk 6'ya sokar.Yalnız kimsenin Sabrı kalmadı gayrı.Bu taraftar başarı istiyor ki en doğal hakkı.Eyvallah gençlere yer verilsinde takım başarılı olsun.Eğer takım başarılı olamayacaksa napalım genç futbolcuları.

since1965

kim varda kimi alacaklar benim aklıma gelen yok

ama şöyle olabilir sezon başındaki gibi 16 kişi transfer ettik demek için yine transfer yaparlar

AllydeenleaR

Alıntı yapılan: "since1965"kim varda kimi alacaklar benim aklıma gelen yok

ama şöyle olabilir sezon başındaki gibi 16 kişi transfer ettik demek için yine transfer yaparlar

arkadaşım isim olarak bilmiyorum da takımların kadro dışı kalmış adamlar var
örneğin sakaryada okan yılmaz alabilsek çok iyi olur

bodensee55

celil cenk evren playmaker olarak!!!!ilhan mansiz!!veyswel olabilir antepden!!!!

sag sol bek orta sahaya adam lazim kesik diyorsa baskan bari kazakitsandan veya azerbaycanda topcu alin be ...yapamiyorsan def olup giden yapan cikar elbet bu koca sehirden

piyanist

İlhan Mansız gelmesinde kim gelirse gelsin.Hala unutamadım o 5 sene önceki ihaneti

RenTinRen

göz doldurmak için AHI GİTMİŞ VAHI KALMIS 4-5 futbolcu alırız hiç umutlanmayın....

Tribün_ali

Kendimizi avutmayalım lig başlarken şampiyon oluruz diyorduk düştügümüz duruma bak şimdi ise devre arasına bekliyoruz biz de bu yönetim var ken biraz zor süper lig bu hafta göründe bakın antep yenecek bizi bir sene daha süper lig özlemi cekecegiz

bluegreen55

Defans ikinci lige göre idare eder.acil değil en azından.

forvette serkan ve canerin iyileştiğini düşünürsek gökhan kaba ve serkan özdemiri yollayıp biri alınabilir..

bize asıl lazım olan oyun kurucu..

maddi durumumuzuda düşünürsek celili geri alıp takımın oyun kurucu sorununu yani takımı hole götürecek oyuncu sorununu çözmüş oluruz.takıma iyi bir abi lazım celil bu iki görevide yerine getirebilirse fena gençler yoktur bizde..

tabi cenkde gelse iyi olur ama sanırım o transfer dönemini bekliyor başka bir süper lig takımında izliycez onu.

cem and naz55

benim gözüm ümit aydın ve yunusta 2side kadro dışı ümit eskişehiri terketmiş yunus devre arasında serbest ikisini alırsak bence doğru transfer olur bu arada etimesgut tamer tunayı da serbest bırakıyor bizimkinler alırsa şaşırmayın derim

bodensee55

bu yöneticler  bakalim kimi alacaklar bundan öte izmirli light eris bakalim kimleri aldirack??
cok passive bi hoca pisirik bi futbol oynatiyor...bilmiyor futbolu......

MeL_55

Alıntı yapılan: "Müzisyen_Onur"İlhan Mansız gelmesinde kim gelirse gelsin.Hala unutamadım o 5 sene önceki ihaneti

ilhan mansiz i ne aliriz ne de gelir

piyanist

Alıntı yapılan: "MeL_55"ilhan mansiz i ne aliriz ne de gelir

Eyvallah

yönetici

@ Muzisyen Onur

Forumu tek kelimelik fikir içermeyen mesajlarla doldurmamaya dikkat edersen iyi olur.

@ cem and naz @ bodensee,

İkili diyalog ve karşılıklı atışma şeklinde mesajlarınız silinmiştir.
Bu topice varsa devre arasında transfer konusunda düşünceniz yazınız.