Yönetim istifa ! !

Başlatan supporter, 01 Ekim 2006, 16:59:56

« önceki - sonraki »

hasselbaink

Yönetim bir toplanabilse istifa edecek ama adamların toplanmaya mecali yok! bunların çoğu iş adamı, basit bir kural vardır... beceremiyorsanız bırakın gidin; becerebilecekler gelsin. Beni, fabrikanıza genel müdür yapar mısınız? Hayır... niye, çünkü onun eğitimini almadım ve o donanımdan yoksunum .Bu da gayet açık YÖNETME SANATINDAN haberiniz yok ve kötü yöneticilersiniz. Üstelik işinizi de sevmeden, baştan savma yapıyorsunuz.

Aralıkta en geç ocakta zaten gideceksiniz. Bir an önce gidin de bitsin bu ıstırap.

Sempatik Bengülü

evet bizde özledik eski samsunsporu

supporter

istifa falan yok..

bunlar gönül değil de; tam görev adamı
biz ya da samsundaki spor otoriteleri ne derse desin.
kendilerine gel diyen kişi gidin demeden gitmezler.

Alıntı yapılan: "Hakan Dilek"Ne demiş Ercan İnce o ince açıklaması arasında; "Yeni hedefimiz ilk altıya kalarak Play-Offta  mücadele edebilmek..." İkinci Başkan takımın bugünkü durumdan çıkışının yolunu çiziyor bir anlamda. İşte böyle bir stratejiste ihtiyaç var Samsunspor'da.

Ne demişler, devir ince hesap devri... En azından suçlu saydıklarını ellerinde tüy ve katranla bezeyip suçluları şehir meydanında asmaya kalkanlardan çok daha akıllıca...

Bir sözüm de Hakan Dilek'e..

"Ercan'ın ince sözleri" başlıklı yazısında Ercan İnce'nin hedef küçülttük demesini öve öve bitiremiyor. Bir de eleştirileri ağız dalaşı olarak söylüyor.

Bir insanın yazdığı gazetenin adı, fikirlerini bu kadar değiştirmeye mecbur bırakıyorsa diyecek fazla bir şey bulamıyorum..

Eleştirmek adam asmaksa, geçen sene senin yaptığın neydi?
Eleştirdiğin zihniyetin hakim olduğu gazetede yazınca böyle oluyor demek..

Tamer55

yöneticilere ve futbolculara kına gönnderelim bir tarflarına yaksınlar

Harun55

Alıntı yapılan: "TAMER55"yöneticilere ve futbolculara kına gönnderelim bir tarflarına yaksınlar
:lol:

hasselbaink

Alıntı yapılan: "supporter"Bir sözüm de Hakan Dilek'e..

"Ercan'ın ince sözleri" başlıklı yazısında Ercan İnce'nin hedef küçülttük demesini öve öve bitiremiyor. Bir de eleştirileri ağız dalaşı olarak söylüyor.

Bir insanın yazdığı gazetenin adı, fikirlerini bu kadar değiştirmeye mecbur bırakıyorsa diyecek fazla bir şey bulamıyorum..

Eleştirmek adam asmaksa, geçen sene senin yaptığın neydi?
Eleştirdiğin zihniyetin hakim olduğu gazetede yazınca böyle oluyor demek..

Hakan Dilek sırf süslü cümleler kurmak adına mı yapıyor bunu yoksa ne söyleyeceğinden çok nerede söyleyeceğine mi özen gösteriyor?

diyelim ki süper stratejist bu adamlar. peki, 25. haftada şampiyon olurken, eze eze şampiyon olurken, gücümüzü ligde herkes görecekken stratejileri yok muydu hazretlerin?

Bu adamların yeni stratejilerini söyleyeyim o zaman, ileride sürpriz olmasın.

5 hafta sonra- hedefimizi ilk devreyi mümkün olduğunca puan alarak kapatmak
10 hafta sonra - hedefimiz ligi orta sıralarda bitirip önümüzdeki yılın stratejisini kurmak
20 hafta sonra - hedefimiz ligde kalmak
sezon sonu - zaten bu takıma bizden başka sahip çıkan yoktu, bu kadar oluyor

Ama yönetim değişecek ve bu stratejilere gülerek bakacağız inşallah. Hey gidi hey! Bir zamanlar Romanya'nın D.Bükreş ile kardeş kulüp olup, Orumaları, Steleaları stratejik hedef koyan bir takımı ne hale getirdiler. En hazini de Samsunsporun entelektüeli denilen adamların da bu çizgiye cevaz vermesi.

veis

ya rkadaşlar bu saatden sonra yönetimde degişse bi cacık olmaz şuan ismail uyanıkda gelse olamaz niye biliyormusunuz ismail uyanıgı sevmememden degil veya bu adamları sevmemden degil sebep bu takımın gollerini yine serkan ve caner atacak golleri akın ve maksic kurtaracak defans yine kenandan oluşacak yani eski tas eski hamam ve son söz bu durumda samsunsporun başına kimse gelmez helede ismail uyanık hiç gelmez çünkü çınar devriliyor ve kimsenin ruhu sızlamıyor taraftar hariç.

hasselbaink

tesislerin kapısında çevik kuvvet bekleten zihniyet şimdi de tesislerin etrafına branda germiş.

Acaba o branda Samsunspor'umuzu düşüdüğünüz durumu da örter mi dersiniz?

Tamer55

pazar günüde stadın etrafını  brandalarla kapatsınlarda b...tan
futbollarını kimse görmesin

Tribün_ali

elerindem gelini ardına koymsınlar yapılacak sa  yapılır operasyon

hasselbaink

Alıntı yapılan: "TAMER55"pazar günüde stadın etrafını  brandalarla kapatsınlarda b...tan
futbollarını kimse görmesin

Stadın etrafını brandalarla kapatmadılar ama bir güvenlik duvarı ördüler.

Beyler, bu yönetim gitmedikçe şampiyonluk da güzel günler de hayal bize. A.Sebat'ı yeneriz inşallah ama bunlar hep geçici çözümler olacak. Sakat fikirlerle sağlam zaferler elde edilemez. Bu zihniyetin Samsunspor'a uzun vadede verebileceği hiçbir şey yoktur. Maalesef taratar olarak biz de kanıksadık sanki bazı şeyleri! Telekom yenilgisini ömrüm boyunca unutmayacağım ve bu rezalete sebep olanları istifaya davet etmektwen de hiçbir zaman vaz geçmeyeceğim.

Allah'ını seven istifa etsin.

supporter

Alıntı yapılan: "İsmail Başaran"SAMSUNSPOR Kulübü Başkanı Mazhar Başoğlu'nun bulunduğu makama Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın isteğiyle geldiğini cümle alem bilmektedir. Bunu bizim bilmemiz de anormal sayılmamalıdır değil mi?
Sayın Başoğlu buna rağmen geçenlerde şöyle bir kelam etmiş:
"Yusuf Ziya Yılmaz benim işime karışamaz, karıştırmam da..."
Böyle bir kelamda neden bulunmuş bilmiyorum. Ancak bu ifadeden hareket ederek şöyle bir soru sormak geçiyor aklımdan:
Acaba Mazhar Başoğlu ile Yusuf Ziya Yılmaz'ın araları Samsunspor yüzünden açılıyor mu?
Buna da akıl sır erdiremiyorum ya neyse.
Hele de seçim öncesi böyle bir duruma iki taraf da düşmek istemez.
Çünkü yine Yusuf Ziya Yılmaz'ın AKP listesinden milletvekilliğine aday olacağı ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na da Mazhar Başoğlu'nun hazırlanmakta olduğu söylentileri ayyuka çıkmaya başladı.
Ne hikmetse ne Yılmaz ne de Başoğlu bu konuda bir açıklama yapıp "Hayır, yok böyle bir şey" demiyorlar.
Kamuoyunun bu konuda oluşmasını bekliyorlar belki de.
Zaman her şeyin ilacıdır derler.
Doğru da derler...

Umarım bu bilgi de doğru değildir..