Yönetim istifa ! !

Başlatan supporter, 01 Ekim 2006, 16:59:56

« önceki - sonraki »

oğuzhan55

Burada bir konuya değinmek isterim.Hasan Şengün'ün istifasının ardından yönetim teknik direktör arayışına girmişti.Birkaç isimle görüşülmüştü.Benimde Samsunspor'u çalıştırmasını çok istediğim Hikmet Karaman'a da teklif götürülmüş kendiside konuyla ilgili olarak Celil'i arayıp bilgi almıştı.Aslında Hikmet Karamanla anlaşma sağlanamadığı günden beri sorunun yeni bir teknik direktör almakla çözülemeyeceği belliydi.Çünkü Hikmet hoca için kulüp tercihinde öncelikli olarak aradığı şey  istediklerini yapacak, takımda eksik gördüğü konularda kendisine yardımcı olacak iyi, sağlam bir yönetim kadrosuyla çalışmaktı.Celil'i dahi arayıp son karar aşamasında olan bir teknik direktör Samsunspor gibi bir kulübe gelmediyse bence tek neden yönetimdir.Arada başka sebeplerinde olabilme ihtimali olmasına rağmen bence sorun Hikmet Karaman'ın mevcut yönetimden takım adına istediklerinin karşılanamayacağını anlaması üzerine yönetimden kaynaklanmıştır.Sorun yönetimdir ve onlarda işlerine geldiği gibi kendileriyle uyum içinde çalışacak başka bir hocayla anlaşmışlardır.Takımdaki bütün sorun yönetimin sağlam durmamasından kaynaklanmaktadır.Yönetimin ağır basan bir tarafı olsaydı Levent Eriş yerine başka bir isim teknik direktör olurdu.Anlaşılan Levent hocanın yönetimden istekleri az olmuş ya da böyle bir yönetimden ne istemişte ne yapmışlar?

Sadece Samsunspor

abi takımın bütün iskeletini bozdular olacağı buydu şimdi celil rafael dursaydı 1. idik ama nerde abuk sabuk oyuncular oyuncu demek bile zor ama hadi neyse

YÖNETİM İSTAFA ARTIK GİDİN DAHA DURMAYIN İSTİFA İSTİFA İSTİFA

jean

ne olursa olsun her ne kadar futbolcular lige alismamis lsalarda samsunspor bu kadar kotu olma hakkina sahip degildir cunku ismi samsunspordur

hasselbaink

bu akşam standart yönetim kurulu toplantısı var
istifalar çıkabilir deniyor ama bu zayıf bir ihtimal
çünkü yöneticierni mantığı şu; biz üzerimize düşeni yapıyoruz, futbolcuların alacağı yok, sorun topçularda!"

Kadro dışı bırakmalar çıkabilir bu akşam. Gerçi, Samsunsporluluk aşkını çoktan kadro dışı bırakmışlardı ya neyse.

Gelişmeleri duyarız yarın. Başkan yurt dışından gelmiş.

King Of The North

Bu 2 numaralı Tufan denen adam kim ya 2 gol yedik onun yüzünden kandine çeki düzen vermeli.Gönderilmeli demiyorum çünkü Rafaele o kadar sabır gödterdik koca sezonda bizde atamadığı golü 4 haftada Manisada attı kadere bak ya.Bizden giden aslan oluyor gelen kuzu ve koridor.

MeL_55

Alıntı yapılan: "battal55"Bu 2 numaralı Tufan denen adam kim ya 2 gol yedik onun yüzünden kandine çeki düzen vermeli.Gönderilmeli demiyorum çünkü Rafaele o kadar sabır gödterdik koca sezonda bizde atamadığı golü 4 haftada Manisada attı kadere bak ya.Bizden giden aslan oluyor gelen kuzu ve koridor.

tufan denilen helif malatya dan gelme !!

Lusage

Alıntı yapılan: "MeL_55"tufan denilen helif malatya dan gelme !!

Tufanı Manisadan Rafael'e karşılık S. Dökme ile beraber aldılar.

Ayrıca Manisada Rafael'i oynatacak oyuncular mevcut. Bizde Oyunkurucu olarak oynayan bir oyuncu var mı ? ki Rafael gol atsın.

MeL_55

Alıntı yapılan: "Lusage"Tufanı Manisadan Rafael'e karşılık S. Dökme ile beraber aldılar.

Ayrıca Manisada Rafael'i oynatacak oyuncular mevcut. Bizde Oyunkurucu olarak oynayan bir oyuncu var mı ? ki Rafael gol atsın.

ugurtan malatyadan gelmeydi !!!
serkan Dökme ve tufan esin manisa dan
1 gaziantepden sinan demircioglu

Lusage

Haysiyetsiz Tufan 2-1 lik maçı 5-1 yaptırdı bir verdiğimiz futbolcunun performansına birde aldığımız futbolcunun performansına bak. :x  :x  :x

salihcakir

@musti 55;

Yönetimsiz kalırsak ikinci ligde bile göremeyiz takımımızı demissiniz de; bizim zaten bir yönetimimiz mi var? bu ne kadar dar bir kalıptır; sığ bir düşünce tarzıdır ki, süper ligde ekol haline gelmiş, deplasmana gelen takımların çekinerek geldiği bir şehrin takımını ikinci lige yakıstıran cümleler kurabilyorsunuz. Samsunspor'un adı öyle çirkince harcandı ve harcanıyor ki; savunulacak, elle tutulacak bir tarafı yok.

Siz yönetim gözüyle olaylara bakmış ve kendi içinde dahi barışık olmayan bir yazı oluşturmuzsunuz. Teşekkür ederiz. Ben de taraftar gözüyle olaylara bakmak istiyorum. Hani yönetim taraftardan tek farkı daha fazla para vermesiymiş kulübe; 100 milyarından 1 milyarını kulübe veriyormus ya. sizin överek anlattığınız hani.(Bu parayı da bir çevrede bulunayım, yeni insanlar, yeni çevreler, bana yeni paralar mantığıyla orada sandalye satın alarlar olduğu da aşikar ya neyse) sen bana, cebinde 10 milyon paran varken cebindeki paranın yarısıyla veya tümüyle, belki de yağmur altında takımına destek olmak için bilet alacak kadar samsunsporlu çıkar mı yönetimden ondan haber ver. yada istanbul'da olimpiyat stadındaki kupa maçında şahit olduğum bir kaç taraftar profili anlatayım da dinleyin Sayın Musti Bey. Birileri de tee Tuzla'dan gelmiş maça. hemde arabası olan ama samsunsporlu olmayan biri akrabalarını zar zor ikna ederek. birisi samsunsporlu yapmaya çalıştığı bir akrabasını getirmiş maça mecidiyeköyden, hem de yarım saatten fazla stada yol yürüyerek. Var mı o kadar samsunsporlu yönetimin içinden işini bıraksın da maça gitsin. Bir de içime samsunsporluluk aşkını düşüren manzarayı anlatayım da ibret olsun. sene bizim süper ligde fırtına gibi estiğimiz senelerden biri. Galatasaray önünde 2-1 öndeyiz. Hakem kararlı galatasaray golü atana kadar maçı bitirmeyecek. Dakika 90+7 sedat'ın kafa golü maç 2-2 oluyor. gol hemen önümüzde. o zaman kart kapısı denen bir bölüm. arkamda orta yaşlı bir adam mıhkandı kaldı oturduğu yere. o gözyaşlarını tutamazken, yanındaki samsunsporlular onu teselli etti.

Son bir kere daha hatırlatmakta fayda var sanırım. Samsunspor bir dernek, bir vakıf, bir lokal değildir. Sadece parayla samsunspor'a hizmet edilmez. edilemez. çünkü samsunspor SAMSUNSPOR'dur. yazıldığı gibi okunur ve kendi başına dahi bir çok anlamı barındıran derin bir kelimedir. SAMSUNSPOR.

Amsterdamli

Eline saglik sevgili Samsunkopat kardesim. 25. hafta sampiyonuz diyenler simdi hedef kucultmek zorunda kaliyorlar ve hedefi play off olarak belirliyorlar.

Yonetimi savunmaya kalkanlarin hepsi celiskili konusuyor. Dun Samsunsporlu spor yazarlari bile televizyonda celiskili konustukca icim daraliyordu. Medyamizda malesef gerekeni yapamiyor bu konuda. Hem sikayet edip veryansin yapiyorlar, ardinda yonetim giderse iyice kaos olur sahipsiz kaliriz gibi laflar ediyorlar. Madem oyle sikayetde etmeyin bu insanlar hakkinda.

Biz merakli degiliz insanlari en ufak bir olumsuzlukta istifaya cagirmaya. Modaya uyumuyoruz burada, isden anlamayanlari, atip tutanlari daha fazla basimizda gormek istemedigimiz ifade ediyoruz.

Yok iyi niyetliler, para veriyorlar vs. gercekten cok tesekkur ederiz. Eskiden bir Samsunsporum vardi onunla gurur duyardim, onu geri istiyoruz. Cokmu bu istedigimiz. Konu idarecilik yapmaksa bunu yapabilecek okadar insan var. Samsunlu Samsunsporlu olmayan bircok insan bile su mevcut yonetimden daha cok bilgi sahibidir bu takim ve gecmisi hakkinda.

Bu yonetim futbolculara karsi agirligini koyamiyor diyorlar, futbolcular onlari takmiyor diyorlar. Pesinede yonetim kalmali demeye cekinmiyorlar. Suc simdi futbolcularinmi, onlarda idare edilmek istiyor, yonetilmek istiyor ama bunu her onune gelende yapamaz iste.

Ali Akdeniz ben Samsunsporda oynamak istiyorum diye Denizliyi terk ediyordu, butun futbolcular bizde oynayabilmek icin can atiyordu. Nereden nereye geldik.

Biraz daha kalirlarsa bir hedef daha kucultup ligde kalmaya oynatacaklardir bu takimi.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "samsunkopat"

çünkü samsunspor, SAMSUNSPOR'dur. yazıldığı gibi okunur ve kendi başına dahi bir çok anlamı barındıran derin bir kelimedir; SAMSUNSPOR.

harika bir aforizma. bunun üstüne söylenecek bir söz laf-ı güzaftır!

supporter

Şirinler grubunun deplasman resimlerinden alıntıdır.

Telekom/Ankara deplasmanında bir Samsunspor taraftarı..
Kimseden utanmadıysanız şu insandan utanın!!

MeL_55

baskan ortalik ta yok "" yine bi bahane buldular !! yok oyuncular kötü !! bunlarin gitcegi yok

Tribün_ali

bu yönetimde zorla başa geldi y.z. yılmaz getirdi adamların umurunda degil samsunspor yenilmiş ve yenmiş ondan sonra bunlar da cıkar der adnan ölmez gibi derler bizi zorla getirdiler s. gidin lan