Yönetim istifa ! !

Başlatan supporter, 01 Ekim 2006, 16:59:56

« önceki - sonraki »

supporter

Artık bu ruhsuz yönetim defolsun böyle rezillik kepazelik tarihimizde yok

son 13 falan değil ben son 20 senedir böyle rezillik görmedim.
telekomdan da beş tane yedi bunlar ya dayak yememiş ya sayı saymayı bilmiyor
koskoca samsunspor bu duruma düşer mi be yazıklar olsun

yerlerine kim gelse daha iyi yapar. kimse gelmezse taraftar gelir yeter artık be

mehmet yılmaz

Samsunsporluluktan bihaber yöneticiler futbolcu taifesini ne kadar etkileyebilir ki?

Ama şuraya yazın; en geç ocak ayında bu atanmışlar güruhu gidecek ve takım Galip Öztürk'e bırakılacak.

Göreceksiniz...

bitecek bu acı, ama bizim de ruhumuz karardı!
Ölüyoruz be...

hasselbaink

Samsunspor'un sorunu yönetimdir.
Yönetim, elini takımımdan çek...
Yönetim, defolup git bu şehirden...
Size muhtaç değiliz, koskoca Samsunspor markasının içine ettiniz. Bu skor bizim tarihimizin en ağır yenilgisidir bence.
Sorumlular defolup gitsin. İsimler önemli değil benim için; Samsunspor önemli. Yeter artık! Bunu okumayacaksınız biliyorum ama gidin kardeşim.

AllydeenleaR

samsunspora ticari amaçları doğrultusunda gelen adamlar samsunsporu tarihinde görmediği yerlere getirdiler
bu saatten sonra takım zaten 1.lige çıkamaz bari gitsinlerde küme düşmeyelim

EN BÜYÜK TARAFTAR YÖNETİMDE FUTBOLCULARDA SAHTEKAR!!!!

O.YILMAZ

Alıntı yapılan: "AllydeenleaR"samsunspora ticari amaçları doğrultusunda gelen adamlar samsunsporu tarihinde görmediği yerlere getirdiler
bu saatten sonra takım zaten 1.lige çıkamaz bari gitsinlerde küme düşmeyelim

aynen katılıyorum

MeL_55

istifa edmezseler gidip demirlerlen odunlaarlan dövün

maviay55

adileri kovacam samsundan trabruma gitsinler!

King Of The North

Samsunsporda yönetim mi var arkadaşlar?
Olduğu halde böyleyse bu takım diyecek sözüm yok.Bu adamlara ruh aşılayamamışlar paraları sokağa döküp nerde kadro dışı kalmış kovulmuş adam varsa onları almışlar.

Lusage

Emin Ve Teknik Kadro Dışında Kulüpte hiç kimse kalmasın Büyük Başkan Alsın takımı Düşüreceksede Çıkaracaksada o yapsın. Kuklaların eline vermişler bir Futbol takımı oyuncak sanıp oynuyorlar....

Musti55

Yahu her gün her yerde okuyoruz...

"Yönetim istifa, ruhsuz herifler, bi boka yaramazsiniz, dövelim, edelim" diye.

Bunu diyenler kendilerine bir sorsunlar. VARMIYDI KI bu görevi üslenmek isteyen ve ayni zamanda kapasitesi olan baska bir grup?

Yoktu. Yönetim istifa, bu kulüp taraftarin diyenler..Bu Kulüp, herseyiyle Samsun'un, sizin, kimse bunun aksini söylemiyor ki.

Bu kulübün basina gelen adamlar Samsunspor Kulübüne ihtiyaci olan destegi vermek icin gelmis insanlar.

Siz saniyormusunuzki bu kulübün basinda olanlarin parasal baglamda herhangi bir geliri var? Uyanin arkadaslar, bu kadar saflik gercekten ayip yahu. Kulüp para yemekten baska birsey yapmiyorki. 2. Ligde siz saniyormusunuz alinan paralarin harcanan miktarlari esitledigini, neutralize ettigini? Yok öyle birsey.

Bu yöneticiler kendilerinin olan parayi Samsun adina bu takima yatiriyor. Ayni sizin bu kulübün maclarina gidip, destek olup, biletleri icin para ödediginiz gibi. Tek fark onlar sizin yüz veya bin katinizi ödüyor.

Biraz saygi gösterelim arkadaslar. Bu kulübün yöneticileri mutlu mu saniyorsunuz bu kadar yenilgiden sonra? Su kulübün basindaki insanlarin gecmiste nerde kötü birsey yaptigini, Samsun'a zararlarinin dokundugunu gördünüz?

Samsunluyuz, Samsunsporluyuz.

Illa protesto edecegiz diyorsaniz o zaman nefretinizi futbolculara yönlendirin, ama dikkat edin. Onlari küstürürseniz her macta 5 yeriz. Transfer sezonu kapali, baska yerden alinacak oyuncu yok. Alt yapi demeyin allahinizi severseniz. Hangi alt yapi yahu? Ordan alcak adam olsa almazmi teknik direktör? Yok ki almiyor adam bu kadar mantik yürütün yani.

Her macta 5 golde yesek yapabilecegimiz tek sey bu takimi desteklemektir. Maca gitmeyecekseniz kötülemeyin, kötüleyenleri desteklemeye cagirin, nefretinizi yutun.

Samsunspor takimi ve camiasi olarak onlarca engeli asmis bir takimdir. Sezona kötü basladik diye önümüzde kalan 28 maci kayip olarak mi yazacagiz?

HAYIR.

Destek olun su takima sonuclara bakmadan. Baklava götürün topculara, kalplerini kazanin. Küfretmeyi birakin su yönetime. Onlar birakirsa Samsun'u tasiyacak kimse kalmayacak. Yönetimi olmayan bir kulübünde 2. Ligde bile mücadele hakki kalmayacaktir.

Bir düsünün..yazik etmeyin.

Almanya'dan sevgi ve saygilarimla.

supporter

Sevgili Musti55, foruma hoşgeldin ve sağduyulu bir mesaj yazmışsın, teşekkürler..

Fakat Almanya isen de; oradan göremediğin şeyler var gibi.. Gerçi birçok şeyi adeta Türkiye'de ve hatta yönetimin içindeymiş gibi kendinden emin bir şekilde yazmışsın.

Öncelikle bu yöneticiler ceplerinden ne kadar para veriyor ya da hepsi veriyor mu bundan nasıl bu kadar eminsin bilmiyorum.. Zira ben toplantılara katılmayan, hayatında maça gitmemiş yöneticilerimiz olduğunu biliyorum.

Büyükşehir belediyesinin bu yönetime parasal desteği tam anlamıyla sağladığı biliniyor..

Ve sen bu durumda başka talip yoktu, bunlar geldi diyorsun. Kongre döneminde Büyükşehir Belediyesi ile temasa geçen kişilerden, listelerden, kulislerden hiç haberin olmadığını mı söylüyorsun? Bu maddi destek başka herhangi bir Samsunsporluya verilse, görevi kabul etmeyeceğini mi düşünüyorsun?

"Daha 28 hafta var" diyorsun, bu ana kadar zaten biz de öyle dedik ve hep bir hafta sonrasını umutla bekledik. Ama değişen bir şey yok.

Samsunspor'daki problemin artık sahadaki futbolla bir ilgisi olmadığı gün gibi ortada artık.
Sorun psikolojik, sorun zihniyet...

Mesele futbolu bilmekte, Samsunspor'u gerçekten sevmekte.

Saygılarla.

tunç güvenoðlu

yazık çok yazık ben hiç hatırlamıyorum 2.liğde son sırada oldugumuzu.şu gercek samsunspor bu yönetıme bir kaç gömlek büyük geldi .

MeL_55

Başoğlu yine yoktu

Samsunspor Başkanı Mazhar Başoğlu, yurt dışında bulunması nedeniyle Altay'dan sonra Türk Telekomspor maçında da takımını yanlız bıraktı. Daha önceden planlanmış özel işleri nedeniyle yurt dışında bulunan Başkan Mazhar Başoğlu'nun bugün Samsun'da olması bekleniyor. Başoğlu'nun ayağının tozuyla katılacağı bu akşamki yönetim kurulu toplantısında radikal kararların alacağı öğrenildi.

bengülü

y.ziya yılmazın işçi adamlarını artık samsunspor klübünde istemiyoruz derhal istifa etsinler şerefsizler

yönetici

HALK -

Tevfik Demir

AlıntıYeter artık..!

Deniz bitti, yalanlar, tezgâhlar, mazeretler, palavralar, adam harcamalar, sahte kahramanlar, sözde düşmanlar, ikiyüzlü kurtarıcılar...
Devriniz bitti...

25 maçta şampiyonluk, devre arası şampiyonluk bestesi, en iyi teknik adam, çok iyi derecede İngilizce bilen, üniversite mezunu menajer...
Yalanlarınız da kalmadı...

Kadromuz çok iyi, kimseye ihtiyacımız kalmadı, bu kadroyu kimse kuramaz, Serkan gol kralı olur, Adnan Milli takım oyuncusu, Gökhan Kaba için ne büyük fedakârlık yapıldı, kimler araya girdi... Ya Evren... Ooo..  bir harika,uzun saç Emin geleceğin yıldızı, Mehmet Polat itibarı için döndü, Serkan Özdemir futbol dehası... Yalan yalan, yalan..
Utanmanızda mı kalmadı...

Ya Levent Eriş, Diyarbakırspor'u bir anda yüz üstü  bırakan o büyük futbol dehası...Sıfır...Sıfır..Sıfır.. O gitti, Diyarbakır şaha kalktı...
Artık yeter...

Sayın Yönetim!
Sayın Teknik Direktör Eriş!
Formasına yakışmayan futbolcular!
Allah'tan korkmuyorsanız bari şu çilekeş taraftardan utanın...
Bırakın gidin... İstemiyoruz sizi...

Bu şehrin markasını yediniz bitirdiniz, bu şehrin zevkini, aşkını öldürdünüz...
Daha ne bekliyorsunuz...
Engin Uzun onurlu bir davranış gösterdi...
Siz neyi bekliyorsunuz...
Daha ne kadar kötülük yapmak istiyorsunuz...
Yetmedi mi? Doymadınız mı?

Daha kötüsünü kimse başaramaz, merak etmeyin...

Bilin ki gidişiniz bu takıma yapacağınız tek iyilik olacak... Onu bari yapın...
Bu takıma daha fazla düşmanlık yapacak kadar ne yaptı bu şehir, bu takım size...

Artık gidin... gidin... gidin...

.

Gültekin KULLUKÇU

Alıntı

Artık Samsunspor'u yöneten ve yönlendiren kişilerin iyiden iyiye aklını başına alma vakti. Bu kadar savrukluk, kopukluk ve hamlesizliğin sonucu nereye kadar. Hani nerde birlikte yola çıktığınız ve sizleri 10 aylık sürede bırakıp kaçanlar...Hani nerde ehil ellere teslim ettiğiniz insanlar...Ve geleceği onlara emanet edenler...

Benim korkum, bu taraftarda küserse veya yarın kulübe yürürse işte asıl sıkıntı o zaman yaşanacak. Aslında geçen hafta Altay, maçı akşamı Samsun' da ki yağmur, kentin göz yaşlarıydı. Artık takımı ve kendi yönetenlerin inatlaşmayı bırakıp, yanlışta ısrar etmemesi gerekir.

.