Yönetim devam kararı almış!

Başlatan AllydeenleaR, 09 Mayıs 2006, 15:53:07

« önceki - sonraki »

AllydeenleaR

2 SAAT SÜREN TOPLANTIDA YÖNETİM DEVAM KARARI ALMIŞ

ngonge

hayırlı olsun,
bence bu sene işi öğrendiler gerçi biraz geç oldu...
gelecek sene başarılı olacaklarını ummaktan başka çaremiz yok, nihayetinde iyiniyetli olduklarını düşünüyorum. hem zaten başka talip olan var mı ki?

radikal-fma

SEvgili arkadaşlar yöntemin samimiyetinden şüphe etmiyorum. istifa etmeleri sonumuzu Göztepe ve Adana'ya benzetir. bir kaos oluşur mazallah. yönetim işi öğrendi altyapı sağlam camia büyük 2 ligde misafiriz sadece 1 sene kaybedeceğiz yeterki son maçlardaki heyecan kaybolmasın

supporter

bu zamana kadar futbolcu yetiştirmekle meşhurduk
geçen sene kariyersiz ertuğrul sağlam ile başladık
kendisi samsunda staj yaptı hoca da yetiştirmiş olduk

sıra başkan yetiştirmeye geldi düştük ama olsun işi öğrendi
inşallah öğrenmiştir o işi öğreneyeim derken 2 B ye gitmeyelim de

ngonge

talip olan varsa bırakırız diyorlar, var mı talip olan?

supporter

Alıntı yapılan: "ngonge"talip olan varsa bırakırız diyorlar, var mı talip olan?

olağanüstü kongreye gidilmeden mevcut yönetim varken daha lig de bitmeden zor.. sonuçta yönetimin 1 yıl daha görev süresi var istifa etmeden birilerinin ortaya çıkması kolay değil. bazı duyumlar var. ama zaman gösterecek. .

merkez

09 Mayıs 2006, 23:38:23 #6 Son düzenlenme: 22 Kasım 2008, 06:53:35 merkez
.....

Forvetim

düşerken bu yönetimle bu futbolcularla düştük yine onlarla çıkacaz, çıktıktan sonra nereye isterlerse oraya gitsinler ama bu takımı yeniden 1.lige çıkarmadan kimse biryere gidemez yok öyle takım düştü hadi bana eyvallah, hiçbir futbolcunun gitmesine de müsaade edilmemeli, ipe ipe oynayacak bu takımı yine çıkaracaklar bu da onların Samsunpora ve Samsunluya vefa borcu, herkes borcunu ödeyecek.

ali ihsan

Süper ligteyken başkan adayı bulamazken lig A daki takımı hele bunca borcu varken kimse sahiplenmez.Sahiplenen birileri olsaydı zaten bu duruma düşmezdik.Bizi düşürdükleri gibi çıkarsınlar ondan sonra nereye isterlerse gitsinler.

supporter

Alıntı yapılan: "Haber gazete"Samsunspor Kulübü Başkanı Adnan Ölmez, yönetimin "devam" veya "bırakma" kararını ligler bitmeden vermesinin etik bir davranış olmadığını belirterek, "Benim böyle bir ifadem yok. Bu yönde çıkan haberler de gerçek değildir" dedi.

bengülü

yani ne demek oluyor istifa edeceğinimi söylüyor
inşallah defolur gidersin
saten mazeret arıyodun takımıda
düşürdünüz
kolayca pes etmek olurmu sayın başkan
düne kadar başkaların arkasından konuşuyordunuz ne oldu şimdi hemen kaçma planları yapıyorsunuz
tebrik edrim sayın başkan

tuzlalı

Mevcut yönetim sonuçtan mesul iken kalmaları faydalı olacaktır. Bu takımı küme düşürmüş olmalarının verdiği suçluluk duygusu Samsunspor ve sevenlerinin menfaatine olacağı inancındayım. Hem hepimiz gibi yönetiminde Samsunspor silahını kullanarak intikam alacağı çok insan ya da kurum vardır herhalde. 2A da Samsunspor gücüne güç katıp geçmiş yıllarda olduğu gibi bomba gibi geri dönmelidir. Yeni yıldızlarıyla birlikte. 2A için üzüntümü azaltan tek gerçek bu. Yeterince fırsat veremediğimiz genç yeteneklerimiz. Dönüşümüz muhteşem olacak İnşallah.

Vural temiz

devre arasında 26 yeni oyuncu alacaktı, simdi 52 oyuncu alır

berusa55

kardeslerim bırakın igneleyici konusmaları!bu yönetime destek olacaz!baska yolu yok!onlar da sorumluluğunun bilincidelerdir emin olun!bu takımı el birliğiyle tekrart eski günlere döndürcez insallah!2ligden gelişimiz hep muhtesem olmustur bu sefer daha süper olacak!karamsar olmamalıyız!her zaman her yerde SAMSUNSPOR'luyuz

KotuCocuk55

Talip olan varmı diye sormuşlar,ben talibim!

SAmsunspor kongre üyesiyim,olaganüstü kurul da aslında sırf birilerine mesaj vermek adına,yalandan aday mı olsam,biz talibiz yeterki siz gidin diye... :wink: