Yönetim kaybetti biz kaybetmedik

Başlatan Şehr-i Samsun, 18 Mart 2006, 20:42:02

« önceki - sonraki »

Şehr-i Samsun

18 Mart 2006, 20:42:02 Son düzenlenme: 22 Nisan 2010, 12:50:56 emrah kaya
Edit.

mekansýz53

trabzona mekansızlar gidiyormu

samet

yönetici

http://www.samsunspor.biz/site.php?subaction=showfull&id=1142258681&archive=&start_from=&ucat=&;

Yukarıdaki haberde birlik beraberlik çağrısında bulunduk,
zıtlaşmanın fayda getirmeyeceğini el ele verilmesi gerektiğini
ve buna yönetimin öncülük etmesi gerektiğini belirttik..

Ancak bu maç için ne sivil toplum örgütleri ne belediyeler bir taraftar organizasyonu için girişimde bulunmadılar. Anlaşılan sadece gazetelerde yer almak için poz vermeye güçleri yetiyor. Somut katkı yok..

Kendi imkanlarıyla giden az sayıdaki taraftarımızın da yönetim yer tahsisi talebinde bulunmadığı için takımlarını destekleyemediğini öğreniyoruz..

Fazla söze gerek yok, sadece yazık..

south_london

olayı dinleyin bakın...maça giden taraftarımız maçtan önce naci pınar'a telefon ediyor yerimizi ayırdınımzı diye naci evet diyor.maça gidiyorlar yer falan ayırılmadığını öğreniyorlar bazı arkadaşlarda trabzonluların arasında izlemek sorunda kalıyor.bu kadar ilgisiz acizmisiniz yönetim?

Rentboy

naci pınar telefonlara dahi çıkmadı.bir kulübün yöneticisi deplasmanda taraftarını nasıl yalnız bırakır aklım almıyor.böyle yöneticilik olmaz olsun...

supporter

Böyle rezalet görülmedi !!
gerçi Fb stadına sokulmadığı zaman 45 dakika kuyruğa girip orada duran adamdan ne bekleyeceksin?

taraftar kendi imkanıyla gitmiş oraya kırmızı beyaz pankartını asıp takıma moral vermek istiyor sen yer ayrılmasını sağlamıyorsun taraftarın telefonuna bile çıkmıyorsun. üstelik cumartesi günü boyunca bu konuda kulübe telefonlar açılmıştı!!

iyi tarafından bakalım diyoruz, bizim yönetimimiz diyoruz ama bu adamlar olayları kişiselleştiriyor antipatik olmak ve insanların hevesini kırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. hadi taraftara cephe alan demeçlere devam ediyor, haber gazetesinde kendinizi haklı çıkaracak yazılar yazdırıyorsunuz.. hepsini geçtik, kaldırsanıza şehri ayağa, siyasi gücünüzle geldiniz, kullansanıza bu gücü?? nerdee....

Amsterdamli

Macta seyircilerimizi goremeyince bende olayin bundan ibaret oldugunu anladim. Gercekten cok uzuldum, taa oralara gidip maca giremeden geri donmek cok aci olsa gerek. 5 kisi dahi olsa bence rakip takima tribun acilmalidir. Futbol'un tadi tuzu bu degilmi zaten. Benim anlamadigim neden bizim sahamizdaki maclarda Trabzonspora tribun aciliyor peki.

samet

daha bitmedi bunun samsunu da var.samsun kümeye diye bağırdılar o anda sizin durumunuzu çok iyi anlıyom.ama ligde kalırsak trabzon düşünsün...

timofte

Trabzon deplasmanında Samsunspor taraftarına yer ayırtmayan yönetim bugün de maç sonrasında taraftarların çıktığı bölümü demir kafesle kapatmıştı. En sakin insanı bile çileden çıkaracak hareketlerle ortamı iyice geren hangi sivri akıllı ise Allah onu bildiği gibi yapsın!!

Ladikli

bunlar bırakın kulüp yöneticiliğini on tane daire bulunan bir apartmanı dahi yönetemezler.trabzona maça gittim.bilet fiyatlarını görünce çok şaşırdım.2 ytl.bizden bir hafta oynadıkları gs maçında da aynı uygulama sadece 2 ytl.çok marifetli adları yönetici olan kişiler sayesinde maçı tsli taraftarlar içinde izlemek durumunda kaldık.atkımızı,şapkamızı saklamaya çalışarak.siz ne iş yaparsınız?merak ediyorum.kupa maçından sonra yaşananlarsa kelimenin tam anlamıyla rezaletti.sanki cezaevinden çıkıyoruz.size bu hakkı kim veriyo.milleti tahrik etmeyin yoldan çıkarmayın sabrını taşırmayın.bu takım sizin şahsi malınız değil.siz yokken bu taraftar vardı.defolun gidin.bundan daha kötüsü olamaz zaten

Forvetim

Taraftara çapulcu diyebilecek kadar kendini bilmez olan, Samsunspor sevdasıyla okulu asıp maça gelmiş öğrencilerin cebinde ki harçlıklara ille de bilet parası diye göz koyan, stata giriş ve çıkışlarda bu güzide seyirciye yunana yapılmayacak türlü işkenceler yapan, tahrik edebilmek için olay çıkarttırabilmek için her yolu deneyen ve göz göre göre küme düşmemizi izleyen bu yönetimi kınıyorum. Bundan daha kötü bi yönetim olamazdı, havalarından da geçilmiyor sanki bişeymişler gibi,,,İnsan olsunlar karşılarında ceketimin bütün düğmelerini ilikleyeyim. Ben Samsunspor taraftarayım kendi statıma gelip te çin işkencesine maruz bırakmayı kim hangi hakla kendinde bulabiliyor? Bu takım da benim O statta benim kimsenin değil,, Başka nerde var böyle sıkıntılı bir şekilde maçlara giriş ve çıkışlar soruyorum...