Yönetim İstifa...

Başlatan ugrasfaruk55, 22 Kasım 2005, 18:17:26

« önceki - sonraki »

ugrasfaruk55

:arrow: :( etseler de kurtulsak...

RenTinRen

hiç de bu konuda tartışma yaratmayalım lütfen bekleyelim ve görelim ;) azıcık sabırlı olun bekleyin 2. devreyi, eger 2.devrede takım kötü giderse ne derseniz diyin ;)

yönetici

Alıntı yapılan: "Manyaq-Volkan"hiç de bu konuda tartışma yaratmayalım lütfen bekleyelim ve görelim ;) azıcık sabırlı olun bekleyin 2. devreyi, eger 2.devrede takım kötü giderse ne derseniz diyin ;)

"araba devrilince yol gösteren çok olur"

bence şimdi de eleştirilerde bulunulabilmeli, ve Samsunspor'un Türk futbolunda nasıl bir yere sahip olduğunu bilmeyenler ve zaafiyet içinde bulunanlar varsa bunlara taraftarın duyarlılığı hissettirilmelidir.

Fakat şu aşamada "yönetim istifa" gibi bir düşünce yanlıştır.
Samsunspor'a yarar getireceğini bilsek elbette kişiler önemli değil istifa etsin gitsinler ama kulübün başında bu işe kafa yoran bir yönetim var.

En azından Denizli mağlubiyetinden sonraki sessizlik bozuldu, bazı açıklamalar geliyor. Ama iyi sonuçlar için devre arasını beklememiz gerektiği yolundaki sözler büyük gaflettir. Puan almaya devre arasında başlarsak bizim için çok geç olabilir.

Olayın diğer boyutları üzerinde belki uzun uzun tartışılabilir, şahsen benim de içime sinmeyen çok şey var. Ama bunlarla zaman kaybetmek bize fayda getirmez. Birlik beraberlik içinde olunmalı, zaten zor durumdaki bir camianın içindeki insanlar birbirini yıpratmamalıdır.

south_london

İstifa şimdi bize bişe getirmez bekleyip görücez...

jean

nereden cikti bu konu yonetimin ne sucu var 38 trilyon borcla seni almis simdiye kadar 11 trilyon borc odemis futbolcularda is yoksa yonetim ne yapsin bizim simdiki isimiz samsunsporun ligde kalmasi bu degil

cem and naz55

Alıntı yapılan: "ugrasfaruk55"  :arrow: :( etseler de kurtulsak...
istifa etseler takımı sen alacakmısın şimdi istifanın yaygara çıkartmanın zamanı değil nasıl kümede kalırız onun kritiğini yapalım

Forvetim

Diyelim ki yönetim istifa etti, ne olacak ? kim gelecek bu takımın başına ? Samsunspor birdenbire yükselişe mi geçecek ? Her maç 3 puan mı alacaz ? Herşey aniden güllük gülistanlık mı olacak ? Şimdi bunlarla kafa yormayalım elele takımı nasıl yukarı çıkartmalı onu tartışmalıyız. Takım rahatladıktan sonra bu yönetimin eğer takıma faydalı olmadığı düşünülüyorsa istifa söylemleri o zaman gündeme getirilir ama şu an çok yanlış zaman, ateşe benzin bidonuyla gitmeye benzer, takıma zarar vermeyelim.

Amsterdamli

Bu basliga duyarli yazilar atan ve Samsunspor´u on pilan cikaran arkadaslari kutluyorum.

baha55

arkadaslar su platformda buraya  su konuyu acan arkadasın iyi niyetinden gerçekten ama gerçekten süphe duyarım.arkadaslar soruyorum diyelim yönetim bu aksam istifa etti  olacakları bana mantıklı bi şekilde biri bana bunu anlatsın lütfen anlatsın ..ya bunu  bana mantıklı bi şekilde su zor dönemimizde  yönetim istifasından sonra ne olacagını ne düzelecegini biri anlatsın yada bu konu kilitlensin lütfen kilitlensin...

supporter

bana göre de şu anda yönetimin istifasını istemek yanlış.
ama başlık neden kilitlensin onu anlamadım.
katılmayabiliriz ama herkesin kendine göre bir düşüncesi var.

herkes düşüncesini söyleyebilmeli.

Amsterdamli

Alıntı yapılan: "baha55"arkadaslar su platformda buraya  su konuyu acan arkadasın iyi niyetinden gerçekten ama gerçekten süphe duyarım.arkadaslar soruyorum diyelim yönetim bu aksam istifa etti  olacakları bana mantıklı bi şekilde biri bana bunu anlatsın lütfen anlatsın ..ya bunu  bana mantıklı bi şekilde su zor dönemimizde  yönetim istifasından sonra ne olacagını ne düzelecegini biri anlatsın yada bu konu kilitlensin lütfen kilitlensin...

Sevgili Baha55, dediklerine katilmamak mumkun degil. Zaten bizden once mesaj atan arkadaslarda bunu belirtmisler. En iyisi bu konuya derinden girmemek ve gereksiz tartismalar yaratmamak.

supporter

bana göre de şu anda yönetimin istifasını istemek yanlış.
ama başlık neden kilitlensin onu anlamadım.
katılmayabiliriz ama herkesin kendine göre bir düşüncesi var.

herkes düşüncesini söyleyebilmeli.

jean

rakamlari ben uydurmadim ne okudumsa ne yazildiysa onu soyluyorum ve tekrar ediyorum en son suclu yonetim suclular futbolcular

ugrasfaruk55

Alıntı yapılan: "cem and naz55"
Alıntı yapılan: "ugrasfaruk55"  :arrow: :( etseler de kurtulsak...
istifa etseler takımı sen alacakmısın şimdi istifanın yaygara çıkartmanın zamanı değil nasıl kümede kalırız onun kritiğini yapalım

ben geçicem bu zamana kadar nerneydi konusturma beni,şimdiden beni zorla getirttiniz ayaklarına yatmaya başladı ne kadar çok biliyosunuz...
FORZA SAMSUNSPOR

cem and naz55

Alıntı yapılan: "ugrasfaruk55"ben geçicem bu zamana kadar nerneydi konusturma beni,şimdiden beni zorla getirttiniz ayaklarına yatmaya başladı ne kadar çok biliyosunuz...
FORZA SAMSUNSPOR
senden daha iyi bildiğimiz kesin senin kadar luzümsuz bir topic acan bu formda başka birini görmedim yönetim istifa topic ini açacağana kümede nasıl kalırız topici açta yaralı bir şey olsun