2022-2023 SEZONU TRANSFER SÖYLENTİLERİ

Başlatan cembaba, 12 Mayıs 2022, 10:55:27

« önceki - sonraki »

emrealtinsk

Vrsajevic boşa düştü alın işte da alın tertemiz sağ bek

Stoper

Gidecek isimleri henüz niye açıklamadılar, karşılıklı anlaşma sağlanamadı sanırım. Fofana'dan da gelişme yok.

Sadece Samsunspor

Bandirmanin yabanci forveti Keny. Eyup e 1 0 yenildikleri mactan sonra onlar bandirmaya gelecekler bandirmasporun gucumu orda gosterecegiz dedi. Sonra evlerinde eyup u elediler. Ve mactan sonra Keny aciklmasinda diger mactan once dedigim gibi tum Turkiye gordu bandirmasporun gucunu dedi. Adamlarin yabancilari bile hirsli ve istekli bizdeki turkler bile mac bitsede gitsek havasinda. Transfer boyle yapilir

KocumVolkan

Ersan Parlatan ve yabancı yardımcı ekibiyle anlaşmışlar.

Hocayı tanıyan yorumları olan arkadaşlar anlatabilir mi?

_SoN_

Bu zamana kadar tanıyorduk ta ne oldu? varsın bu hocayıda tanımayalım, inşallah başırılı olur, ben Ertuğrul Sağlam ve Mehmet Altıparmak'tan sonra tanınan bilinen hoca olayını çoktan geçtim.

Sadece Samsunspor

01 Haziran 2022, 13:49:12 #50 Son düzenlenme: 01 Haziran 2022, 13:54:07 Sadece Samsunspor
Yine bi deneme yanilma sezonu hayirli olsun. Ya tutarsa...

muzaffer4

Ben başkanın hamlelerinden ucuza Avrupa'dan gurbetçi oyuncu alalım sonra parlatıp satıp para kazanırızı anlıyorum. Bundesliga 3 ten oradan buradan olmaz bu iş onu gördük geçen sene. Fikre karşı değilim ama uygulamasını beceremiyor. Kapalı kutu bir Td tercihi bence de geçmişi kariyeri önemli değil. Süper ligde Td geçmişi olmayanların neler yaptığı ortada bismillah deyip bu seneye başlayacağız.

jean

Yine maceraya girdik bakalim ne olacak gerci ertugrul saglam gibi hicada cikaramadim orasida oyle bekleyip gorecegiz

ercan0655

Alıntı yapılan: ercan0655 - 30 Mayıs 2022, 17:07:36Başkanın söylediği "transfer TD nin eline bırakılamaz" sözü üç dört sezonun özeti. Transferi ben yaparım sen bunları oynatırsın demek.
Hem takımdan doğru düzgün haber alamıyoruz,hem başkanın hem STD ün hamasi laflarına maruz kalıyoruz. En son karşımıza kabiliyeti kısıtlı bol para verilmiş ama ucuza alınmış hissi verilen, uzun sözleşmeli fırsat !!!!! transferleri çıkıyor.
Fırsat transferi başladı.Ya tutarsa....... Maceraya hazır olun.
Bir yanım başında yilportspor olduğu için takip etme şunları diyor. Diğer yarım sonunda Samsunspor olduğu için ne yaparsam ne kadar kizarsam takibi bırakamıyor.

Sadece Samsunspor

Galiba bunlar Fofana yı da tutamayacaklar. Batu kaplan bey aciklama yapmis biz gereken teklifi yaptik diye. Onuda elinizden kacirinda tam olsun

_SoN_

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 01 Haziran 2022, 12:42:05Ersan Parlatan ve yabancı yardımcı ekibiyle anlaşmışlar.

Hocayı tanıyan yorumları olan arkadaşlar anlatabilir mi?

Gelemiyormuş!!

Harbiden rezillik bizim açımızdan, vizyon mizyon anca boş laf eder laf dinleriz biz.

Sadece Samsunspor

Ulan madem tam anlasmadin niye resmi sitede paylasiyorsun prensipte anlastik diye. Tam anlas oyle paylas. Siz nasil kulup yonetiyorsunuz ya. Kurumsalllik deyip duruyorsunuz. Kendi sirketinde acikla sonrada vazgectim de bakim oluyormu. Iyice cocuk isine dondu bu is.

eprianu

Sözleşmesinin devam ediyor olması bana göre hikaye. Bugün tranafermakt gibi bir sitede bile kimin ne kadar sözleşmesi olduğu yazıyor. Yine şartlar konusunda anlaşmanın bozulduğunu düşünüyorum. Birkaç güne büyük başkan ve büyük sportif direktörümüz ağzını tutamaz ve konuşmaya başlar. Tıpkı Çağdaş Atan olayında olduğu gibi.

Ayberk

Mobilyalar tamam da, çatal kaşık bıçak takımını yenilememiz lazım demiş hoca.

ercan0655

03 Haziran 2022, 23:39:55 #59 Son düzenlenme: 04 Haziran 2022, 11:09:12 ercan0655
Rezilliğin bini bir para. Ne yaptıklarını kendileri de bilmiyor. Bal liginde bile daha düzeyli daha mantıklı, kontrollü profesyonel klüp yonetimleri olduğundan eminim.
Takımda TD belli değil,kim kalacak kim gidecek belli değil, fofana olayı belli değil geçen sezon ki jeje olayı gibi aynı şeyler devam ediyor. Bu sezon da deli edecekler bizi.