TFF 1.LİG 2021-2022 6. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 2 Gençlerbirliği

Başlatan Kaya, 16 Eylül 2021, 03:51:50

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

defansif orta saha

Şu grechyshkin'in üzerine oynayıp bir pozisyon yaratamadık ya helal olsun. Adım gibi eminim hoca fark etmemiştir bile.

_SoN_

Alıntı yapılan: _SoN_ - 19 Eylül 2021, 16:18:50Çok kötü başladık, diğer iç saha maçlarına hiç benzemiyor, içimi bir karamsarlık sardı.

0-0 iken söylediğim karamsarlık hiç birmedi bu maç, işin garibi, bunu hoca da gördü ama elinden birşey gelmedi, daha maçın ilk dakikalarında bunu görüp önlem alamamak, maçı değiştirememek, böyle bir zaman ve kendi sahanda hiç hayra alamet değil, biz bu sene hoca konusunda çok fazla ümitli olmuşuz.

GurbetciFanatik

Raqua55

GurbetciFanatik

5trawberry

defansif orta saha

Hadi gençlerbirliği yetenek fakiri bir takım, o belli. Haftaya denizli, ondam sonra da ümraniye maçı var. Ben o zaman göreceğim şampiyonluk adayını

Sadece Samsunspor

Keske kaybetseydik. Hoca 1 hafta daha uzatti sozlesmeyi. O karsi takimdaki stoper Arda nin gicik edici hirsi ve mimikleri malesef bizim takimda 1 kiside bile hirs yok.

eprianu

defansif orta saha

Atamayana attılar, gençlerbirliği kaçırdıklarıyla yenilgiyi de hak etti ama bizde maçı alacak ne istek ne de hırs var

KocumVolkan

stadyumdaki arkadaşlar.. maçtan sonra nasıl bir ortam vardı? Bize anlatabilir misiniz lütfen

_SoN_

yine en az 3-4 farklı mağlup olacakken maçı berabere bitirdik, bu olağan üstü kötü futbol, hele hele kendi sahamızda, asla bir beraberlikle kapatılamaz. Ne takıma ne Hocaya eski güven kalmadı, bunun telafisi nasıl olacak bilemiyorum.

Raqua55

Son dakikada yasin hirs yapicam derken topu ayagindan asti az daha sakin kalip iceriye girseydi maci kazanabilirdik. Oyun anlaminda berbattik. Hakkimizda hayirlisi olsun. Erken mudahale gelmez ise isimiz zor . Haftaya denizli galibiyeti bizi atesleyebilir.

binikalamadım

bence maçı kaybettiren çok sayıdaki isabetsiz paslaşmalarımız oldu...
Ali Ülgen'in kesik yemesine bir anlam veremedim...
Kalecimiz gününde olmasaydı rezil olacaktık...
Hasan'ın isteksizliği hatta küskün gibiydi...
1 Berk = 2 Boli eder...
son 10 dakikada kondisyonumuz gidikti...