Cihan Kahraman

Başlatan _SoN_, 27 Temmuz 2021, 11:31:09

« önceki - sonraki »

_SoN_

Kulübümüz, son olarak Bundesliga ekiplerinden Hertha Berlin'in ikinci takımında forma giyen 22 yaşındaki orta saha Cihan Kahraman ile 4 yıllık anlaşmaya varmıştır.

Camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

https://twitter.com/Samsunspor/status/1419719575571210247/photo/1

_Jack Daniels_

Çok yönlü oyuncu herhalde bu Cihan. İki kenarda oynuyor diyen var, forvet arkası diyen var, 8 numara diyen var. Maliyeti fazla değildir muhtemelen akıllıca transfer oldu.

Sadece Samsunspor

Hazirlik macinda show yapmis oyle deniyor

_Jack Daniels_

Top kaybı yapmadı neredeyse hiç ve dikine oynadı hep. Ceza sahası dışından çektiği şut gol olsa kaymağı olacaktı. İlk 11'i zorlar epey bu sene.

ugurozkan

Show demeyelim de iyi oynadı diyelim :) Beklentim bu kadar yüksek değildi. Umarım güzel kesitler sunduğu anları, kondisyonu ve fiziki gücü yeterli olur da maç boyuna yayabilir. Murat Yıldırım ve Hasan Kılıç gibi gurbetçi orta saha oyuncularından iyi verim almıştık. Umarım Cihan'dan da faydalanırız.

jean

Kafam dondu dunya kadar adam oldu kim nerde oynuyor bu kadar adama sira gelirmi

cembaba

Dün oyuna girdikten sonra oyuna oldukça ağırlığını koydu. Umarım bu performansının devamlılığı vardır. Sürdürülebilir olursa faydalı olacaktır. Yaşı da genç. Samsunsporumuza hayırlı olsun.

maço

max Oğuz Gürbulak olur gibi.
İnşallah beni yanıltır. Anca u19 dan mehmet sefa yı mesela daha çok düşünsek daha kazançlı olabiliriz.

Stoper

İlk hazırlık maçında, rakip Bursaspor'un da zayıf kadrosuna karşı oldukça etkili görüntü verdi. Meziyetleri var ama şöyle 5-6 resmi maçta izlemek lazım.

Sol Açık

Ben Gençlerbirliği hazırlık maçında gördüğüm kadarıyla fena bulmadım. Haliyle, hazırlık maçlarını izlerken görüntü kalitesi vs anlamak çok zor. Ama gördüğüm oyuncu bu ligde iş yapabilir gibiydi. Rotasyonda kendisine yer bulacaktır diye düşünüyorum, umudum var...

_SoN_

Bu hafta değilde ne zaman ?

Sadece Samsunspor

Adamı ne guzel bakkala yolladi az daha ice vursa goldü

Kaya

Deplasman için bir şey diyemem ama iç sahada Diomande , Hasan ve Osman gibi defansif orta sahalardan birinin yerine 11 başlamalı.

Defansif yönü yüksek orta saha oyuncularımızla rakibi kapatır , kanat forvetlerimizin bireysel yetenekleri ile sonuca gideriz taktiğinin işlemeyeceği maçlar gelecek ve bizim Cihan gibi dikine oynayabilecek oyuncuya çok ihtiyacımız olacak. Hazır olmalı...

_SoN_

Tek pozisyonu vardı verse boşta yasin atacak ve ilk asistini yapacak belkide formayı kapacaktı, öyle saçma bir tercihle öyle kötü vurdun ki, bizimde ümitlerimizi söndürdün. İnşallah sonraki gelen şansı daha iyi değerlendirirsin .

_SoN_

Aldığı sürelerin değerini bilmesi lazım, korner atamıyorsun, ayağın güçsüz görünüyor, daha fazla çalışmalı kendini geliştirmelisin, yoksa ne senin nede bizim hocaya kızma hakkımız olmaz neden oynatmadın diye.