2021 - 2022 Sezonu Transfer Söylentileri ve Beklentileri

Başlatan SSKLA, 25 Mayıs 2021, 09:42:07

« önceki - sonraki »

_Jack Daniels_

Hasan Kılıç ve Çorum FK'nın sol beki Nafican'ı kadroya katmak gerekli ilk hamleler olarak bence şimdiden.

sunbeam

Yeni teknik direktör şart. Ertuğrul hoca kalacak olsa bile yeniliklere, değişime ve eleştiriye açık olması lazım.

Madem yurt dışından yapılacak transferleri coronadan dolayı izleme imkanı yok, o zaman danışmanlardan yine kazık yememek adına, fazla riske girmeyip ligde kendini ispatlamış oyunculara yönelmemiz lazım.

Kalede Nurullaha güvenmiyorum. Aslında sezon boyu kendisine fazla iş düşmedi bile, ama rakip takım kaleye geldiği zaman neredeyse gol olacağı garanti. Refleksleri yetersiz. En azından kendisine rakip olabilecek, formsuz olduğu zaman kaleyi devralabilecek kapasitede bir kaleci daha lazım. Furkanın yerine üçüncü kaleci olarak daha genç birine yer verilmeli.

Defansta Caner, Yalçın, Veli, Keremcan gitmeli. Boli vazgeçilmez değil ama diğerlerinden iyi, kalsada olur gitsede. Erkam alternatif olarak kalabilir. Yameogo kendini geliştirirse faydali olabilir. Recep Burak bu kez kalmalı, hatta Ercanda alternatif olarak dönebilir. Mücahiti maalesef geç kullanmaya başladık, faydalı oldu kalmalı, ama yinede birer sağ ve sol bek alınmalı.

Savicevic koşuyor mücadele ediyor oyunu yönlendirmeye çalışıyor, ama bu lig için fizik olarak zayıf ve çok hatalı pas yapıyor, ayrıca uzaktan şutları çok kötü. Bence gitmeli. Gökhan Alsan karakteri bir yana sportif olarakta yetersizdi. Ferhat, Oğuz en azından ilk on bir oyuncusu değiller. Yasin canı isterse iyi şeyler yapabiliyor ama bencil ve penaltılar hariç duran toplarda tam bir fiyasko. Hamroun bence istekliydi ve katkıda bulundu, kalmasını isterim. Djedje çok hırslı ve isabetli transferi, sonraları biraz diğerlerine ayak uydursada kalitemizi arttırdı. Kubilay belki sürekli ilk on bir oynayacak oyuncu değil ama bir çok maçı onun bireysel yeteneği sayesinde kurtardık. Kalmalı ve daha çok süre almalı. Gökhan Karadeniz ilk maçlarda biraz katkısı oldu ama özellikle son haftalarda çok kötüydü. Guido hamle oyuncusu olarak kalabilir. Özellikle kanatlara ve Djédjénin yanına kaliteli hızlı oyuncular şart. Burak bazen bir şeyler yaptı, ama zaten kovulduğuna göre fazla söze gerek yok. Gyasi ve Plumain ölü gibiydi, gelmiş geçmiş en kötü yabancı transferlerimizdi diyebilirim.

Tomane kaliteli oyuncu, oynadığı üç beş maçta sakat haliyle bile diğerlerinden daha iyi şeyler yaptı. Sakatlık onun suçu değil, bence kalmalı ama yokmuş gibi kabul edip çok iyi golcü alınması şart. Yapılacak en önemli transfer bu pozisyon. Tekrar hata yapma lüksümüz yok. Coureur ilk maçlarda biraz umut vermişti ama oda çok yetersiz kaldı. Ağır kalıyor sürekli ofsayta düşüyor gereksiz transferdi. Nadir çabalıyor, koşuyor fiziği iyi ama aşırı beceriksiz, saç baş yoldurtuyor, gitmeli.

Çok ahım şahım kaleci veya defans oyuncuları şart değil benca ofans için üç dört kaliteli transfer başarılı olmamızı sağlar.

Sadece Samsunspor

Ertugrul baskanla gorusmus ve devam etmek istemedigini soylemis baskanda olumlu karsilamis. Yakinda aciklama yapilir

jean

Baska hangi hoca bize uyar isim aklima gelmiyor Ertugrul bence en dogru tercihti bu ligi bilen kim var baska

Lusage

Sezon boyunca aynı şey konuşuldu. Bu takımı bilmem kaç puan fark varken Süper Ligden etmeyecek yüzlerce teknik direktör var bu ülkede. Birisini getirirler elbet.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SSKLA

Celil Yüksel'i almışız Salim bey yazmış, doğruysa bence iyi transfer, darısı hasan kılıç'a inşallah...

Elyesa

kutsalforma

Transferde kimler alınır, kimlere teklif götürülür bilemem ama bildigim ve istediğim tek şey kiralık oyuncu alınmaması. Kiralık oyuncu almayacaksın. Kiralık getiriyorsun, sezon sonu yaklaştıkça dökülüyor adamlar. Takım çıkmış çıkmamış umursamıyor adamlar. Alıyorsan, bonservisi ile alacaksın.

Başkanın fantastik vizyonlarına hepimiz sosyal medyada tanıklık ediyoruz. Başkan bana göre bukadar fazla sansasyona gireceğine, bütçe planlamasında icabında sonradan ek bütçeler ayırıp, alacağı oyuncuyu bonservisi ile alsın. Kiralık gelen oyuncuların ikisi bonservisi ile gelseydi, muhtemelen şampiyon olmuştuk.

Stoper

Kiralık oyuncuya ben de karşıyım.
Geçen sezon alınan Buğra, neydi öyle.
Ekstra larç bir tip idi, böyle 3-5 maça çıkayım; yeni ortam göreyim, yeni insanlarla tanışayım gibi. Ne oynadığını kimse çözemedi. Belki de ciddi sakatlık yaşamayayım diye kendini sıkmadı. Kiralık gelecekse yüksek karakterli olacak, iş ahlakı gelişmiş.

defansif orta saha

Alıntı yapılan: Stoper - 26 Mayıs 2021, 04:00:22Kiralık oyuncuya ben de karşıyım.
Geçen sezon alınan Buğra, neydi öyle.
Ekstra larç bir tip idi, böyle 3-5 maça çıkayım; yeni ortam göreyim, yeni insanlarla tanışayım gibi. Ne oynadığını kimse çözemedi. Belki de ciddi sakatlık yaşamayayım diye kendini sıkmadı. Kiralık gelecekse yüksek karakterli olacak, iş ahlakı gelişmiş.

Kiralık oyuncular gördüğüm kadarıyla genellikle istanbul kulüplerinin gençlerini alabilirseniz işe yarıyor. Artık kendilerini mi göstermek istiyorlar gaza mı geliyorlar yoksa başka bir şey mi bilmiyorum. Bunun yanı sıra orta yaşlı topçulardan kiralık oldu mu hayır gelmiyor. Arada bir mücahit albayrak gibi denk getirebilirsek ne âlâ?

Yine de genel açıdan bakılınca kiralık işi bana da sıcak gelmiyor.

Lusage

celebi

Alıntı yapılan: SSKLA - 25 Mayıs 2021, 21:31:28Celil Yüksel'i almışız Salim bey yazmış, doğruysa bence iyi transfer, darısı hasan kılıç'a inşallah...

Bonservis pahalı gelmiş alınmayacakmış

mehmet yılmaz

https://www.youtube.com/watch?v=3l-LhEWvT5s

Sitemizin bu sayfasından da bahsettim. Kimler gitmeli, kimler kalmalı, kimler gelmeli üzerine bir şeyler anlatmaya çalıştım.

SSKLA

Bence bu durumda medyayı suçlamak mantıksız. Tabii ki transfer yatarsa veya daha fazla para çıkarsa cebimizden üzülürüm ancak medyanın görevi ne? Elde ettiği haberi servis etmek değil midir? Gazeteciyi bilgiye ulaşmışsın niye haber yapıyorsun diye suçlamak mantıksız. Peki burada ne olması gerekir. Birincisi haberi sızdırmamak profesyonellerin işi, ikincisi bana haber duyuldu bonservis arttı hikayeleri saçma geliyor. Noldu yani duyduysak, almazsanız taraftarlığı bırakırız sizi de vururuz mu dedik?

İkinci bir nokta ise salim yıldız ile alakalı. Kendisi bence gazeteci değil, daha çok yönetime yakın davranıp muhalif olmayıp baş ağrıtmadığı ve hatta propaganda yüzü olduğu için eline halka duyurulmak üzere bilgiler verilen bir şahıs. Yani Celil transferi eminim ki yönetim tarafından duyur diye verildi kendisine. Sizce burada suçlu kim?

SSKLA